Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Trainingsschema
Dit zijn de trainingstijden voor 2015-2016. Er kunnen wijzigingen in plaatsvinden.
Klik hier voor de trainers
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 J8E3 Joppe Hovius KG1 - AB
15:45 - 16:45 J8E4 Hugo de Gruiter KG1 - CD
15:45 - 17:00 JD1 Remco van der Weijden KG4 - AB
15:45 - 16:45 M8E3 KG3 - AB
15:45 - 17:00 MD1 Andre Morees
Kees van Schieveen
KG4 - CD
15:45 - 16:45 MD3 Stan Went KG2 - AB
15:45 - 16:45 MD4 Olivier Vriends KG2 - CD
16:45 - 17:45 JC2 Joep van Rheenen KG1 - CD
16:45 - 17:45 MB4 Stan Went KG2 - AB
16:45 - 17:45 MC2 Andre Morees KG1 - AB
16:45 - 17:45 MC3 KG2 - CD
17:00 - 18:00 JC5 KG4 - AB
17:45 - 19:00 JB1 Vincent Opgelder
Warner van der Vegt
KG2 - CD
17:45 - 19:00 JB2 KG2 - AB
17:45 - 19:00 MA1 KG1 - AB
17:45 - 19:00 MC1 Kees van Schieveen KG1 - CD
19:00 - 20:00 JB3 Damien van der Peet KG1 - AB
19:00 - 20:00 MB3 Kees van Schieveen KG2 - CD
19:00 - 20:00 MB6 Stan Went KG2 - AB
19:00 - 20:00 MB7 Nine Rijna KG1 - CD
20:00 - 21:00 JB5 Stan Went KG2 - AB
20:00 - 21:00 MA2 Damien van der Peet KG1 - AB
20:00 - 21:00 MA3 Kees van Schieveen KG2 - CD
20:00 - 21:00 MA4 Nine Rijna KG1 - CD
21:00 - 22:00 JA2 KG2 - CD
21:00 - 22:00 JA3 KG2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 J6E1 Ewout Pahud de Mortanges KG3
15:45 - 16:45 J6E2 Ewout Pahud de Mortanges KG3
15:45 - 16:45 J6E3 Ewout Pahud de Mortanges KG3
15:45 - 16:45 J6E4 Ewout Pahud de Mortanges KG3
15:45 - 16:45 JD3 Tibbe Frank KG4 - CD
15:45 - 16:45 JD5 Ben Howarth KG1 - CD
15:45 - 16:45 M8E2 Sjoerd Wolters KG2 - CD
15:45 - 16:45 MD2 Joep van Rheenen KG2 - AB
15:45 - 16:45 MD5 Laura Heupers KG1 - AB
15:45 - 16:45 MD7 Matthijs Krauss KG4 - AB
16:45 - 17:45 JC3 Joep van Rheenen KG1 - AB
16:45 - 17:45 JC4 Ben Howarth KG1 - CD
16:45 - 18:00 MB1 Andre Morees
Ewout Pahud de Mortanges
KG2 - CD
16:45 - 18:00 MC1 Diederik van Weel
Sjoerd Wolters
KG2 - AB
16:45 - 17:45 MC4 Matthijs Krauss KG4
16:45 - 17:45 MC6 Laura Heupers KG3
16:45 - 17:45 MC7 Fleur van Kekem KG3
17:45 - 18:45 MC5 KG4
18:00 - 19:15 JA1 KG2 - CD
18:00 - 19:15 JC1 Joep van Rheenen
Sjoerd Wolters
KG2 - AB
19:15 - 20:15 JB4 Fleur van Kekem KG2 - CD
19:15 - 20:15 MB5 Joep van Rheenen KG2 - AB
20:15 - 21:15 DJ1 KG2 - A
20:15 - 21:15 DVD KG2 - B
20:15 - 21:15 DVF KG2 - C
20:15 - 21:15 DVG KG2 - C
20:15 - 21:15 DVH KG2 - ABC
20:15 - 21:15 DVH KG2 - D
21:15 - 22:15 D2 KG1 - AB
21:15 - 22:15 H2 KG1 - CD
21:15 - 22:15 H3 KG2 - A
21:15 - 22:15 H4 KG2 - B
21:15 - 22:15 HJ1 KG2 - C
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:15 - 14:15 J8E1 Andre Morees KG1 - CD
13:15 - 14:15 J8E2 Antoine van den Haak KG1 - AB
13:15 - 14:15 J8E3 Joep van Rheenen KG2 - AB
13:15 - 14:15 J8E4 Kees van Schieveen KG2 - CD
13:15 - 14:15 JD4 Ben Howarth KG3 - CD
13:15 - 14:15 JF1 Ewout Pahud de Mortanges KG4
13:15 - 14:15 JF2 Ewout Pahud de Mortanges KG4
13:15 - 14:15 JF3 Ewout Pahud de Mortanges KG4
13:15 - 14:15 JF4 Ewout Pahud de Mortanges KG4
13:15 - 14:15 MD6 Matthijs Krauss KG3 - AB
14:15 - 15:15 M8E1 Andre Morees KG1 - AB
14:15 - 15:15 M8E2 Joep van Rheenen KG1 - CD
14:15 - 15:15 M8E3 Kees van Schieveen KG2 - AB
14:15 - 15:15 M8E4 Sjoerd Wolters KG2 - CD
14:15 - 15:15 MD4 Matthijs Krauss KG3 - CD
14:15 - 15:15 MF1 Ewout Pahud de Mortanges KG4
14:15 - 15:15 MF2 Ewout Pahud de Mortanges KG4
14:15 - 15:15 MF3 Ewout Pahud de Mortanges KG4
14:15 - 15:15 MF4 Ewout Pahud de Mortanges KG4
14:15 - 15:15 MF5 Ewout Pahud de Mortanges KG4
14:30 - 15:30 Jongens mus Valentina Kruiswijk KG3 - AB
15:15 - 16:15 J6E1 Ewout Pahud de Mortanges KG4
15:15 - 16:15 J6E2 KG4
15:15 - 16:15 J6E3 KG4
15:15 - 16:15 J6E4 KG4
15:15 - 16:30 JD2 Ben Howarth KG2 - AB
15:15 - 16:15 MD1 Joep van Rheenen
Jorge Nolte
KG1 - AB
15:15 - 16:15 MD3 Matthijs Krauss KG1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes mus Valentina Kruiswijk KG3 - AB
16:15 - 17:30 JC2 Joep van Rheenen KG1 - AB
16:15 - 17:30 JD1 Remco van der Weijden KG1 - CD
16:15 - 17:15 M6E1 KG4
16:15 - 17:15 M6E2 KG4
16:15 - 17:15 M6E3 KG4
16:15 - 17:15 M6E4 KG4
16:15 - 17:15 M6E5 KG4
16:15 - 17:15 M6E6 KG4
16:30 - 17:45 JC1 Jorge Nolte
Sjoerd Wolters
KG2 - AB
16:45 - 17:45 JC5 Ben Howarth KG2 - CD
17:15 - 18:15 MB4 Joep van Rheenen
Kees van Schieveen
KG4
17:15 - 18:15 MB5 KG4
17:15 - 18:15 MB6 KG3
17:15 - 18:15 MB7 Matthijs Krauss
Olivier Vriends
KG3
17:45 - 19:00 JA1 KG2 - AB
17:45 - 19:00 MB1 Ewout Pahud de Mortanges KG2 - CD
18:45 - 20:00 JB1 Vincent Opgelder
Warner van der Vegt
KG1 - AB
18:45 - 20:00 MA1 KG1 - CD
19:00 - 20:00 JA2 KG2 - AB
19:00 - 20:00 MB2 Matthijs Krauss KG2 - CD
20:00 - 21:00 Dames Masters 45+ KG2 - C
20:00 - 21:00 DVA KG2 - A
20:00 - 21:00 DVB KG2 - B
21:00 - 22:00 DVC KG2 - A
21:00 - 22:00 DVE KG2 - B
21:00 - 22:00 HVE KG2 - C
21:00 - 22:00 HVF KG2 - D
21:15 - 22:15 D3 KG1 - D
21:15 - 22:15 HVD KG1 - B
21:15 - 22:15 HVG KG1 - C
21:15 - 22:15 HVLA KG1 - A
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 JD1 Remco van der Weijden KG1 - AB
15:45 - 16:45 JD2 KG1 - CD
15:45 - 16:45 JD3 Siem Kors KG4 - CD
15:45 - 16:45 JD5 Olivier Vriends KG3 - CD
15:45 - 17:00 MD2 Laura Heupers KG2 - CD
15:45 - 16:45 MD5 Matthijs Krauss KG3 - AB
15:45 - 16:45 MD6 Roos Snoeren KG4 - AB
16:45 - 17:45 JB4 Olivier Vriends
Remco van der Weijden
KG3
16:45 - 17:45 JB5 KG3
16:45 - 18:00 MC1 Diederik van Weel
Jorge Nolte
KG1 - CD
16:45 - 18:00 MC2 Matthijs Krauss KG2 - AB
16:45 - 17:45 MC4 Roos Snoeren KG1 - AB
17:00 - 18:00 MC3 KG2 - CD
17:45 - 19:00 JB1 Jorge Nolte
Vincent Opgelder
KG1 - AB
18:00 - 19:00 JB3 Matthijs Krauss KG1 - CD
18:00 - 19:00 MC5 KG2 - CD
18:00 - 19:00 MC6 Roos Snoeren KG2 - AB
19:00 - 20:00 MA2 Laura Heupers KG2 - AB
19:00 - 20:00 MA5 Olivier Vriends KG2 - CD
20:00 - 21:00 HVH KG2 - A
20:00 - 21:00 HVK KG2 - B
21:00 - 22:00 HVI KG2 - A
21:00 - 22:00 HVJ KG2 - B
21:00 - 22:00 HVM KG2 - C
21:15 - 22:15 HVA KG1 - A
21:15 - 22:15 HVB KG1 - B
21:15 - 22:15 HVC KG1 - C
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:45 - 15:45 JF1 Ewout Pahud de Mortanges KG4 - AB
14:45 - 15:45 JF2 Ewout Pahud de Mortanges KG4 - AB
14:45 - 15:45 JF3 Ewout Pahud de Mortanges KG4 - AB
14:45 - 15:45 JF4 Ewout Pahud de Mortanges KG4 - AB
14:45 - 15:45 MF1 Ewout Pahud de Mortanges KG1
14:45 - 15:45 MF2 Ewout Pahud de Mortanges KG1
14:45 - 15:45 MF3 Ewout Pahud de Mortanges KG1
14:45 - 15:45 MF4 Ewout Pahud de Mortanges KG1
14:45 - 15:45 MF5 Ewout Pahud de Mortanges KG1
15:45 - 16:45 J8E1 Sjoerd Wolters KG3 - CD
15:45 - 16:45 J8E2 Ben Howarth KG3 - AB
15:45 - 16:45 JD4 Hidde Wunderink KG1 - CD
15:45 - 16:45 M6E1 KG4
15:45 - 16:45 M6E2 KG4
15:45 - 16:45 M6E3 KG4
15:45 - 16:45 M6E4 KG4
15:45 - 16:45 M6E5 KG4
15:45 - 16:45 M6E6 KG4
15:45 - 16:45 M8E1 Jorge Nolte KG2 - AB
15:45 - 16:45 M8E4 Laura Heupers KG4 - CD
15:45 - 17:00 MD1 Joep van Rheenen
Kees van Schieveen
KG2 - CD
15:45 - 16:45 MD7 Matthijs Krauss KG1 - AB
16:45 - 18:00 JA1 KG2 - AB
16:45 - 18:00 JC1 Jorge Nolte
Sjoerd Wolters
KG1 - CD
16:45 - 17:45 JC4 Noa Nolte KG4 - CD
16:45 - 17:45 MB3 Kees van Schieveen KG4 - AB
16:45 - 17:45 MC7 Matthijs Krauss KG1 - AB
17:00 - 18:00 JB2 Joep van Rheenen KG2 - CD
17:45 - 19:00 MB1 Matthijs Krauss KG1 - AB
18:00 - 19:00 JC3 Ben Howarth KG1 - CD
18:00 - 19:15 MA1 KG2 - AB
18:00 - 19:15 MB2 Joep van Rheenen KG2 - CD
Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda