Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 15 dec - zon 16 dec - zat 22 dec - zat 5 jan - zon 6 jan - zat 12 jan - zon 13 jan - zat 19 jan

laat schema zien voor  



15 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M8E2 zaal 21899  Alkmaarsche M.H.C. M8E1 30     10:05 AMSTERDAM
Hogendorphal, Van
Van Hogendorpstraat 921
1051CE AMSTERDAM
hal: Veld 1
M8E2 zaal 21920  AMHC Westerpark M8E1 30     09:15 AMSTERDAM
Hogendorphal, Van
Van Hogendorpstraat 921
1051CE AMSTERDAM
hal: Veld 1
M8E3 zaal 21865  MHC Alliance M8E7 10     14:10 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
M8E3 zaal 21835  Hockey Vereniging Mijdrecht M8E2 10     12:30 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
M8E4 zaal 22230  HIC M8E3 30     13:25 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
M8E4 zaal 22209  MHC de Kikkers M8E5 30     11:45 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
MA1 zaal 20828  THC Hurley MA1 30     11:05 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MA1 zaal 20812  AH & BC MA1 30     09:15 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MB1 zaal 10073  MHC de Reigers MB1 30     18:25 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MB1 zaal 10072  MHCHBS MB1 30     14:45 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MB3 zaal 29564  BHC Overbos MB2 30     18:25 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
MB3 zaal 29625  MHC Castricum MB2 30     16:45 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
MB6 zaal 29490  Alkmaarsche M.H.C. MB7 30     15:55 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
MB6 zaal 29433  MHCHBS MB6 30     14:15 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
MB7 zaal 29542  BHC Overbos MB7 20     18:25 BEVERWIJK
Waterwijk, Sporthal
Pieter Cheeuwenlaan 2
1948DD BEVERWIJK
hal: Veld 1
MB7 zaal 29678  Zandvoortsche Hockey Club MB2 20     17:35 BEVERWIJK
Waterwijk, Sporthal
Pieter Cheeuwenlaan 2
1948DD BEVERWIJK
hal: Veld 1
MC1 zaal 10053  Pinoké MC1 40     13:35 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
MC1 zaal 10062  AH & BC MC1 40     11:45 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
MC3 zaal 26324  AH & BC MC3 30     13:45 HEEMSKERK
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1
MC3 zaal 26328  AMHC Westerpark MC2 30     15:25 HEEMSKERK
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1
MC4 zaal 30767  A.M.H.C. Rood-Wit MC4 25     09:15 WIJK AAN ZEE
Heliomare, Sporthal
Relweg 51
1949EC WIJK AAN ZEE
hal: Veld 1
MC4 zaal 30770  K.H.C. Strawberries MC2 25     10:05 WIJK AAN ZEE
Heliomare, Sporthal
Relweg 51
1949EC WIJK AAN ZEE
hal: Veld 1
MC5 zaal 30787  A.M.H.C. Rood-Wit MC5 20     15:55 HAARLEM
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL HAARLEM
hal: Veld 1
MC5 zaal 30779  H.C. Haarlem MC4 20     15:05 HAARLEM
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL HAARLEM
hal: Veld 1
 
J8E3 zaal 22217  H.V. de Terriërs J8E1 30     10:55 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
J8E3 zaal 22196  HIC J8E1 30     09:15 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
J8E4 zaal 21425  A.M.H.C. Rood-Wit J8E3    13:10 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
J8E4 zaal 21421  S.M.H.C. Magnus J8E1    12:20 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
JA1 zaal 20843  A.M.H.C. Rood-Wit JA1 30     12:55 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JA1 zaal 20842  THC Hurley JA1 30     09:15 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JB1 zaal 24364  Hockey Vereniging Abcoude JB1 30     19:20 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JB1 zaal 20793  Pinoké JB1 30     17:30 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JB2 zaal 29886  Pinoké JB2 10     17:30 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
JB2 zaal 29947  MHC de Reigers JB1 10     19:10 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
JC1 zaal 20753  Xenios JC1 40     15:25 AMSTERDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 1
JC1 zaal 20752  THC Hurley JC1 40     11:45 AMSTERDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 1
JC12 zaal 25640  AH & BC JC12 35     14:00 AMSTELVEEN
Amsterdam, Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JC12 zaal 25635  Xenios JC12 35     14:50 AMSTELVEEN
Amsterdam, Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JC2 zaal 25531  AHC IJburg JC1 10     15:00 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
JC2 zaal 25526  AH & BC JC2 10     16:40 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
JC5 zaal 27434  Hockey Vereniging Abcoude JC3    15:05 AMSTERDAM
Aristoshal
Tom Schreursweg 10
1067MC AMSTERDAM
hal: Veld 1
JC5 zaal 27419  AMHC Westerpark JC4    15:55 AMSTERDAM
Aristoshal
Tom Schreursweg 10
1067MC AMSTERDAM
hal: Veld 1


HCBloemendaal TV
 
Agenda