Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 18 jan - zon 19 jan - zat 25 jan - zon 26 jan - zat 1 feb - zon 2 feb - zat 8 feb - zon 9 feb

laat schema zien voor  



19 januari | junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MB6 zaal 25457  U.H.C.QUI VIVE MB4 18     16:15 IJMUIDEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301B
1973BE IJMUIDEN
hal: Veld 1
MB6 zaal 25456  HV Myra MB4 18     17:55 IJMUIDEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301B
1973BE IJMUIDEN
hal: Veld 1
MC12 zaal 23680  Pinoké MC12C 30     15:55 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
MC12 zaal 23679  HIC MC12 30     14:15 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
MC2 zaal 23784  MHC Alliance MC3 50     12:35 MIJDRECHT
Phoenix, Sporthal De
Hoofdweg 85-1
3641PR MIJDRECHT
hal: Veld 1
MC2 zaal 23810  Hockey Vereniging Mijdrecht MC1 50     11:45 MIJDRECHT
Phoenix, Sporthal De
Hoofdweg 85-1
3641PR MIJDRECHT
hal: Veld 1
MC3 zaal 23794  Hockeyclub VVV MC1 10     15:55 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Fluiten: Pieter Siers
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MC3 zaal 23793  AHC IJburg MC3 10     14:15 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Fluiten: Pieter Siers
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
 
MD1 zaal 19902  Hockey Vereniging Abcoude MD1 11     13:35 HAARLEM
Beijneshal
Stationsplein 134
2011LN HAARLEM
hal: Veld 1
MD1 zaal 20068  H.C. Haarlem MD1 11     14:25 HAARLEM
Beijneshal
Stationsplein 134
2011LN HAARLEM
hal: Veld 1
MD12 zaal 19841  Hockeyclub AMVJ MD13 50     09:15 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
Borchland/ Amstelhal
Borchlandweg 6
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: Veld 1
MD12 zaal 19946  Xenios MD12 50     10:05 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
Borchland/ Amstelhal
Borchlandweg 6
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: Veld 1
MD2 zaal 19783  AH & BC MD5 35     09:15 AMSTELVEEN
Amsterdam, Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MD2 zaal 19799  AMHC FIT MD2 35     10:05 AMSTELVEEN
Amsterdam, Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MD5 zaal 20412  H.C. Haarlem MD4 10     11:45 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MD5 zaal 20464  Alkmaarsche M.H.C. MD2 10     13:25 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MD6 zaal 20979  MHC Uitgeest MD3 31     10:05 ZAANDAM
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
MD6 zaal 20967  AMHC FIT MD5 31     09:15 ZAANDAM
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
MD7 zaal 21012  MHC de Kikkers MD6 30     11:45 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
MD7 zaal 20809  MHCHBS MD6 30     13:25 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
 
JB12 zaal 26408  HIC JB12 10     18:25 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
JB12 zaal 26400  Xenios JB12 10     16:45 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
JC3 zaal 23092  AH & BC JC4 35     14:15 AMSTELVEEN
Amsterdam, Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JC3 zaal 23177  Pinoké JC3 35     15:05 AMSTELVEEN
Amsterdam, Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
 
JD1 zaal 19397  HC Athena JD1 35     10:05 AMSTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1A (voor)
JD1 zaal 19260  Pinoké JD1 35     10:55 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1A (voor)
JD2 zaal 19314  HC Athena JD2 30     10:55 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Let op: Uittenue mee!   
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
JD2 zaal 19327  MHC Bennebroek JD2 30     09:15 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
JD5 zaal 21041  AH & BC JD6 10     09:15 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
JD5 zaal 21086  HC Spaarndam JD1 10     10:55 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1

19 januari | Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
D2 zaal 18425  Hockeyclub AMVJ D2 40     12:35 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 1
D2 zaal 18409  THC Hurley D2 40     14:15 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 1

19 januari | Top Hockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 1 zaal 17734  MHC Alliance D1 35     16:20 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1A (voor)
Dames 1 zaal 17735  A.M.H.C. Rood-Wit D1 35     14:30 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1A (voor)
 
Heren 1 zaal 17764  MHC Bennebroek H1 35     16:20 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1B (achter)
Heren 1 zaal 17766  THC Hurley H1 35     13:35 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1B (achter)


Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda