Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 4 feb - zon 5 feb - zat 11 feb - zon 12 feb - zat 18 feb - zon 19 feb - zon 26 feb - zon 5 mrt

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 4 februari 2023 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Julia Gasnot Bardienst 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Julie Quadekker Bardienst 

4 februari | junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MO14-1  !Oefenwedstrijd training      12:15 The Locals KG4  info
 
MO8 blauw  MHC Bennebroek MO8-3 25   10:05  11:00 uit - KG Zand  info
MO8 groen  HMHC Saxenburg MO8-geel 20   10:10  11:00 uit - KG Water  info
MO8 oranje  MHC Alliance MO8-2-Wit    10:30  11:00 The Locals KG4  info
MO8 rood  AMHC Westerpark MO8-5    10:30  11:00 Strumphler Makelaars KG3  info
MO8 wit  HMHC Saxenburg MO8-blauw    10:30  11:00 The Locals KG4  info
 
MO9 blauw  AMHC Westerpark MO9-Paars 30   10:00  11:00 uit - KG Water  info
MO9 oranje  MHC de Reigers MO9-Paars 30   11:30  12:30 uit - KG Semi  info
MO9 rood  AMHC FIT MO9-Wit    10:30  11:00 Strumphler Makelaars KG3  info
MO9 wit  MHC Uitgeest MO9-1    10:30  11:00 The Locals KG4  info
 
JO12-1  !Oefenwedstrijd KZ      14:00 ABN AMRO KG1  info
 
JO8 blauw  HC Bloemendaal JO8-Rood  10:30  11:00 uit - KG Zand  info
JO8 oranje  AMHC Westerpark JO8-4 30   10:00  11:00 uit - KG Water  info
JO8 rood  HC Bloemendaal JO8-Blauw    10:30  11:00 Strumphler Makelaars KG3  info
JO8 wit  HIC JO8-Blauw 30   10:30  11:30 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   
 
JO9 blauw  Xenios JO9-2    10:30  11:00 Strumphler Makelaars KG3  info
JO9 oranje  MHCHBS JO9-2    10:30  11:00 The Locals KG4  info
JO9 rood  AMHC Westerpark JO9-Wit 30   10:00  11:00 uit - KG Water  info
JO9 wit  AH & BC JO9-Geel 30   10:30  11:30 uit - KG Water  info

4 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MO10-1 Zaal  AH & BC MO10-Blauw 35     09:30 AMSTELVEEN
Amsterdam Elfi Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA
AMSTELVEEN
MO10-1 Zaal  H.C. Haarlem MO10-Rood 35     10:20 AMSTELVEEN
Amsterdam Elfi Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA
AMSTELVEEN
MO10-2 Zaal  MHC de Reigers MO10-Geel    10:20 AMSTELVEEN
Pinoké Elfi Dome
Jan Tooroplaan 46
1182AE
AMSTELVEEN
MO10-2 Zaal  Pinoké MO10-Groen    09:30 AMSTELVEEN
Pinoké Elfi Dome
Jan Tooroplaan 46
1182AE
AMSTELVEEN
MO10-5 Zaal  MHCHBS MO10-4 20     11:25 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
MO10-5 Zaal  HC Diemen MO10-1 20     09:45 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
MO14-4 Zaal  Alkmaarsche M.H.C. MO14-3 20     13:05 HAARLEM
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL
HAARLEM
MO14-4 Zaal  MHCHBS MO14-3 20     13:55 HAARLEM
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL
HAARLEM
MO14-5 Zaal  MHC Alliance MO14-9 30     12:50 Hoofddorp
Reigers Hockey Dome
Arnolduspark 16
2132CR
HOOFDDORP
MO14-5 Zaal  MHC de Kikkers MO14-5 30     13:40 Hoofddorp
Reigers Hockey Dome
Arnolduspark 16
2132CR
HOOFDDORP
MO14-8 Zaal  H.C. Haarlem MO14-5 10     10:55 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV
HAARLEM
MO14-8 Zaal  Z.H.C. de Kraaien MO14-3 10     10:05 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV
HAARLEM
MO16-3 Zaal  A.M.H.C. Rood-Wit MO16-4 20     16:25 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Fluiten: Arjan van der Heijden (H30-9)
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
MO16-3 Zaal  MHC Castricum MO16-2 20     14:45 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Fluiten: Arjan van der Heijden (H30-9)
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
MO18-2 Zaal  MHC de Kikkers MO18-3 30     16:10 Hoofddorp
Reigers Hockey Dome
Arnolduspark 16
2132CR
HOOFDDORP
MO18-2 Zaal  AMHC Westerpark MO18-2 30     15:20 Hoofddorp
Reigers Hockey Dome
Arnolduspark 16
2132CR
HOOFDDORP
MO18-3 Zaal  MHCHBS MO18-3 35     15:20 OUDERKERK AAN DE AMSTEL
Fluiten: Brian Frank
Bindelwijk
Koningin Julianalaan 16
1191CD
OUDERKERK AAN DE AMSTEL
MO18-3 Zaal  HIC MO18-5 35     14:30 OUDERKERK AAN DE AMSTEL
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Brian Frank
Bindelwijk
Koningin Julianalaan 16
1191CD
OUDERKERK AAN DE AMSTEL
MO18-4 Zaal  MHC Alliance MO18-4 20     18:05 HAARLEM
Fluiten: Marjolein Katgerman
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL
HAARLEM
MO18-4 Zaal  MHCHBS MO18-23-C 20     18:55 HAARLEM
Fluiten: Marjolein Katgerman
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL
HAARLEM
 
JO10-2 Zaal  HC Athena JO10-2 20     13:55 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
JO10-2 Zaal  AMHC Westerpark JO10-zwart 20     12:15 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
JO14-2 Zaal  MHCHBS JO14-12-C 18     09:45 IJMUIDEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301 B
1973BE
IJMUIDEN
JO14-2 Zaal  MHC Alliance JO14-12-C 18     11:25 IJMUIDEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301 B
1973BE
IJMUIDEN
JO16-3 Zaal  BHC Overbos JO16-1 25     15:35 HOOFDDORP
Fluiten: Marie-Eugenie Artes (D30-2)
Spectrum, sporthal
Assumburg 1
2135BA
HOOFDDORP
JO16-3 Zaal  A.M.H.C. Rood-Wit JO16-3 25     16:25 HOOFDDORP
Fluiten: Marie-Eugenie Artes (D30-2)
Spectrum, sporthal
Assumburg 1
2135BA
HOOFDDORP
JO16-4 Zaal  AHC IJburg JO16-2 35     09:15 AMSTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
IJburg, sporthal
Pampuslaan 1
1087HP
AMSTERDAM
JO16-4 Zaal  M.H.C. Purmerend JO16-1 35     10:05 AMSTERDAM
IJburg, sporthal
Pampuslaan 1
1087HP
AMSTERDAM
JO16-5 Zaal  MHC Alliance JO16-4 20     18:55 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Fluiten: Boudewijn Dornseiffen
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
JO16-5 Zaal  MHC Castricum JO16-1 20     17:15 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Fluiten: Boudewijn Dornseiffen
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda