Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 11 dec - zon 12 dec - zat 18 dec - zon 19 dec - zon 2 jan - zat 8 jan - zon 9 jan - zat 15 jan

laat schema zien voor  



11 december | junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MD3 19357  HC Athena MD2    10:15  11:00 ABN AMRO KG1  info
Fluiten: Arnout Asjes (H35I) en Ralf Buzink

 
G1  !Reservering Training      11:00 Zuidbroek KG2  info
Training G1, G2 en G3.
G2  !Reservering Training      11:00 Zuidbroek KG2  info
Training G1, G2 en G3.
G3  !Reservering Training      11:00 Zuidbroek KG2  info
Training G1, G2 en G3.

11 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M8E2 Zaalhockey 26522  Xenios M8E2 20     08:45 HAARLEM
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL HAARLEM
hal: Veld 1
M8E2 Zaalhockey 26505  K.H.C. Strawberries M8E1 20     09:35 HAARLEM
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL HAARLEM
hal: Veld 1
M8E3 Zaalhockey 26147  MHC Alliance M8E1 GROEN 24     11:45 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
M8E3 Zaalhockey 26164  Hockeyclub AMVJ M8E2 24     13:25 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
MA1 Zaalhockey 21776  H.V. de Terriërs MA1 30     14:15 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MA1 Zaalhockey 30837  THC Hurley MA1 30     16:05 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MA5 Zaalhockey 32128  H.C. Haarlem MA3 10     13:45 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
MA5 Zaalhockey 32123  BHC Overbos MA6 10     14:35 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
MB1 Zaalhockey 22552  A.M.H.C. Rood-Wit MB1 40     12:10 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
MB1 Zaalhockey 22532  HIC MB1 40     14:55 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
MB2 Zaalhockey 29964  MHC Uitgeest MB2 10     09:35 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
MB2 Zaalhockey 29849  H.C. Haarlem MB1 10     10:25 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
MB4 Zaalhockey 30532  H.C. Haarlem MB6 20     13:45 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MB4 Zaalhockey 30533  MHC Alliance MB9 20     15:25 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MC1 Zaalhockey 21903  A.M.H.C. Rood-Wit MC1    13:45 AMSTELVEEN
Pinoké Elfi Dome
Jan Tooroplaan 46
1182AE AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MC1 Zaalhockey 21904  Xenios MC1    15:35 AMSTELVEEN
Pinoké Elfi Dome
Jan Tooroplaan 46
1182AE AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MC4 Zaalhockey 28382  MHC Alliance MC4    09:00 HEEMSTEDE
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 2
MC4 Zaalhockey 28371  H.C. Haarlem MC3    09:50 HEEMSTEDE
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 2
MC5 Zaalhockey 28837  MHC Bennebroek MC3 25     13:45 BENNEBROEK
Kooi, Sporthal De
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
MC5 Zaalhockey 28831  H.C. Haarlem MC6 25     14:35 BENNEBROEK
Kooi, Sporthal De
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
MC6 Zaalhockey 28571  MHC Castricum MC2 20     11:15 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MC6 Zaalhockey 28565  H.C. Haarlem MC2 20     12:55 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
 
J8E1 Zaalhockey 25999  AHC IJburg J8E1 35     10:35 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
J8E1 Zaalhockey 26007  Xenios J8E1 35     09:45 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
J8E2 Zaalhockey 26021  AH & BC J8E1 20     10:25 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
J8E2 Zaalhockey 26029  MHCHBS J8E1 20     08:45 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
J8E3 Zaalhockey 25948  MHC Bennebroek J8E1 25     08:45 BENNEBROEK
Kooi, Sporthal De
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
J8E3 Zaalhockey 25952  AMHC Westerpark J8EORANJE 25     09:35 BENNEBROEK
Kooi, Sporthal De
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
JA1 Zaalhockey 21735  AH & BC JA1 30     12:25 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
JA1 Zaalhockey 21740  Xenios JA1 30     15:10 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
JB1 Zaalhockey 22513  THC Hurley JB1 40     14:00 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 1
JB1 Zaalhockey 22507  HC Athena JB1 40     12:10 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 1
JC1 Zaalhockey 21932  MHC Alliance JC1    12:50 AMSTELVEEN
Pinoké Elfi Dome
Jan Tooroplaan 46
1182AE AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JC1 Zaalhockey 21937  THC Hurley JC1    15:35 AMSTELVEEN
Pinoké Elfi Dome
Jan Tooroplaan 46
1182AE AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JC3 Zaalhockey 27628  K.H.C. Strawberries JC1 35     12:05 HEILOO
Vennewater, Sportcentrum Het
Het Zevenhuizen 48
1852JC HEILOO
hal: Veld 1
JC3 Zaalhockey 27635  H.V. de Terriërs JC1 35     12:55 HEILOO
Vennewater, Sportcentrum Het
Het Zevenhuizen 48
1852JC HEILOO
hal: Veld 1
JC4 Zaalhockey 27793  K.H.C. Strawberries JC2 24     15:55 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
JC4 Zaalhockey 27791  MHCHBS JC4 24     14:15 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda