loginmuspas opladenvolg ons: 
 
Organisatie
 
accommodatiecommissie Email sturen naar accommodatiecommissie
Arie Goote  Foto aanwezig Lid 
Evert Beumer  Lid 
Hidde Maas  Lid 
Koen Suyk  Lid 
Henk van de Veek  Lid 
Erik van der Vegt  Lid 
 
arbitragecommissie Email sturen naar arbitragecommissie
Erik van der Vegt  indeling CS+ 
Pim Huizing  opleidingen 
Frederike Wegener Sleeswijk  indeling A en B jeugd 
Karen Boon  indeling C en D jeugd 
Pieter Kemper  voorzitter 
 
archief commissie
 
barcommissie Email sturen naar barcommissie
Sander Hofstede  indeling bucohoofden 
Jeroen Bovelander  Foto aanwezig indeling zaterdag 
Maaike Uttien  Lid 
Sylvia Wijsman  indeling zaterdag 
Tom de Bruijn  Lid 
 
Club en accommodatie
Jules Hustinx  Accommodatiemanager 
Ronald Duijtshoff  Verenigingsmanager 
Mathieu Emmen  Horeca 
 
EHBO
 
elftalcommissie dames
Laura Koppejan  Lid 
Padrice Kiers  Lid 
Josephine Blauw  Lid 
Marjolijn Steegman-van Kappen  Lid 
Lisette van Amerongen  Lid 
 
elftalcommissie heren
Jim Smeelen  Lid 
Menno Giliam  Lid 
Michiel Poelmann  Lid 
 
Evenementencommissie
Laura Koppejan  Lid 
Evalien Rengers  Foto aanwezig Lid 
Pepe Leertouwer  Lid 
Jim Smeelen  Lid 
 
Funding Committee Email sturen naar Funding Committee
Joris Scheepens  voorzitter 
Ludo Bijvoet  Lid 
Lo van Noordwijk  Lid 
Hans Beeren  Foto aanwezig Lid 
Toon Schipper  Lid 
Robert Doekes  Lid 
Hendrik Goeman Borgesius  Foto aanwezig Lid 
 
Gevonden voorwerpen Email sturen naar Gevonden voorwerpen
Joyce Schutten  Lid 
 
g-hockey commissie Email sturen naar g-hockey commissie
Vicky Herman de Groot  voorzitter 
Erik Nijssen  Lid 
Veronique de Regt  Lid 
 
groepsmoeder
Ingrid Wunderink  JA 
Melanie Carels  JA 
Astrid Pereboom  JB 
Christien in het Veld  JB 
Anne Kwint-bijleveld  JC 
Ellenpetra van der Molen  JC 
Adriënne Bos  JD 
Martine Steffens-van Nievelt  JD 
Caroline Kool  JE 
Lot van Foreest  JE 
Ilse de Niet  MA 
Anneloes Groen  MA 
Dorine Bijl van Duijvenbode  MB 
Hanneke Rinkes  MB 
Nienke van der Veer  MC 
Marjolijne Verschuur- Krijger  MD 
Daphne Vreeburg-doodeheefver  MD 
Eveline van Haastert  ME 
Lara Frank  ME 
Florien Bausch  ABC jeugd 
Eveline Smit  coördinator DEFMus 
Lisette Doodeheefver  FMus 
Floor Zandvoort  FMus 
 
Hoofdtrainer
Jorge Nolte  Technisch Directeur 
 
introductiecommissie
Tanja Enneking  Foto aanwezig Lid 
Albertine de Nerée tot Babberich  Lid 
 
IT Email sturen naar IT
Jan Swager  Lid 
Frank van der Molen  Lid 
 
jeugdbestuur Email sturen naar jeugdbestuur
Dominique Diepeveen  voorzitter 
Alexandra Nelis  penningmeester 
Tammes van Oerle  Lid 
Anne van Gelder  Lid 
Florine Hokke  Lid 
Sep Ursone  Lid 
Hein Cox  Lid 
Ian van Veen  moderator 
 
kascommissie
Ad Boelaars  Foto aanwezig voorzitter 
Dick Rüger  Lid 
Leonard Boogers  Lid 
Miriam Roelofs  Lid 
 
Kick-Off commissie Email sturen naar Kick-Off commissie
Evalien Rengers  Foto aanwezig Lid 
Miente de Gier-Gast  Lid 
Isabel Teunissen  Lid 
Brenda van der Maesen  Lid 
 
lijfrentecommissie
Toon Schipper  voorzitter 
Hans Beeren  Foto aanwezig Lid 
 
materialencommissie Email sturen naar materialencommissie
Irene van Rijsoort  Lid 
Frank van Gorkom  Lid 
Elisabeth André de la Porte  Lid 
Gijs Visser  Lid 
Marco Vreeburg  Lid 
 
MUSpascommissie Email sturen naar MUSpascommissie
Hans Buitenhuis  Lid 
Dania Boot-van Laer  Lid 
Ed Vriends  Lid 
 
musplusredactie Email sturen naar musplusredactie
Marie Jose van den Ende  Lid 
Cecile Klok  Lid 
Marina Kray  Lid 
Elisabeth Beelaerts  Lid 
Babette van Beek  Foto aanwezig Lid 
Mimi Sugarman  Lid 
Marie-therèse van Ouwel  Lid 
Rosemarij Schotte  Lid 
Maurits Heeres  Lid 
Cecile Cense  Lid 
Saskia Koning  Lid 
Eva Lunshof  Lid 
 
Social Media Email sturen naar Social Media
Merijn Brusselers  Lid 
Natascha van Roode  Lid 
Hannah Heeres  Lid 
Niels-Olaf Bout  Lid 
 
sponsorcommissie Email sturen naar sponsorcommissie
Pepijn Post  Foto aanwezig voorzitter 
Ludo Bijvoet  activatie 
Ronald Duijtshoff  activatie 
Ilse van Vliet  financiën 
Willem Jan Meijer  financiën 
Gabi Helfenstein  Evenementen & hospitality 
Lotte Vuylsteke  communicatie 
Pieter Willem Akkerman  Acquisitie en relatiebeheer 
Xander van Rijswijk  Acquisitie en relatiebeheer 
Bartel Huibregtsen  Acquisitie en relatiebeheer 
Patricia van der Linden  Acquisitie en relatiebeheer 
Ype Hangelbroek  Acquisitie en relatiebeheer 
Diederik Kolfschoten  Acquisitie en relatiebeheer 
 
Supercoachcommissie Email sturen naar Supercoachcommissie
Guus Ekelenkamp  Lid 
Gerard Paul Haga  Foto aanwezig Lid 
Clemens Reimer  Lid 
Alexandra Heerkens Thijssen  Lid 
Florien Bausch  Lid 
Ilse van Vliet  Lid 
Arjan van der Linden  Lid 
 
Toernooicommissie
Carin Warnaars  voorzitter 
Jeroen Bovelander  Foto aanwezig Lid 
Gijs Vollaers  Lid 
Louise Kuiper  Lid 
 
Topjeugd
Koen Hemmes  voorzitter 
Pascal Struijk  Coördinator jongens 
Andre Morees  Techn. coördinator jongens 
Sanne van Weel  coördinator meisjes 
Jorge Nolte  Techn. coördinator meisjes 
Simone van Oeveren  Secretaris 
 
Topmusch en Tophockey heren/dames Email sturen naar Topmusch en Tophockey heren/dames
Pepijn Post  Foto aanwezig voorzitter 
Willem Jan Meijer  penningmeester 
Floris Jan Bovelander  Heren 1 
Bartel Huibregtsen  Dames 1 
Jasper de Gier  Secretaris 
 
Trimhockey
Edith Karsten  Lid 
Jan Aart Kruiswijk  Foto aanwezig Lid 
 
Vertrouwenspersonen
Eveline Smit  Lid 
Stan van den Buijs  Lid 
 
vrijwilligerscommissie Email sturen naar vrijwilligerscommissie
Sabine Merhottein  Lid 
Katja Nelis  Lid 
Veronique de Groot  Lid 
Marloes Venema  Lid 
 
Website redactie Email sturen naar Website redactie
Merijn Brusselers  redactielid 
Rosemarij Schotte  redactielid 
Maurits Heeres  redactielid 
 
wedstrijdsecretariaat
Lisette Koenders  ABC jeugd 
Paulien Schous  DEF Mus jeugd 
Martijn Westerlaken  senioren veteranen 
Juurd Ketting  senioren veteranen 
 
Wings
Hans Bos  voorzitter 
Reinoud ten Cate  Lid 
Frank van Gorkom  Lid 
Dani Bicker Caarten  commissaris carrière begeleiding 
 
zaalhockeycommissie Email sturen naar zaalhockeycommissie
Andre Morees  Lid 
Paulien Schous  Lid 
Evelyne Griffioen  Lid 
Dania Boot-van Laer  Lid 
Sacha Schneiders  Lid 
Agenda