Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 14 dec - zon 15 dec - zat 21 dec - zon 22 dec - zat 4 jan - zon 5 jan - zat 11 jan - zon 12 jan

laat schema zien voor  



14 december | junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M8E1 zaal 22300  Hockeyclub AMVJ M8E1 30     14:15 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
M8E1 zaal 22408  MHC Alliance M8E1 GROEN 30     15:55 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
M8E2 zaal 22472  H.V. de Terriërs M8E1 31     12:35 ZAANDAM
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
M8E2 zaal 22496  AMHC FIT M8E2 31     11:45 ZAANDAM
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
M8E4 zaal 21937  MHC de Kikkers M8E3 40     10:35 DE KWAKEL
KDO sporthal
Vuurlijn 51
1424NN DE KWAKEL
hal: Veld 1
M8E4 zaal 21917  U.H.C.QUI VIVE M8E2 40     11:25 DE KWAKEL
KDO sporthal
Vuurlijn 51
1424NN DE KWAKEL
hal: Veld 1
M8E5 zaal 22243  AHC IJburg M8E3 30     10:55 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
M8E5 zaal 22233  AHC IJburg M8E5 30     09:15 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Let op: Uittenue mee!   
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
 
MA1 zaal 18148  MHC Alliance MA1 35     16:10 AALSMEER
Bloemhof
Hornweg 187
1432GH AALSMEER
hal: Veld 1
MA1 zaal 18147  Pinoké MA1 35     12:30 AALSMEER
Bloemhof
Hornweg 187
1432GH AALSMEER
hal: Veld 1
MB1 zaal 18083  Pinoké MB1 30     13:20 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MB1 zaal 18104  MHC de Reigers MB1 30     16:05 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MB2 zaal 24832  HIC MB1 30     17:00 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MB2 zaal 24831  Hockeyclub AMVJ MB1 30     17:50 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MB3 zaal 25139  BHC Overbos MB2 40     11:05 EGMOND AAN ZEE
Watertoren, Sporthal De
Watertorenweg 36
1931BA EGMOND AAN ZEE
hal: Veld 1
MB3 zaal 25074  H.V. de Terriërs MB3 40     11:55 EGMOND AAN ZEE
Watertoren, Sporthal De
Watertorenweg 36
1931BA EGMOND AAN ZEE
hal: Veld 1
MB5 zaal 25535  MHC Alliance MB9    13:25 UITHOORN
Scheg, Sporthal De
Arthur van Schendellaan 100 a
1422LE UITHOORN
hal: Veld 1
MB5 zaal 25469  H.V. de Terriërs MB5    12:35 UITHOORN
Scheg, Sporthal De
Arthur van Schendellaan 100 a
1422LE UITHOORN
hal: Veld 1
MB6 zaal 25455  MHC Alliance MB10 30     17:50 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MB6 zaal 25587  HIC MB6 30     17:00 AMSTELVEEN
Let op: Uittenue mee!   
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MC1 zaal 18018  MHC Alliance MC1 30     13:20 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MC1 zaal 18027  THC Hurley MC1 30     11:30 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MC2 zaal 23840  Pinoké MC3 40     15:35 DE KWAKEL
KDO sporthal
Vuurlijn 51
1424NN DE KWAKEL
hal: Veld 1
MC2 zaal 23854  U.H.C.QUI VIVE MC2 40     16:25 DE KWAKEL
KDO sporthal
Vuurlijn 51
1424NN DE KWAKEL
hal: Veld 1
MC3 zaal 23795  HMHC Saxenburg MC2 25     15:05 BENNEBROEK
Kooi, Sporthal De
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
MC3 zaal 23902  MHC Bennebroek MC2 25     14:15 BENNEBROEK
Kooi, Sporthal De
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
MC4 zaal 24074  Alkmaarsche M.H.C. MC5 24     15:05 AKERSLOOT
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
MC4 zaal 24075  MHCHBS MC4 24     15:55 AKERSLOOT
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
 
J8E1 zaal 21635  HC Athena J8E1 40     10:55 AMSTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 1
J8E1 zaal 21644  Xenios J8E1 40     10:05 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 1
J8E3 zaal 21790  Pinoké J8E4 20     16:05 HAARLEM
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL HAARLEM
hal: Veld 1
J8E3 zaal 21815  A.M.H.C. Rood-Wit J8E3 20     16:55 HAARLEM
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL HAARLEM
hal: Veld 1
J8E4 zaal 21836  HC Athena J8E3 24     09:15 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
J8E4 zaal 21837  AMHC Westerpark J8E2 24     10:55 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
 
JA1 zaal 18113  THC Hurley JA1 35     16:40 AALSMEER
Bloemhof
Hornweg 187
1432GH AALSMEER
hal: Veld 2
JA1 zaal 18112  A.M.H.C. Rood-Wit JA1 35     13:00 AALSMEER
Bloemhof
Hornweg 187
1432GH AALSMEER
hal: Veld 2
JB1 zaal 18047  AH & BC JB1 30     11:30 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
JB1 zaal 18059  A.M.H.C. Rood-Wit JB1 30     13:20 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
JC1 zaal 17993  A.M.H.C. Rood-Wit JC1 30     12:25 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
JC1 zaal 18003  Pinoké JC1 30     15:10 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
JC2 zaal 22936  MHCHBS JC1 20     11:45 SPAARNDAM
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
JC2 zaal 22918  MHC Alliance JC1 20     12:35 SPAARNDAM
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
JC4 zaal 23451  Pinoké JC5 31     15:05 ZAANDAM
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
JC4 zaal 23412  AMHC FIT JC3 31     14:15 ZAANDAM
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1


Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda