loginmuspas opladenvolg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 25 nov - zon 26 nov - zat 2 dec - zon 3 dec - zat 9 dec - zon 10 dec - zat 16 dec - zon 17 dec

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 25 november 2017 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Annemijn Kemper Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Olivia Huibregtsen Bardienst 
08:00 - 11:00  Brenda van der Maesen Barhoofd 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Noor Zuiverloon Bardienst 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Belle de Gier Bardienst 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Eleana Kappeyne Van De Coppello Bardienst 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Annelien Pegels Bardienst 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Sophia-Soleil Pöhland Bardienst 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Guusje ten Napel Bardienst 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Maartje Uijthoven Bardienst 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Doree Kouwenhoven Bardienst 
11:00 - 14:00  Jeroen Bovelander Barhoofd 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Tom Arends Bardienst 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Tijn van der Horst Bardienst 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Jesse Kroezen Peña Bardienst 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Thijs Mander Bardienst 
14:00 - 17:00  Paul van Wees Barhoofd 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Rijk van Wees Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Melle Floris van Hoffe Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Liselotte de Graaf Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Claudia Tegelaar Bardienst 
17:00 - 19:00  Laurent Sugarman Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Lodewijk Buitenhuis Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Willem Wibaut Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Robert Zaal Bardienst 

25 november | junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M6E1 14864  AH & BC ME12    08:45  09:30 KG3  info
M6E2 14964  MHC Alliance ME3 20   07:55  09:00 uit -   info
M6E3 14843  Pinoké ME5    08:45  09:30 KG3  info
M6E4 14945  HIC ME4 30   10:45  12:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
M6E5 14992  AH & BC ME17    08:45  09:30 KG3  info
 
M8E1 15001  Xenios M8E1 30   08:45  10:00 uit -   info
M8E2 13355  MHCHBS M8E1    08:45  09:30 gras 1  info
   CD  
M8E3 14849  A.M.H.C. Rood-Wit M8E4 20   07:40  08:45 uit -   info
   4cd  
M8E4 15065  Waterlandse Hockey Club M8E1    08:45  09:30 gras 2  info
   AB  
M8E5 14868  AMHC Westerpark M8E3    11:00  11:45 KG3  info
   AB  
 
MA1 25805  hdm MA1 50   12:25  14:15 uit -   info
MA2 20871  Pinoké MA3 30   15:00  16:15 uit -   info
MA3 21165  H.V. de Terriërs MA2    12:30  13:15 KG3  info
Fluiten: Willem-Jan Hemmes (HVD)
MA4 20885  BHC Overbos MA3 30   15:45  17:00 uit -   info
MA5 21841  HIC MA4    17:00  17:45 KG1  info
Fluiten: Bienze Vogel
MB1 25865  Larensche Mixed Hockey Club MB1 50   10:40  12:30 uit -   info
MB2 17478  AMHC Westerpark MB1    13:30  14:15 KG4  info
Fluiten: Bas Meurs (HVA)
MB3 19736  Zandvoortsche Hockey Club MB1 20   11:25  12:30 uit -   info
MB4 19750  MHC Alliance MB5 20   16:25  17:30 uit -   info
MB5 20128  WFHC Hoorn (WFHC) MB3    15:15  16:00 KG1  info
MB6 19879  MHC Alliance MB10 20   13:10  14:15 uit -   info
MB7 19393  AMHC Westerpark MB5 30   15:15  16:30 uit -   info
MC1 25793  V.M.H.C. CARTOUCHE MC1    09:30  10:30 KG2  info
Fluiten: Erik van der Vegt en Jan-Jaap Groot (Trimhockey maandag Jan)
MC2 23562  THC Hurley MC2    08:15  09:00 KG1  info
Fluiten: Tom de Bruijn (HVK) en Jürgen Luecke
MC3 22577  THC Hurley MC4 30   13:15  14:30 uit -   info
MC4 22526  AH & BC MC5 30   12:15  13:30 uit -   info
MC5 22836  MHC Bennebroek MC4    11:45  12:30 KG4  info
Fluiten: Monique ten Cate (DVC) en Carolien van Arkel (MA5)
MC6 22881  K.H.C. Strawberries MC3    16:45  17:30 KG2  info
Fluiten: Rob Kok en Annemijn van Hoogstraten (MA3)
MC7 22956  A.M.H.C. F.I.T. MC7 45   10:45  12:15 uit -   info
 
MD1 19105  MHCHBS MD1 15   08:00  09:00 uit -   info
MD2 18801  THC Hurley MD3 30   13:00  14:15 uit -   info
MD3 19060  AHC IJburg MD2    10:15  11:00 gras 1  info
Fluiten: Lieve de Nooijer (MB2) en Niels van de Wall
MD4 18887  MHC Heerhugowaard MD1 45   09:45  11:15 uit -   info
MD5 18058  MHC Alliance MD7    12:00  12:45 gras 1  info
Fluiten: Jolijn Bos (MB5) en Paulien Schous
volgens afspraak.
MD6 18444  MHC Amstelveen MD4 30   10:45  12:00 uit -   info
MD7 18671  Alkmaarsche M.H.C. MD8    08:00  08:45 KG2  info
Fluiten: Fay Beeren (MB5)
ouders Frenscisca Enschede fluiten
 
MF1 15024  MHC de Kikkers MF2    08:45  09:30 KG3  info
MF2 14779  MHC de Reigers MF2    08:00  08:45 KG3  info
MF3 14768  H.C. Haarlem MF3 15   08:45  09:45 uit -   info
   Veld Aurora B  
MF4 14948  H.C. Haarlem MF5 15   08:45  09:45 uit -   info
   Veld Aurora C  
MF5 14796  MHC de Reigers MF3 30   07:45  09:00 uit -   info
   Veld 3B  
MF6 14718  MHC Alliance MF8    08:00  08:45 KG3  info
 
G1  !Reservering Training      10:30 KG3  info
G2  !Reservering Training      10:30 KG3  info
G3  !Reservering Training      10:30 KG3  info
 
J6E1 14789  MHCHBS JE2 15   07:45  08:45 uit -   info
J6E2 14939  Alkmaarsche M.H.C. JE3    09:45  10:30 KG3  info
J6E3 15018  A.M.H.C. Rood-Wit JE4 20   09:40  10:45 uit -   info
   5d  
J6E4 14874  A.M.H.C. Rood-Wit JE5    09:45  10:30 KG3  info
 
J8E1 14905  Hockey Vereniging Abcoude J8E1    08:45  09:30 gras 1  info
   AB  
J8E2 14989  H.V. de Terriërs J8E1 40   09:05  10:30 uit -   info
   Veld 2AB  
J8E3 13332  AHC IJburg J8E3 35   08:55  10:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
J8E4 14970  MHCHBS J8E3    11:00  11:45 KG3  info
   CD  
 
JA1 25840  SV Kampong Hockey JA1    13:15  14:15 KG1  info
JA2 23830  K.H.C. Strawberries JA1    15:00  15:45 KG2  info
Fluiten: Kees Brinkman en Willem Noordhof
JA3 23710  WFHC Hoorn (WFHC) JA1    14:00  14:45 KG3  info
Fluiten: Diederik van Dam (HVG)
JA4 23667  A.M.H.C. Rood-Wit JA3 20   12:10  13:15 uit -   info
JB1 25766  Hockeyclub Amersfoort JB1    11:30  12:30 KG1  info
JB2 20373  Xenios JB1 30   11:15  12:30 uit -   info
JB3 20345  AH & BC JB4    13:15  14:00 KG2  info
JB4 17295  Alkmaarsche M.H.C. JB3    11:30  12:15 KG2  info
Fluiten: Frans Ludwig
JB5 20394  AH & BC JB5 30   15:15  16:30 uit -   info
JC1 25808  MMHC Voordaan JC1    09:45  10:45 KG1  info
Fluiten: Bonds scheidsrechter
Bondsscheidsrechters
JC2 17661  AH & BC JC2 30   09:00  10:30 uit -   info
JC3 17356  Xenios JC2    08:15  09:00 KG4  info
Fluiten: Marnix van Stiphout en Floris Bijvoet (JA1)
JC4 17652  Hockeyclub AMVJ JC1    10:00  10:45 KG4  info
Fluiten: Thijs Maarten in het Veld (JA2)
ouders Sem Regout fluiten
JC5 17691  A.M.H.C. F.I.T. JC3 45   07:30  09:00 uit -   info
 
JD1 22339  U.H.C.QUI VIVE JD1 40   07:35  09:00 uit -   info
JD2 22244  Hockeyclub AMVJ JD1 30   12:45  14:00 uit -   info
JD3 21997  A.M.H.C. Rood-Wit JD3 20   07:55  09:00 uit -   info
JD4 22234  A.M.H.C. F.I.T. JD2 45   12:30  14:00 uit -   info
JD5 22031  AMHC Westerpark JD5    10:15  11:00 gras 2  info
Fluiten: Mike Glas en Ruben Molendijk (JB3)
 
JF1 15070  MHCHBS JF1 15   10:15  11:15 uit -   info
JF2 14935  K.H.C. Strawberries JF1    08:00  08:45 KG3  info
JF3 14872  H.C. Haarlem JF4    08:00  08:45 KG3  info
JF4 15005  MHC Castricum JF1 30   09:00  10:15 uit -   info
   VAK C  
Let op: Uittenue mee!   


Agenda