Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zon 23 feb - zat 29 feb - zon 1 mrt - zat 7 mrt - zon 8 mrt - zat 14 mrt - zon 15 mrt - zat 21 mrt

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 25 januari 2020 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Marilize Coonen Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Anne - Belle de Graaf Bardienst 

25 januari | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M8E1 zaal 22345  HV Myra M8E2 30     10:05 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
M8E1 zaal 22363  HIC M8E1 30     09:15 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
M8E2 zaal 22471  M.H.C. Purmerend M8E2 30     14:15 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
M8E2 zaal 22477  H.V. de Terriërs M8E1 30     15:55 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
M8E3 zaal 22632  K.H.C. Strawberries M8E2 30     10:55 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
M8E3 zaal 22631  H.C. Haarlem M8E2 30     09:15 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
M8E4 zaal 21944  HIC M8E3 30     11:45 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
M8E4 zaal 21945  U.H.C.QUI VIVE M8E2 30     13:25 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
M8E5 zaal 22221  AHC IJburg M8E3 30     12:35 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
M8E5 zaal 22241  HIC M8E4 30     11:45 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
 
MA1 zaal 29816  Pinoké MA1 35     3 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 2
MA1 zaal  AH & BC /Pinoke 35     15:50 AMSTERDAM
DK Finale
MA1 zaal 29807  THC Hurley MA1 35     5 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 2
DK 1/2 Finale
MA2 zaal 27207  U.H.C.QUI VIVE MA3 40     1 ZAANDAM
Zaanstad-Zuid, sporthal
De Weer 26
1504AH ZAANDAM
hal: Veld 1
MA2 zaal 27333  Hockeyclub VVV MA1 40     1 ZAANDAM
Zaanstad-Zuid, sporthal
De Weer 26
1504AH ZAANDAM
hal: Veld 1
MB1 zaal  THC Hurley /A'dam 35     11:30 AMSTERDAM
DK Finale
MB1 zaal 29803  AH & BC MB1 35     4 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 3
DK 1/2 Finale
MB2 zaal 24828  U.H.C.QUI VIVE MB1 30     0 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MB2 zaal 24840  HIC MB1 30     2 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MC3 zaal 23972  HMHC Saxenburg MC2 50     4 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
Borchland/ Amstelhal
Borchlandweg 6
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: Veld 1
MC3 zaal 23926  Hockeyclub VVV MC1 50     4 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
Borchland/ Amstelhal
Borchlandweg 6
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: Veld 1
MC6 zaal 24240  MHC Alliance MC8 35     2 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
MC6 zaal 24384  Waterlandse Hockey Club MC2 35     1 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
MC7 zaal 24580  HV Myra MC4    4 AMSTELVEEN
Amstelveen Hockey Dome
Startbaan 9
1185XP AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MC7 zaal 24416  MHCHBS MC5    4 AMSTELVEEN
Amstelveen Hockey Dome
Startbaan 9
1185XP AMSTELVEEN
hal: Veld 1
 
J8E1 zaal 21658  MHCHBS J8E1 10     09:15 HAARLEM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
J8E1 zaal 21659  Pinoké J8E1 10     10:55 HAARLEM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
J8E2 zaal 21527  H.C. Haarlem J8E1 10     11:45 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
J8E2 zaal 21526  MHC Alliance J8E1 GROEN 10     12:35 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
J8E3 zaal 21889  MHC Alliance J8E2 GROEN 25     09:15 WIJK AAN ZEE
Heliomare, Sporthal
Relweg 51
1949EC WIJK AAN ZEE
hal: Veld 1
J8E3 zaal 21775  MHC Uitgeest J8E1 25     10:05 WIJK AAN ZEE
Heliomare, Sporthal
Relweg 51
1949EC WIJK AAN ZEE
hal: Veld 1
J8E4 zaal 21835  Alkmaarsche M.H.C. J8E2 30     12:35 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
J8E4 zaal 21783  HIC J8E1 30     11:45 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
 
JA1 zaal  AH & BC / Pinoke 35     17:00 AMSTERDAM
DK Finale
JA1 zaal 29801  A.M.H.C. Rood-Wit JA1 35     4 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 2
DK 1/2 Finale
JA1 zaal 29818  AH & BC JA1 35     4 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 3
JB12 zaal 26240  MHC Alliance JB12 18     3 IJMUIDEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301B
1973BE IJMUIDEN
hal: Veld 1
JB12 zaal 26232  Xenios JB12 18     4 IJMUIDEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301B
1973BE IJMUIDEN
hal: Veld 1
JB2 zaal 26350  AMHC FIT JB1 31     4 ZAANDAM
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
JB2 zaal 26358  Alkmaarsche M.H.C. JB1 31     4 ZAANDAM
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
JC4 zaal 23455  THC Hurley JC5 18     6 IJMUIDEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301B
1973BE IJMUIDEN
hal: Veld 1
JC4 zaal 23454  AMHC FIT JC3 18     3 IJMUIDEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301B
1973BE IJMUIDEN
hal: Veld 1


Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda