Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Trainingsschema
Dit zijn de trainingstijden voor het seizoen 2020-2021. Er kunnen wijzigingen in plaatsvinden.
Klik hier voor de trainers
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 J6E Blauw KG3
15:45 - 16:45 J6E Geel KG3
15:45 - 16:45 J6E Oranje KG3
15:45 - 16:45 J6E Rood KG3
15:45 - 16:45 J6E Wit KG3
15:45 - 17:00 JD1 KG4 - AB
15:45 - 17:00 JD2 KG4 - CD
15:45 - 16:45 JD3 KG2 - CD
15:45 - 16:45 JD4 KG2 - AB
15:45 - 16:45 JD5 KG1 - CD
15:45 - 16:45 JD6 KG1 - AB
16:45 - 17:45 JC1 Joppe Hovius
Remco van der Weijden
KG1
16:45 - 17:45 JC2 Joppe Hovius
Remco van der Weijden
KG1
16:45 - 17:45 JC3 Hans Dorrestijn KG2
16:45 - 17:45 JC4 Steyn Burger KG2
16:45 - 17:45 JC5 Mark Weber KG3
17:00 - 18:00 MB4 Benjamin Frowein KG4 - AB
17:00 - 18:00 MB7 Erwin van der Weijden KG4 - CD
17:45 - 19:00 JB1 Steyn Burger KG2 - CD
17:45 - 19:00 MB1 Kees van Schieveen
Mark Weber
KG2 - AB
17:45 - 18:45 MB5 Harm Nouwen KG1 - CD
17:45 - 18:45 MB6 Guido Thuijs KG1 - AB
18:45 - 19:45 MB2 Erwin van der Weijden KG1 - CD
18:45 - 19:45 MB3 Harm Nouwen KG1 - AB
19:00 - 20:00 JB2 KG2 - AB
19:00 - 20:00 MA2 Kees van Schieveen KG2 - CD
19:45 - 21:00 JA1 KG1 - BCD
19:45 - 21:00 MA1 Mark Weber KG1
20:00 - 21:00 MA3 Tibbe Frank KG2 - AB
20:00 - 21:00 MA4 KG2 - CD
21:00 - 22:00 MA5 KG2 - AB
21:00 - 22:00 MA6 Tibbe Frank KG2 - CD
21:00 - 22:00 Trimhockey Maandag KG1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 M8E2 Trainingsgroep KG3 - CD
15:45 - 16:45 M8E1 KG2 - AB
15:45 - 16:45 M8E3 KG3 - AB
15:45 - 16:45 MD3 KG4 - AB
15:45 - 16:45 MD4 KG4 - CD
15:45 - 16:45 MD5 KG1 - AB
15:45 - 16:45 MD6 KG1 - CD
15:45 - 16:45 MD7 KG2 - CD
16:45 - 17:45 JB4 Harm Nouwen KG4 - CD
16:45 - 17:59 MC1 KG1 - AB
16:45 - 17:45 MC2 KG2 - CD
16:45 - 17:44 MC3 KG3 - CD
16:45 - 17:44 MC4 KG3 - AB
16:45 - 17:45 MC5 KG4 - AB
16:45 - 17:45 MC6 KG2 - AB
16:45 - 17:45 MC7 KG1 - CD
17:45 - 19:00 JA2 KG2 - BCD
17:45 - 19:00 JA3 KG2 - CD
17:45 - 19:00 MB1 Sjoerd Wolters KG1 - CD
18:00 - 19:00 JB3 KG1 - AB
21:00 - 22:00 D3 KG1 - A
21:00 - 22:00 D30B Ralf Buzink KG2 - B
21:00 - 22:00 D30C Bradley Lang KG2 - CD
21:00 - 22:00 D30E KG1 - B
21:00 - 22:00 D30G KG1 - C
21:00 - 22:00 D30H KG1 - D
21:00 - 22:00 D45A 45+ KG2 - A
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:15 - 10:15 Trimhockey Woensdag 1 Kim van Leeuwen KG2
10:30 - 11:30 Trimhockey Woensdag 2 Kim van Leeuwen KG2
13:15 - 14:15 JD3 KG1 - CD
13:15 - 14:15 JD4 KG1 - AB
13:15 - 14:15 M8E1 KG2 - A
13:15 - 14:15 M8E2 KG2 - B
13:15 - 14:15 M8E3 KG2 - C
13:15 - 14:15 MF geel KG4 - CD
14:15 - 15:15 J8E1 KG2
14:15 - 15:15 J8E2 KG2
14:15 - 15:15 J8E3 KG2
14:15 - 15:15 J8E4 KG2
14:15 - 15:15 JD5 KG1 - CD
14:15 - 15:15 JD6 KG1 - AB
14:15 - 15:15 JF Blauw KG4
14:15 - 15:15 JF Oranje KG4 - BCD
14:15 - 15:15 JF Oranje KG4
14:15 - 15:15 JF Rood KG4 - CD
14:15 - 15:15 JF Wit KG4 - ABC
15:15 - 16:45 JD1 KG1 - AB
15:15 - 16:45 JD2 KG1 - CD
15:15 - 16:15 M6E Blauw KG4
15:15 - 16:15 M6E Geel KG4
15:15 - 16:15 M6E Groen KG4
15:15 - 16:15 M6E Oranje KG4
15:15 - 16:15 M6E Rood KG4
15:15 - 16:15 M6E Wit KG4
15:15 - 16:45 MD1 KG2 - CD
15:15 - 16:45 MD2 KG2 - AB
16:15 - 17:15 J6E Blauw KG4
16:15 - 17:15 J6E Geel KG4
16:15 - 17:15 J6E Oranje KG4
16:15 - 17:15 J6E Rood KG4
16:15 - 17:15 J6E Wit KG4
16:45 - 18:00 JC1 Piotr Mazany KG1
16:45 - 17:45 JC2 Hans Dorrestijn KG1
16:45 - 17:45 JC3 Steyn Burger KG2
16:45 - 17:45 JC5 Leonoor van Gellicum KG2
17:15 - 18:15 JC4 Joris Wunderink KG3
17:15 - 18:15 MB5 Benjamin Jessurun
Sybe Melsert
KG4 - CD
17:15 - 18:15 MB6 Harm Nouwen KG4 - AB
17:45 - 19:15 JB1 Piotr Mazany KG1 - CD
17:45 - 19:15 MA1 KG2 - AB
17:45 - 18:45 MB3 Steyn Burger KG2 - CD
18:00 - 19:15 MC1 KG1 - AB
18:45 - 20:15 JA1 Rick Schrijvers Van Zenden
Steyn Burger
KG2 - CD
19:15 - 20:15 MA2 KG2 - CD
19:15 - 20:15 MB4 Harm Nouwen KG1 - AB
19:15 - 20:15 MB7 KG1 - CD
20:15 - 21:15 D2 Hans Dorrestijn KG1 - CD
20:15 - 21:15 D30D KG2 - C
20:15 - 21:15 D30F Ella Terheijden KG2 - D
20:15 - 21:15 H2 Piotr Mazany KG1 - AB
20:15 - 21:15 H35H KG2 - B
20:15 - 21:15 H4 KG2 - A
21:15 - 22:15 D30A Hans Dorrestijn KG2 - AB
21:15 - 22:15 DJ1 KG2 - C
21:15 - 22:15 H35D KG1 - AB
21:15 - 22:15 H35F KG1 - C
21:15 - 22:15 H35G KG2 - D
21:15 - 22:15 H45A KG1 - D
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 J8E1 KG2
15:45 - 16:45 J8E2 KG2
15:45 - 16:45 MD3 KG4 - AB
15:45 - 16:45 MD4 KG4 - CD
16:00 - 17:00 J8E3 KG3
16:00 - 17:00 J8E4 KG3
16:45 - 18:00 JC1 Piotr Mazany
Sjoerd Wolters
KG2 - AB
16:45 - 17:45 MB2 Guido Thuijs KG2 - CD
17:00 - 18:00 JB2 Remco van der Weijden KG1 - AB
17:00 - 18:00 JB4 KG1 - CD
17:45 - 19:00 MB1 Sjoerd Wolters KG2 - CD
18:00 - 19:00 JA2 KG1 - BCD
18:00 - 19:00 JA4 KG1 - CD
18:00 - 19:15 JB1 Remco van der Weijden KG2 - AB
19:00 - 20:15 MA1 Sjoerd Wolters KG2 - CD
19:15 - 20:15 JB3 KG2 - AB
20:15 - 21:15 H35J KG2 - A
20:15 - 21:15 H35L Clemens Reimer KG2 - B
20:15 - 21:15 H45B KG2 - C
20:15 - 21:15 H45C KG2 - D
21:00 - 22:00 H35A KG1 - AB
21:00 - 22:00 H35B KG1 - C
21:00 - 22:00 H35C KG1 - D
21:15 - 22:15 H35E KG2 - AB
21:15 - 22:15 H35I KG2 - C
21:15 - 22:15 H35K KG2 - D
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 M6E Blauw KG1
15:45 - 16:45 M6E Geel KG1
15:45 - 16:45 M6E Groen KG1
15:45 - 16:45 M6E Oranje KG1
15:45 - 16:45 M6E Rood KG1
15:45 - 16:45 M6E Wit KG1
15:45 - 17:00 MD1 KG2 - CD
15:45 - 17:00 MD2 KG2 - AB
15:45 - 16:45 MD5 KG4 - CD
15:45 - 16:45 MD6 KG3 - CD
15:45 - 16:45 MD7 KG4 - AB
16:45 - 18:00 MC1 KG1 - CD
16:45 - 17:44 MC3 KG1 - AB
17:00 - 18:00 MC2 KG2 - CD
17:00 - 18:00 MC4 KG2 - AB
17:45 - 19:00 JA1 Steyn Burger KG1 - BCD
18:00 - 19:00 MC5 KG2 - CD
18:00 - 19:00 MC6 KG1 - AB
18:00 - 19:00 MC7 KG2 - AB
21:00 - 22:00 H3 KG1
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda