Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 15 oktober 2022
Tijd T/U Team Tegen team
15:50 Thuis JO18-4 HSC Hermes JO18-1
Wedstrijdschema
zat 1 okt - zon 2 okt - zat 8 okt - zon 9 okt - zat 15 okt - zon 16 okt - zat 22 okt - zon 23 okt

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 1 oktober 2022 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Pim Cremer Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van IJsbrand van der Horst Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Jack de Bruijn Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Mats Lein Bardienst 
08:00 - 11:00  Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Jack Rütter Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Stein van den Bichelaer Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Thomas Buis Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Rijk Chevalier Bardienst 
14:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Pieter-Bas Beek Bardienst 
14:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Ties de Feyter Bardienst 
16:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Philippa Abeln Bardienst 
16:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Hanna van Genderen Stort Bardienst 

1 oktober | junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MO10-1  BHC Overbos MO10-1 30   09:35  10:35 uit - KG Semi  info
MO10-2  MHCHBS MO10-2 15   07:45  08:30 uit - KG Zand  info
MO10-3  MHC Alliance Wit    08:00  08:30 The Locals KG4  info
MO10-4  Alkmaarsche M.H.C. MO10-3    08:00  08:30 The Locals KG4  info
MO10-5  HMHC Saxenburg MO10-3 20   07:40  08:30 uit - KG Water  info
 
MO12-1  HIC MO12-4 30   09:00  10:00 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
MO12-2  HV Myra MO12-3    08:00  08:30 ABN AMRO KG1  info
Fluiten: Stella de Bruine (MO16-1) en Jasper de Gier (H30-1)
MO12-3  MHC Castricum MO12-1    08:00  08:30 Zuidbroek Notarissen KG2  info
Fluiten: Liselot Mander (MO16-1)
ouders van Fee Bedaux fluiten
MO12-4  MHCHBS MO12-4    09:25  09:55 Gras 2  info
Fluiten: Philippa Abeln (MO16-6) en Jurriaan Dunnebier (H30-5)
MO12-5  MHCHBS MO12-5    09:30  10:00 The Locals KG4  info
Fluiten: Roderik van Cleeff (H30-10) en Roosmarijn Kos (MO16-6)
MO12-6  H.C. Haarlem MO12-7    11:05  11:35 Gras 1  info
Fluiten: Eliane van Marrelo (MO16-6)
ouders van Julie de Goederen fluiten
 
MO14-1  MHCHBS MO14-1    09:50  10:20 ABN AMRO KG1  info
MO14-2  HV Myra MO14-2    13:30  14:00 Zuidbroek Notarissen KG2  info
Fluiten: Matthijs Krijnen (H30-8) en Nanna Filippa de Nooijer (MO18-1)
ouders van Philippa van Campen fluiten.
MO14-3  MHC de Reigers MO14-2 30   08:20  09:20 uit - KG Semi  info
MO14-4  Alkmaarsche M.H.C. MO14-5 30   10:30  11:30 uit - KG Zand  info
MO14-5  Hockey Vereniging Abcoude MO14-4    13:00  13:30 Strumphler Makelaars KG3  info
Fluiten: Anne-Fleur Beumer (MO18-2) en Victor Vreeken (Trimhockey Maandag)
ouders van Tess Vreeken fluiten.
MO14-6  MHC Alliance MO14-7 20   17:05  17:55 uit - KG Water  info
MO14-7  AHC IJburg MO14-6    11:20  11:50 Strumphler Makelaars KG3  info
Fluiten: Arjen Blankhart (HS1) en Bente van Geen (MO18-2)
MO14-8  AHC IJburg MO14-5 35     n.n.b uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MO16-1  MHC Alliance MO16-1    11:40  12:10 Zuidbroek Notarissen KG2  info
Stella de Bruine fluit MO12-2, Liselot Mander fluit MO12-3; Check hiervoor ook je mail!
MO16-2  BHC Overbos MO16-1 30   13:45  14:45 uit - KG Water  info
MO16-3  Pinoké MO16-4 30   14:40  15:40 uit - KG Semi  info
MO16-4  THC Hurley MO16-4 30   13:15  14:15 uit - KG Water  info
MO16-5  S.M.H.C. Magnus MO16-1 50   13:10  14:30 uit - KG Zand  info
MO16-6  MHC de Reigers MO16-3    16:30  17:00 The Locals KG4  info
fluiten: ouder van Rose van der Mark en ouder van Eliane van Marrelo. Philippa Abeln fluit MO12-4, Roosmarijn Kos fluit MO12-5 en Elaine van Marrelo fluit MO12-6; check hiervoor ook je mail!
MO18-1  Larensche Mixed Hockey Club MO18-1    11:40  12:10 ABN AMRO KG1  info
Nanna Filippa de Nooijer fluit MO14-2, check hiervoor ook je mail!
MO18-2  MHC Alliance MO18-5    15:20  15:50 Zuidbroek Notarissen KG2  info
Fluiten: Gerard Paul Haga (H45-1)
fluiten: ouder van Emilia Gransberg en ouder van Liedewij Haga. Bente van Geen fluit MO14-7, Anne Fleur Beumer fluit MO14-5; check hiervoor ook je mail!
MO18-3  MHC Alliance MO18-4    16:20  16:50 Strumphler Makelaars KG3  info
Fluiten: Sytske van den Bichelaer- Rijkens en Pieter Bollen (H30-9)
fluiten: ouder van Tess van den Bichelaer en ouder van Lynn Bollen.
MO18-4  MHC de Kikkers MO18-4 30   15:00  16:00 uit - KG Semi  info
 
MO8 blauw  THC Hurley MO8-5    08:00  08:30 Strumphler Makelaars KG3  info
MO8 groen  BHC Overbos MO8-1    10:05  10:35 Strumphler Makelaars KG3  info
MO8 oranje  K.H.C. Strawberries MO8-2 20   08:10  09:00 uit - KG Zand  info
MO8 rood  THC Hurley MO8-3    08:00  08:30 Strumphler Makelaars KG3  info
MO8 wit  BHC Overbos MO8-4    08:00  08:30 Strumphler Makelaars KG3  info
 
MO9 blauw  MHC de Reigers MO9-3    08:55  09:25 Strumphler Makelaars KG3  info
MO9 oranje  A.M.H.C. Rood-Wit Oranje 20   07:40  08:30 uit - KG Zand  info
MO9 rood  A.M.H.C. Rood-Wit Rood    08:55  09:25 Strumphler Makelaars KG3  info
MO9 wit  AMHC FIT Oranje    08:55  09:25 Strumphler Makelaars KG3  info
 
G-Hockey 1  !Reservering training      10:35 Strumphler Makelaars KG3  info
G-Hockey 2  Almeerse HC G2    10:05  10:35 Strumphler Makelaars KG3  info
Fluiten: Paulien Schous
G-Hockey 3  HV Myra G4    10:05  10:35 Strumphler Makelaars KG3  info
 
JO10-1  AMHC Westerpark Zwart    08:00  08:30 Gras 1  info
JO10-2  HIC Wit 30   09:45  10:45 uit - KG Semi  info
Let op: Uittenue mee!   
JO10-3  A.M.H.C. Rood-Wit Oranje 20   07:40  08:30 uit - KG Zand  info
JO10-4  MHC Alliance Wit 20   15:10  16:00 uit - KG Zand  info
 
JO12-1  A.M.H.C. Rood-Wit JO12-1 20   12:15  13:05 uit - KG Zand  info
JO12-2  THC Hurley JO12-1    11:15  11:45 The Locals KG4  info
Fluiten: Thomas Baan (JO18-2)
ouders van Jack Rütter fluiten.
JO12-3  A.M.H.C. Rood-Wit JO12-3 20   07:40  08:30 uit - KG Semi  info
JO12-4  HV Myra JO12-2 30   12:05  13:05 uit - KG Water  info
JO12-5  Alkmaarsche M.H.C. JO12-2    09:25  09:55 Gras 1  info
Fluiten: Ayzo Coops (JO16-3) en Asje Tempelman
JO12-6  H.C. Haarlem JO12-4 15   09:10  09:55 uit - KG Water  info
 
JO14-1  THC Hurley JO14-1 30   09:20  10:20 uit - KG Water  info
JO14-2  THC Hurley JO14-2    09:50  10:20 Zuidbroek Notarissen KG2  info
Fluiten: Stijn van Roosendaal en Maurits Arends (JO18-2)
JO14-3  THC Hurley JO14-3 30   12:00  13:00 uit - KG Zand  info
JO14-4  THC Hurley JO14-4    13:00  13:30 The Locals KG4  info
Fluiten: Bob Tijkotte (H30-5) en Coen Weterings (JO18-3)
JO14-5  A.M.H.C. Rood-Wit JO14-4    11:05  11:35 Gras 2  info
Fluiten: Steven Patist (H30-4) en Hugo Bont (JO18-3)
JO14-6  AH & BC JO14-6 30   14:30  15:30 uit - KG Water  info
JO16-1  HC Athena JO16-1 30   13:00  14:00 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
JO16-2  MHC de Kikkers JO16-1 30   14:50  15:50 uit - KG Water  info
JO16-3  U.H.C.QUI VIVE JO16-1    15:20  15:50 ABN AMRO KG1  info
Fluiten: Bas Cremers (H30-2)
fluiten: ouder van Floris Cremer en ouder van Tim Cremers. Ayzo Coops fluit JO12-5; check hiervoor ook je mail!
JO16-4  Hockey Vereniging Mijdrecht JO16-1    14:45  15:15 The Locals KG4  info
fluiten: ouder van Max Breur en ouder van Finn Hofmeester.
JO16-5  HC Athena JO16-5    14:40  15:10 Strumphler Makelaars KG3  info
fluiten: ouder van Floris Haan en ouder van Cooper Potma
JO18-1  Xenios JO18-1 30   13:00  14:00 uit - KG Water  info
JO18-2  MHC de Kikkers JO18-1    13:30  14:00 ABN AMRO KG1  info
Mauritz Arends fluit JO14-2, Thomas Baan fluit JO12-2, check hiervoor ook je mail!
JO18-3  HC Athena JO18-3    17:10  17:40 Zuidbroek Notarissen KG2  info
Fluiten: Duncan Rutgers van Rozenburg
fluiten: ouder van Tijn Rutgers van Rozenburg en ouder van Isai van der Schaar. Hugo Bont fluit JO14-5 en Coen Weterings fluit JO14-4; check hiervoor ook je mail!
JO18-4  Pinoké JO18-3 30   17:00  18:00 uit - KG Water  info
 
JO8 blauw  A.M.H.C. Rood-Wit Rood    08:00  08:30 Gras 1  info
JO8 oranje  THC Hurley JO8-3 30   07:30  08:30 uit - KG Water  info
JO8 rood  MHC Alliance Zwart    08:00  08:30 Strumphler Makelaars KG3  info
JO8 wit  HC Athena JO8-4 30   08:35  09:35 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
 
JO9 blauw  BHC Overbos JO9-1    08:55  09:25 Strumphler Makelaars KG3  info
JO9 oranje  THC Hurley JO9-1 30   09:05  10:05 uit - KG Zand  info
JO9 rood  AMHC Westerpark Rood 30   08:15  09:15 uit - KG Semi  info
JO9 wit  AMHC FIT Rood 45   07:45  09:00 uit - KG Water  info

1 oktober | Top Hockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
D1  AH & BC D1 30   17:30  18:30 uit - KG Water  info
 
H1  hdm H1    18:00  18:30 ABN AMRO KG1  info


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda