Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 25 sep - zon 26 sep - zat 2 okt - zon 3 okt - zat 9 okt - zon 10 okt - zon 17 okt - zon 24 okt

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 25 september 2021 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Mare Hovius Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Pleun Breet Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Faye Collin Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Florence Pennekamp Bardienst 
08:00 - 11:00  Melanie Andrews Barhoofd 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Annabel Sanders Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Julie van Esch Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Tycho van Geene Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Beer Gerritzen Bardienst 
11:00 - 14:00  Geert Bierman Barhoofd 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Peer Coesel Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Alexander van Dedem Bardienst 
14:00 - 17:00  Geert Bierman Barhoofd 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Tijn Geldof Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Rover Roijen Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Juliet Boreel Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Emma Nathalia Bardienst 

25 september | junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M6E Blauw 148  MHC Castricum M6E2    08:45  09:30 gras 1  info
M6E Geel 1189  K.H.C. Strawberries M6E4    09:20  10:05 KG3  info
M6E Groen 1292  MHC de Reigers M6E1    09:20  10:05 KG3  info
M6E Oranje 1177  HIC M6E2 30   07:45  09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
M6E Rood 1183  U.H.C.QUI VIVE M6E1 40   09:05  10:30 uit -   info
   Veld 4A  
M6E Wit 1279  AMHC Westerpark M6Ewit 30   08:45  10:00 uit -   info
 
M8E1 1230  MHC Alliance M8E1zwart    08:55  09:40 KG4  info
M8E2 1104  AMHC Westerpark M8Ezwart 30   10:00  11:15 uit -   info
M8E3 1116  K.H.C. Strawberries M8E3    08:55  09:40 KG4  info
 
MA1 2025  Huizer HC MA1    11:10  12:10 ABN AMRO KG1  info
MA2 1891  Hockey Club Naarden MA1 40   14:25  15:50 uit -   info
MA3 5524  HC Spaarndam MA1 20   13:25  14:30 uit -   info
MA4 5541  Alkmaarsche M.H.C. MA2    16:00  16:45 KG4  info
fluiten: ouder van Sanne van Rijswijk en ouder van Lisa van der Schenk. Heleen Tegelaar fluit MC4, Lisa vd Schenk fluit JD4 en Julliette Steffens fluit MC2. chech hiervoor ook je mail!
MA5 5288  Hockeyclub AMVJ MA4    16:55  17:40 Zuidbroek KG2  info
Fluiten: Patriek Sluijmer (H45C) en Ghislaine Heiligers
fluiten: ouder van Sophie Sluijmer en ouder van Bente van Geen.
MA6 5556  H.C. Haarlem MA3 15   14:50  15:50 uit -   info
MB1 2040  THC Hurley MB1 30   10:40  12:10 uit -   info
MB2 6305  MHC Uitgeest MB2 20   13:10  14:15 uit -   info
MB3 6279  BHC Overbos MB4 30   12:15  13:30 uit -   info
MB4 6288  HMHC Saxenburg MB5    16:55  17:40 ABN AMRO KG1  info
Fluiten: Martijn Bik
fluiten: ouder van Roos Bik en ouder van Rosa van der Mark.
MB5 6286  MHC Uitgeest MB3    16:45  17:30 KG3  info
Fluiten: Kathelijn Manschot (D30C)
fluiten: ouder van Roos Plantinga en ouder van Eliane van Marrelo
MB6 6312  HMHC Saxenburg MB3 20   13:45  14:50 uit -   info
MB7 6322  AMHC FIT MB3    14:10  14:55 KG4  info
Fluiten: Barbara den Hartog en Andre Verboom
fluiten: ouder van Kieke Verboom en ouder van Linn Verpoorten. Kieke Verboom fluit MD5 , Fiene Meijer fluit MD3 en Rosa Laeven fluit MD7. check hiervoor ook je mail
MC1 7827  Hockeyclub AMVJ MC1 30   10:20  11:50 uit -   info
MC2 7228  AMHC Westerpark MC2    12:20  13:05 KG4  info
Fluiten: Juliette Steffens (MA4)
Fluiten: ouders van Milou Stille
MC3 7202  H.C. Haarlem MC4    15:10  15:55 KG3  info
Fluiten: Joan Wijnands (H35J) en Ella Terheijden (MA1)
MC4 7248  HV Myra MC4    11:25  12:10 Zuidbroek KG2  info
Fluiten: Heleen Tegelaar (MA4) en Gerbert van Genderen Stort (H35E)
MC5 7209  HC Athena MC6 30   12:00  13:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MC6 7185  H.C. HISALIS MC3 30   09:40  10:55 uit -   info
MC7 7238  U.H.C.QUI VIVE MC4 40   08:05  09:30 uit -   info
 
MD1 8175  Alkmaarsche M.H.C. MD1 30   07:30  08:45 uit -   info
MD2 8165  M.H.C. Purmerend MD1 45   09:00  10:30 uit -   info
MD3 8167  MHC de Reigers MD2    09:35  10:20 Zuidbroek KG2  info
Fluiten: Fiene Meijer (MB7) en Sietse Gerssen (H35G)
MD4 8239  H.C. Haarlem MD2 15   10:50  11:50 uit -   info
MD5 8168  Alkmaarsche M.H.C. MD4    07:45  08:30 ABN AMRO KG1  info
Fluiten: Hugo Bont (JB4)
Fluiten: ouders van Emily Tempelman
MD6 8191  H.V. de Terriërs MD5 40   07:35  09:00 uit -   info
MD7 8152  H.C. Haarlem MD5    12:00  12:45 KG3  info
Fluiten: Rosa Laeven (MB7)
Fluiten: ouders van Lauren Mulder
 
MF Blauw 146  MHC de Reigers MF1    08:00  08:45 KG4  info
MF Oranje 1062  A.M.H.C. Rood-Wit MFgroen    08:00  08:45 KG4  info
MF Rood 1051  K.H.C. Strawberries MF3 20   07:55  09:00 uit -   info
MF Wit 1044  AMHC Westerpark MF2 30   07:30  08:45 uit -   info
 
G1 211  H.C. HISALIS G1    09:35  10:05 KG3  info
G2  !Reservering Training      10:05 KG3  info
Training G2 en G3.
G3  !Reservering Training      10:05 KG3  info
Training G2 en G3.
 
J6E Blauw 1204  Zandvoortsche Hockey Club J6E1    08:45  09:30 gras 1  info
J6E Geel 1304  K.H.C. Strawberries J6E1 20   07:55  09:00 uit -   info
J6E Oranje 1203  K.H.C. Strawberries J6E2    08:45  09:30 gras 1  info
J6E Rood 1302  Zandvoortsche Hockey Club J6E2 20   07:55  09:00 uit -   info
   VELD 1A  
J6E Wit 1312  AH & BC J6E5 30   09:00  10:15 uit -   info
 
J8E1 1144  Pinoké J8E2 30   08:30  09:45 uit -   info
J8E2 1249  MHCHBS J8E1    10:30  11:15 KG3  info
J8E3 13  A.M.H.C. Rood-Wit J8Egeel    10:30  11:15 KG3  info
J8E4 1039  MHC Alliance J8E3wit 20   07:50  08:55 uit -   info
 
JA1 1200  HGC JA1    13:00  14:00 ABN AMRO KG1  info
Pepijn vd Veldt en Jim Roeland moeten fluiten, check ook je mail
JA2 993  G.H.C. RAPID JA1  11:45  12:30 uit -   info
JA3 3587  H.C. Haarlem JA2    15:05  15:50 Zuidbroek KG2  info
Fluiten: Peter Regout (H35E)
fluiten: ouder van Sem Regout en Derk de Rooy.
JA4 3591  AH & BC JA4 30   16:25  17:40 uit -   info
JB1 1469  THC Hurley JB1 30   12:30  14:00 uit -   info
JB2 1639  HC Schiedam JB1    13:15  14:00 Zuidbroek KG2  info
Fluiten: Marc Hendrickx en Kees Brinkman
Tijn Steenman en Max Jansen moeten fluiten, check ook je mail
JB3 3966  Hockeyclub VVV JB1 30   13:00  14:15 uit -   info
JB4 3965  AH & BC JB5 30   11:50  13:05 uit -   info
JC1 4635  Xenios JC1    09:20  10:20 ABN AMRO KG1  info
Fluiten: Julie Blaisse en Arjan van der Heijden (H35K)
JC2 4631  AMHC Westerpark JC1 30   12:10  13:40 uit -   info
JC3 4363  AMHC Westerpark JC2 30   10:20  11:35 uit -   info
JC4 4359  WFHC Hoorn (WFHC) JC2    15:05  15:50 ABN AMRO KG1  info
Fluiten: Jim Roeland (JA1) en Alexander Coesel (H45C)
JC5 4366  MHC Alliance JC3    10:30  11:15 KG4  info
Fluiten: Pepijn van der Veldt (JA1) en Duncan Rutgers van Rozenburg
 
JD1 4872  A.M.H.C. Rood-Wit JD1 20   07:25  08:30 uit -   info
JD2 4904  HC Athena JD1 30   09:05  10:20 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JD3 4871  Xenios JD2 30   07:35  08:50 uit -   info
JD4 4896  MHC Bennebroek JD2    13:35  14:20 KG3  info
Fluiten: Lisa van der Schenk (MA4)
Fluiten: ouders van Kibbo Kroese
JD5 4729  HV Myra JD2    07:45  08:30 KG3  info
Fluiten: Tijn Steenman (JB2)
Fluiten: ouders vanValentijn vd Poll
JD6 4878  AMHC Westerpark JD2    07:45  08:30 Zuidbroek KG2  info
Fluiten: Bas Kruyver (JB2)
Fluiten: ouders van Max Jansen
 
JF Blauw 1134  AMHC Westerpark JF5    08:00  08:45 KG4  info
JF Oranje 1126  AMHC Westerpark JF2 30   07:30  08:45 uit -   info
JF Rood 1128  Hockeyclub VVV JF1 30   07:45  09:00 uit -   info
JF Wit 145  Hockeyclub VVV JF2    08:00  08:45 KG4  info


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda