Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 23 nov - zon 24 nov - zat 30 nov - zon 1 dec - zat 7 dec - zon 8 dec - zon 15 dec - zon 5 jan

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 23 november 2019 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Julie Hendrick Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Juliette Meijer Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Liv Pothof Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Bibi Nessa Dijkstra Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Finn Hofmeester Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Jonas Lücke Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Thomas Connor Baan Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Mees ten Cate Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Joris Wunderink Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Pepijn van der Veldt Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Skip de Wilde Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Teun Vuursteen Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Sterre Kok Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Julia Jonker Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Lisa Cornelis Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Nina Woldringh Bardienst 

23 november | junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M6E1 10179  MHC Alliance M6E1 groen 20   07:55  09:00 uit -   info
M6E2 9968  Pinoké M6E2    09:00  09:45 KG4  info
M6E3 8440  HMHC Saxenburg M6E3    07:45  08:30 KG4  info
M6E4 10069  AMHC Westerpark M6E4    09:00  09:45 KG4  info
M6E5 10172  Hockey Vereniging Mijdrecht M6E1 40   08:05  09:30 uit -   info
   1A  
 
M8E1 10020  MHC Bennebroek M8E1    08:45  09:30 gras 1  info
M8E2 10124  M.H.C. Purmerend M8E2    08:45  09:30 KG3  info
M8E3 10013  MHC Bennebroek M8E2 25   07:35  08:45 uit -   info
   1CD  
M8E4 10115  Alkmaarsche M.H.C. M8E2 30   09:00  10:15 uit -   info
M8E5 10001  MHC Bennebroek M8E4 25   08:35  09:30 uit -   info
   3CD  
 
MA1 14943  hdm MA1    13:00  14:00 KG1  info
MA2 14088  HMHC Saxenburg MA1    15:05  15:50 KG1  info
MA3 14069  Pinoké MA3 30   12:45  14:00 uit -   info
MA4 14051  Pinoké MA5 30   16:25  17:40 uit -   info
MA5 14071  Xenios MA5    16:55  17:40 KG1  info
MA6 14103  H.V. de Terriërs MA4    16:55  17:40 KG2  info
MB1 10548  Larensche Mixed Hockey Club MB1 50   10:20  12:10 uit -   info
MB2 15164  Hockeyclub VVV MB1 30   12:20  13:35 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MB3 15186  THC Hurley MB4    12:00  12:45 KG3  info
MB4 15154  Xenios MB3 30   15:05  16:20 uit -   info
MB5 15133  MHC Bennebroek MB4 25   15:00  16:10 uit -   info
MB6 15148  MHC de Reigers MB5    13:55  14:40 KG4  info
MB7 15161  A.M.H.C. Rood-Wit MB6    13:45  14:30 KG3  info
MC1 4915  Pinoké MC1 30   08:50  10:20 uit -   info
MC2 16038  Z.H.C. de Kraaien MC1    09:35  10:20 KG2  info
Fluiten: Stijn Hemmes (JA1)
ouders Evy Bok fluiten
MC3 16014  Hockeyclub AMVJ MC2 30   12:30  13:45 uit -   info
MC4 16046  HIC MC4 30   10:55  12:10 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MC5 16084  HC Athena MC4    12:00  12:45 gras 1  info
Fluiten: Jolijn Bos (MA6) en Bobbe Matthijsse (HVK)
MC6 16059  BHC Overbos MC4    13:45  14:30 gras 1  info
Fluiten: Claudia Tegelaar (MA5)
ouders Chiara Mura fluiten
MC7 16086  Alkmaarsche M.H.C. MC4 30   12:30  13:45 uit -   info
 
MD1 17014  Xenios MD1 30   09:35  10:50 uit -   info
MD2 16974  Xenios MD3 30   09:35  10:50 uit -   info
MD3 17043  MHC Alliance MD3    07:45  08:30 KG2  info
Fluiten: Imke Boogers (MB3)
ouders Floor Rijnders fluiten
MD4 17050  AH & BC MD3 30   07:15  08:30 uit -   info
MD5 17012  Hockey Vereniging Abcoude MD3    10:15  11:00 KG3  info
Fluiten: Anke van Vliet (MA2 zaal)
ouders Valerie Jurna fluiten
MD6 16970  MHC Alliance MD12    08:45  09:30 gras 2  info
ouders Jet Asjes fluiten
MD7 17681  A.M.H.C. F.I.T. MD6    10:15  11:00 KG4  info
Fluiten: Isa Zuidgeest (MA6)
ouders Felize Kolfschoten fluiten
 
MF1 10030  MHC de Reigers MF3 30   07:45  09:00 uit -   info
   Veld 2A  
MF2 10038  H.C. Haarlem MF1    07:45  08:30 KG3  info
MF3 10244  K.H.C. Strawberries MF2 20   07:55  09:00 uit -   info
MF4 10134  H.C. HISALIS MF zwart    07:45  08:30 KG3  info
 
G1 565  BHC Overbos G1    09:15  09:45 KG4  info
G2 687  MHCHBS G1 15   08:30  09:15 uit -   info
G3  !Reservering      09:45 KG4  info
Training
 
J6E1 10094  HIC J6E1 30   09:00  10:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
J6E2 10205  MHCHBS J6E2    07:45  08:30 KG4  info
J6E3 10099  HMHC Saxenburg J6E1    07:45  08:30 KG4  info
J6E4 10201  HV Myra J6E4 30   08:45  10:00 uit -   info
   Bloemendaal uit-sokken!  
 
J8E1 9945  THC Hurley J8E1 30   09:45  11:00 uit -   info
   21 CD  
J8E2 10048  HMHC Saxenburg J8E1    08:45  09:30 gras 1  info
J8E3 9943  MHC Uitgeest J8E1    08:45  09:30 KG3  info
J8E4 9939  H.C. Haarlem J8E2 15   09:15  10:15 uit -   info
   Veld 3 A/B  
 
JA1 14954  Hockeyclub 's-Hertogenbosch JA1    13:00  14:00 KG2  info
JA2 12241  Pinoké JA3 30   13:15  14:30 uit -   info
JA3 12237  Z.H.C. de Kraaien JA1    15:05  15:50 KG2  info
JB1 9620  hdm JB1 50   10:20  12:10 uit -   info
JB2 9414  L.S.C. ALECTO JB1    11:25  12:10 KG1  info
Fluiten: Arjan van der Heijden (HVK) en Rob Tettero
JB3 12660  H.C. Haarlem JB1    11:25  12:10 KG2  info
JB4 12643  A.M.H.C. Rood-Wit JB3 20   16:55  18:00 uit -   info
JC1 4881  AH & BC JC1    09:20  10:20 KG1  info
Fluiten: Erwin Thomas en Kees Brinkman
JC2 5060  Pinoké JC2 30   09:40  11:10 uit -   info
JC3 13027  HSC Hermes JC1 80   07:25  09:30 uit -   info
JC4 13015  HC Athena JC6    12:05  12:50 KG4  info
Fluiten: Oscar Pereboom (JA3) en Jürgen Lücke
 
JD1 13495  HIC JD1    07:45  08:30 KG1  info
Fluiten: Julie Blaisse en Rob Schuyt
JD2 13471  THC Hurley JD3 30   13:15  14:30 uit -   info
JD3 13474  MHCHBS JD2 15   07:30  08:30 uit -   info
JD4 13476  Alkmaarsche M.H.C. JD2 30   10:15  11:30 uit -   info
JD5 13462  HIC JD3 30   08:45  10:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JD6 13475  BHC Overbos JD2    10:15  11:00 gras 1  info
Fluiten: Eljakim Caus (HVG) en Teun van der Klei (JA1)
 
JF1 9982  A.M.H.C. Rood-Wit JF3 20   07:25  08:30 uit -   info
   3B  
JF2 10089  H.C. Haarlem JF1 15   07:45  08:45 uit -   info
   Veld Aurora A  
JF3 10190  A.M.H.C. Rood-Wit JF5    07:45  08:30 KG3  info
JF4 9977  A.M.H.C. Rood-Wit JF6    07:45  08:30 KG3  info


Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda