Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 30 okt - zon 31 okt - zat 6 nov - zon 7 nov - zat 13 nov - zon 14 nov - zat 20 nov - zon 21 nov

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 9 oktober 2021 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Duco Boogaard Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Max Geldof Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Kiki-Julie van den Berg Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Sophie Bont Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Hessel Mellema Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Tijn Naafs Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Sophie Aler Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Philippa Cense Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Lot Jonker Roelants Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Philippine Kat Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Julie Peetoom Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Linn Verpoorten Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Floris van Hoogstraten Bardienst 
17:00 - 19:00  Tex Kleijngeld Bardienst 

9 oktober | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M6E Blauw 188  K.H.C. Strawberries M6E3 20   07:55  09:00 uit -   info
M6E Geel 1705  A.M.H.C. Rood-Wit M6E4 20   07:25  08:30 uit -   info
   5b  
M6E Groen 1818  Xenios M6E2    07:45  08:30 KG3  info
M6E Oranje 1823  Hockey Vereniging Abcoude M6E2 45   07:30  09:00 uit -   info
   Veld 1C  
M6E Rood 1806  Hockeyclub AMVJ M6E3 30   08:15  09:30 uit -   info
   Veld 2A  
M6E Wit 1927  K.H.C. Strawberries M6E2    07:45  08:30 KG3  info
 
M8E1 1755  A.M.H.C. Rood-Wit M8E2 20   07:25  08:30 uit -   info
   4cd  
M8E2 1957  MHC Castricum M8E2 30   10:00  11:15 uit -   info
   vak AB  
M8E3 1748  MHC Castricum M8E1    07:45  08:30 KG3  info
 
MA1 1895  WMHC MA1 90   1  1 uit -   info
MA2 1956  Ring Pass Delft MA1    1  5 ABN AMRO KG1  info
Carmen van Opstal en Suze Nysingh moeten fluiten, check ook je mail
MA3 5658  Alkmaarsche M.H.C. MA5 30   2  2 uit -   info
MA4 5645  MHCHBS MA2 15   0  10 uit -   info
MA5 5304  AMHC FIT MA4    1  4 KG3  info
fluiten: ouder van Pien Staal en ouder van Eva Mendel. Sophie Sluijmer fluit MC3 en Eva Schaatsen fluit MD5, check hiervoor ook je mail
MA6 5688  MHC Alliance MA7    2  2 KG3  info
fluiten: ouder van Victoria Louws en ouder van Bo Kroemer. Freddy Wegener Sleeswijk fluit MD3 en Julia de Rooij fluit JD6.
MB1 2399  DHV MB1 90   7  1 uit -   info
MB2 6483  MHC de Reigers MB2 30   5  1 uit -   info
MB3 6510  Z.H.C. de Kraaien MB2 45   4  3 uit -   info
MB5 6454  H.V. de Terriërs MB5    2  1 Zuidbroek KG2  info
fluiten: ouder van Jasmijn Pereboom en ouder van Benthe van Oversteeg
MB6 6477  AH & BC MB5 30   1  1 uit -   info
MB7 6462  AH & BC MB4    0  3 ABN AMRO KG1  info
fluiten: ouder van Willemijn Uttien en ouder van Lois Tromp
MC1 7865  AH & BC MC1 30   3  0 uit -   info
MC2 7357  A.M.H.C. Rood-Wit MC3 20   3  3 uit -   info
MC3 7358  Hockeyclub VVV MC2    3  0 Zuidbroek KG2  info
MC4 7378  Pinoké MC5    3  2 KG4  info
LET Op deze wedstrijd stond in het fluit schema op een uitwedstrijd. ik heb hierin moeten schuiven.
MC5 7371  THC Hurley MC6 30   12  0 uit -   info
MC6 7399  A.M.H.C. Rood-Wit MC7 20   6  2 uit -   info
MC7 7404  AH & BC MC6    9  0 KG4  info
 
MD1 8455  AH & BC MD2 30   2  2 uit -   info
MD2 8453  MHC Alliance MD1 20   0  7 uit -   info
MD3 8377  MHC de Kikkers MD1    0  1 KG4  info
fluiten: ouders van Kate Kroemer
MD4 8446  Zandvoortsche Hockey Club MD1    0  4 Zuidbroek KG2  info
MD5 8378  MHCHBS MD3    0  7 KG4  info
MD6 8400  HMHC Saxenburg MD3 20   4  2 uit -   info
MD7 8362  MHC Alliance MD10    6  1 gras 1  info
 
MF Blauw 185  A.M.H.C. Rood-Wit MF1 20   07:55  09:00 uit -   info
   3b  
MF Oranje 1694  MHC de Reigers MF2    09:05  09:50 KG3  info
MF Rood 1888  BHC Overbos MF4 30   07:25  08:40 uit -   info
   Veld 2A  
MF Wit 1904  BHC Overbos MF3 30   07:15  08:30 uit -   info
   Veld 1A  
 
G1  !Reservering Training      10:40 KG3  info
Training G1, G2 en G3.
G2  !Reservering Training      10:40 KG3  info
Training G1, G2 en G3.
G3  !Reservering Training      10:40 KG3  info
Training G1, G2 en G3.
 
J6E Blauw 1730  H.C. Haarlem J6E2 15   07:30  08:30 uit -   info
   Veld C  
J6E Geel 1942  MHC de Reigers J6E1    09:55  10:40 KG3  info
J6E Oranje 1724  HMHC Saxenburg J6E1 20   07:10  08:15 uit -   info
J6E Rood 1941  H.C. Haarlem J6E1    09:55  10:40 KG3  info
J6E Wit 1940  Xenios J6E1    08:15  09:00 gras 1  info
 
J8E1 1774  HC Athena J8E1 30   11:45  13:00 uit -   info
   2CD  
J8E2 1775  H.C. Haarlem J8E1    07:45  08:30 KG4  info
J8E3 23  MHC de Kikkers J8E1    07:45  08:30 KG4  info
J8E4 1875  MHCHBS J8E3 15   09:20  10:20 uit -   info
 
JA1 1113  HC Oranje Rood Oranje-Rood JA1    2  1 ABN AMRO KG1  info
Sep Meurs moet ook fluiten, check ook je mail
JA2 1161  B.H.V. Push JA2 100   3  2 uit -   info
JA3 3602  MHCHBS JA3    12  4 ABN AMRO KG1  info
fluiten: ouder van Olivier Nooy en ouder van Friso Le Poole. Stijn van Scheijndel fluit JC3, Derk de Rooy fluit MD7 en Sem Regout fluit JC5, check hiervoor ook je mail
JA4 3603  Pinoké JA4 30   5  6 uit -   info
JB1 1303  B.H.V. Push JB1    2  7 Zuidbroek KG2  info
JB2 1665  LOHC JB2    3  5 Zuidbroek KG2  info
Leander Krowinkel en Stijn Jansen moeten fluiten, check ook je mail
JB3 4039  AMHC Westerpark JB2    7  0 Zuidbroek KG2  info
fluiten: ouder van Jonas Lücke en ouder van Servaes Laeven.
JB4 4024  A.M.H.C. Rood-Wit JB4 20   1  7 uit -   info
JC1 4655  AH & BC JC1    5  2 ABN AMRO KG1  info
JC2 4657  MHC Alliance JC2 20   3  1 uit -   info
JC3 4434  MHC de Kikkers JC1    2  2 KG3  info
JC4 4409  Xenios JC3 30   5  1 uit -   info
JC5 4421  HC Spaarndam JC1    1  2 KG3  info
fluiten: ouders van Fedor Blaisse
 
JD1 5014  MHC Alliance JD1 20   10  1 uit -   info
JD2 5012  AH & BC JD2    1  3 ABN AMRO KG1  info
JD3 5013  MHC Alliance JD2 20   0  5 uit -   info
JD4 4976  WFHC JD1 60   3  1 uit -   info
JD5 4736  HIC JD2    2  2 gras 1  info
JD6 4978  MHC Alliance JD5    8  3 KG4  info
Sophie de Rooij fluit deze wedstrijd samen met Klaas Boersma
 
JF Blauw 1766  MHC de Kikkers JF1    09:05  09:50 KG3  info
JF Oranje 1977  MHCHBS JF3 15   07:15  08:15 uit -   info
JF Rood 1972  HC Athena JF2 30   08:20  09:35 uit -   info
   3A  
JF Wit 190  AMHC Westerpark JF3    09:05  09:50 KG3  info


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda