Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 15 dec - zon 16 dec - zat 22 dec - zat 5 jan - zon 6 jan - zat 12 jan - zon 13 jan - zat 19 jan

laat schema zien voor  



16 december | Top Hockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
D1 Zaal 20712  A.M.H.C. Rood-Wit D1 30     13:50 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
D1 Zaal 20713  Xenios D1 30     12:00 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
 
H1 Zaal 20555  MHC Bennebroek H1 30     19:20 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
H1 Zaal 20570  MHC Amstelveen H1 30     16:35 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2

16 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
D2 Zaal 24716  Hockeyclub AMVJ D2 50     15:55 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
Fluiten: Harm Yntema
Borchland/ Amstelhal
Borchlandweg 6-10
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: Veld 2
D2 Zaal 24714  AH & BC D2 50     18:25 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
Fluiten: Harm Yntema
Borchland/ Amstelhal
Borchlandweg 6-10
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: Veld 2
 
MB4 zaal 27902  Alkmaarsche M.H.C. MB6 40     15:15 EGMOND AAN ZEE
Watertoren, Sporthal De
Watertorenweg 36
1931BA EGMOND AAN ZEE
hal: Veld 1
MB4 zaal 28032  A.M.H.C. Rood-Wit MB4 40     16:05 EGMOND AAN ZEE
Watertoren, Sporthal De
Watertorenweg 36
1931BA EGMOND AAN ZEE
hal: Veld 1
MB5 zaal 27746  Alkmaarsche M.H.C. MB5 10     18:25 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MB5 zaal 27738  MHC Uitgeest MB3 10     16:45 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MC12 zaal 26246  MHC Alliance MC12 10     14:15 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MC12 zaal 26248  A.M.H.C. Rood-Wit MC12 10     15:55 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MC2 zaal 26129  HC Athena MC2 35     14:50 AMSTELVEEN
Amsterdam, Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MC2 zaal 26126  AH & BC MC2 35     14:00 AMSTELVEEN
Amsterdam, Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MD1 zaal 23519  THC Hurley MD1 10     09:15 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MD1 zaal 23549  HIC MD1 10     10:55 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MD2 zaal 23813  HC Athena MD2 40     10:55 AMSTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
MD2 zaal 23759  MHC Alliance MD2 40     10:05 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
MD4 zaal 23330  U.H.C.QUI VIVE MD3 25     10:05 BEVERWIJK
Beverwijk, Sporthal
Van Loenenlaan 1
1945TB BEVERWIJK
hal: Veld 1
MD4 zaal 23293  BHC Overbos MD2 25     09:15 BEVERWIJK
Beverwijk, Sporthal
Van Loenenlaan 1
1945TB BEVERWIJK
hal: Veld 1
MD5 zaal 23475  BHC Overbos MD3 15     10:05 VELSERBROEK
Polderhuis, Sporthal Het
Vestingplein 58
1991RK VELSERBROEK
hal: Veld 1
MD5 zaal 23543  K.H.C. Strawberries MD2 15     10:55 VELSERBROEK
Polderhuis, Sporthal Het
Vestingplein 58
1991RK VELSERBROEK
hal: Veld 1
MD6 zaal 23435  MHC Alliance MD11 25     09:15 BEVERWIJK
Kinheim, Sporthal
Hoflanderweg 188
1945ZH BEVERWIJK
hal: Veld 1
MD6 zaal 23388  H.C. Haarlem MD5 25     10:05 BEVERWIJK
Kinheim, Sporthal
Hoflanderweg 188
1945ZH BEVERWIJK
hal: Veld 1
MD7 zaal 24340  MHC Bennebroek MD5 25     09:15 BENNEBROEK
Kooi, Sporthal De
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
MD7 zaal 24282  MHC Alliance MD12 25     10:05 BENNEBROEK
Kooi, Sporthal De
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
 
H2 Zaal 24446  BHC Overbos H2 50     16:45 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
Borchland/ Amstelhal
Borchlandweg 6-10
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: veld 1
H2 Zaal 24444  MHCHBS H2 50     18:25 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
Borchland/ Amstelhal
Borchlandweg 6-10
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: veld 1
 
JC3 zaal 26002  HC Athena JC3 30     10:05 LIMMEN
Let op: Uittenue mee!   
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
JC3 zaal 25991  H.V. de TerriĆ«rs JC12 30     10:55 LIMMEN
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
JD12 zaal 30720  Xenios JD12 10     13:25 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
JD12 zaal 30719  MHC Alliance JD12 10     11:45 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
JD3 zaal 22443  AH & BC JD2    12:20 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
JD3 zaal 22448  THC Hurley JD4    13:10 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
JD4 zaal 22769  K.H.C. Strawberries JD1 18     11:45 IJMUIDEN
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301B
1973BE IJMUIDEN
hal: Veld 1
JD4 zaal 22755  MHC Bennebroek JD2 18     12:35 IJMUIDEN
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301B
1973BE IJMUIDEN
hal: Veld 1
JD5 zaal 22807  BHC Overbos JD2 20     09:15 BEVERWIJK
Waterwijk, Sporthal
Pieter Cheeuwenlaan 2
1948DD BEVERWIJK
hal: Veld 1
JD5 zaal 22793  Alkmaarsche M.H.C. JD2 20     10:05 BEVERWIJK
Waterwijk, Sporthal
Pieter Cheeuwenlaan 2
1948DD BEVERWIJK
hal: Veld 1


HCBloemendaal TV
 
Agenda