Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Uitslagen

laat schema zien voor  


28 januari | junior
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JO9 blauw      U.H.C.QUI VIVE JO9-2

 

10  uit   route    
JO9 oranje      MHCHBS JO9-1

 

11  uit   route    
JO9 rood      AH & BC JO9-Wit

 

uit   route    
JO9 wit      H.V. de Terriërs JO9-Blauw-mix-mix

 

thuis  ABN AMRO KG1    
 
JO8 blauw      Xenios JO8-1

 

20  17  thuis  Strumphler Makelaars KG3    
JO8 oranje      MHC Alliance JO8-2-Zwart

 

41  23  uit   route    
JO8 rood      MHC Alliance JO8-1-Wit

 

38  uit   route    
JO8 wit      U.H.C.QUI VIVE JO8-1

 

28  26  thuis  Strumphler Makelaars KG3    
 
MO9 blauw      AH & BC MO9-Blauw

 

uit   route    
MO9 oranje      MHC Alliance MO9-2-Zwart

 

thuis  ABN AMRO KG1    
MO9 rood      HMHC Saxenburg MO9-blauw

 

uit   route    
MO9 wit      MHC Castricum MO9-2

 

uit   route    
Let op: Uittenue mee!   
 
MO8 blauw      HMHC Saxenburg MO8-oranje

 

15  thuis  ABN AMRO KG1    
MO8 groen      MHCHBS MO8-5

 

21  19  thuis  ABN AMRO KG1    
MO8 oranje      AMHC Westerpark MO8-3

 

18  27  thuis  Strumphler Makelaars KG3    
MO8 wit      MHC Alliance MO8-2-Groen

 

22  11  uit   route    


28 januari | Zaalhockey
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JO16-2 Zaal      THC Hurley JO16-2

 

uit     
Fluiten: Pieter Kemper
Spectrum, sporthal
Assumburg 1
2135BA
HOOFDDORP
JO16-2 Zaal      A.M.H.C. Rood-Wit JO16-2

 

    uit     
Fluiten: Pieter Kemper
Spectrum, sporthal
Assumburg 1
2135BA
HOOFDDORP
JO16-5 Zaal      HMHC Saxenburg JO16-1

 

thuis     
Fluiten: Ton Vollinga
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK
AKERSLOOT
JO16-5 Zaal      MHCHBS JO16-4

 

uit     
Fluiten: Ton Vollinga
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK
AKERSLOOT
JO14-2 Zaal      AH & BC JO14-12-C

 

thuis     
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301 B
1973BE
IJMUIDEN
JO14-2 Zaal      A.M.H.C. Rood-Wit JO14-12-C

 

thuis     
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301 B
1973BE
IJMUIDEN
JO14-3 Zaal      U.H.C.QUI VIVE JO14-1

 

thuis     
Fluiten: Jeroen Bos
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301 B
1973BE
IJMUIDEN
JO14-3 Zaal      MHCHBS JO14-2

 

thuis     
Fluiten: Jeroen Bos
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301 B
1973BE
IJMUIDEN
JO10-1 Zaal      THC Hurley JO10-1

 

thuis     
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
JO10-1 Zaal      MHC Castricum JO10-1

 

thuis     
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
 
ZAALBLOK      ZAAL Rood-Wit JO14-12-C Amsterdam JO14-12-C

 

thuis     
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301 B
1973BE
IJMUIDEN
ZAALBLOK      ZAAL HBS JO14-2 Qui Vive JO14-1

 

thuis     
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301 B
1973BE
IJMUIDEN
ZAALBLOK      ZAAL Castricum JO10-1 Hurley JO10-1

 

thuis     
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
ZAALBLOK      ZAAL Castricum MO14-2 Kikkers MO14-3

 

thuis     
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
ZAALBLOK      ZAAL HIC MO14-5 Pinoké MO14-6

 

thuis     
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
ZAALBLOK      ZAAL Xenios MO14-6 Diemen MO14-2

 

thuis     
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
 
MO16-1 Zaal      B.H.V. Push MO16-1

 

uit     
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP
AMSTERDAM
MO16-1 Zaal      !Reservering misschien vogende ronde

 

    uit     
Winnaar MO16-8F1-Winnaar MO16-8F2 Meisjes O16 Kwartfinales, Sporthallen Zuid
MO16-1 Zaal      Hockey Club Rotterdam MO16-1

 

uit     
Let op: Uittenue mee!   
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP
AMSTERDAM
MO16-2 Zaal      K.H.C. Strawberries MO16-1

 

thuis     
Waterwijk, Sporthal
Pieter Cheeuwenlaan 2
1948DD
BEVERWIJK
MO16-2 Zaal      BHC Overbos MO16-1

 

uit     
Waterwijk, Sporthal
Pieter Cheeuwenlaan 2
1948DD
BEVERWIJK
MO16-6 Zaal      MHCHBS MO16-4

 

thuis     
Fluiten: Philip Nabben
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT
HEEMSTEDE
MO16-6 Zaal      MHC Alliance MO16-5

 

uit     
Fluiten: Philip Nabben
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT
HEEMSTEDE
MO14-3 Zaal      MHC Uitgeest MO14-1

 

uit     
Fluiten: Ralf Buzink
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301 B
1973BE
IJMUIDEN
MO14-3 Zaal      H.C. Haarlem MO14-2

 

uit     
Fluiten: Ralf Buzink
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301 B
1973BE
IJMUIDEN
MO14-4 Zaal      MHC de Kikkers MO14-3

 

thuis     
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
MO14-4 Zaal      MHC Castricum MO14-2

 

thuis     
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
MO14-5 Zaal      MHC Alliance MO14-9

 

uit     
Fluiten: Jan paul Ruijgrok
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT
HEEMSTEDE
MO14-5 Zaal      MHC Uitgeest MO14-3

 

uit     
Fluiten: Jan paul Ruijgrok
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT
HEEMSTEDE
MO14-6 Zaal      HIC MO14-4

 

thuis     
Fluiten: Else Schaap
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL
HAARLEM
MO14-6 Zaal      MHCHBS MO14-4

 

uit     
Fluiten: Else Schaap
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL
HAARLEM
MO14-7 Zaal      Pinoké MO14-6

 

thuis     
Fluiten: Sophie Speelman
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
MO14-7 Zaal      HIC MO14-5

 

thuis     
Fluiten: Sophie Speelman
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
MO14-8 Zaal      Xenios MO14-6

 

thuis     
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
MO14-8 Zaal      HC Diemen MO14-2

 

thuis     
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
MO10-5 Zaal      H.C. Haarlem MO10-Geel

 

thuis     
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL
HAARLEM
MO10-5 Zaal      MHCHBS MO10-4

 

uit     
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL
HAARLEM


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda