Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 30 okt - zon 31 okt - zat 6 nov - zon 7 nov - zat 13 nov - zon 14 nov - zat 20 nov - zon 21 nov

laat schema zien voor  



6 november | junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M6E Blauw 13187  WFHC M6E2    09:05  09:50 KG3  info
M6E Geel 13072  AMHC Westerpark M6E1    09:05  09:50 KG3  info
M6E Groen 13279  HC Athena M6E6 30   09:25  10:40 uit -   info
   3a  
Let op: Uittenue mee!   
M6E Oranje 13166  Hockeyclub VVV M6E6 30     n.n.b uit -   info
M6E Rood 13292  THC Hurley M6E3 30     n.n.b uit -   info
M6E Wit 13186  K.H.C. Strawberries M6E3    07:45  08:30 KG4  info
 
M8E1 13129  AH & BC M8E1    07:45  08:30 KG3  info
M8E2 13233  HC Athena M8E2 30   09:05  10:20 uit -   info
   2ab  
Let op: Uittenue mee!   
M8E3 13232  K.H.C. Strawberries M8E2    08:15  09:00 gras 1  info
 
MA1 14669  SV Phoenix MA1 60   12:10  14:10 uit -   info
MA2 16416  Hockey Vereniging Abcoude MA1 45     n.n.b uit -   info
MA3 16387  S.M.H.C. Magnus MA1 50   13:40  15:15 uit -   info
MA4 16426  Hockeyclub VVV MA2 30   14:45  16:00 uit -   info
MA5 16440  Alkmaarsche M.H.C. MA6    16:55  17:40 ABN AMRO KG1  info
MA6 16366  H.C. Haarlem MA5    16:55  17:40 Zuidbroek KG2  info
MB1 2091  GHBS MB1    11:10  12:10 Zuidbroek KG2  info
MB2 18275  MHC Bennebroek MB1    15:05  15:50 ABN AMRO KG1  info
MB3 18379  Hockeyclub VVV MB2 30   11:15  12:30 uit -   info
MB4 18403  Hockey Vereniging Mijdrecht MB2    12:45  13:30 KG3  info
MB5 18402  Xenios MB4    13:15  14:00 Zuidbroek KG2  info
MB6 18395  MHC Alliance MB7 20   10:30  11:35 uit -   info
MB7 18137  Alkmaarsche M.H.C. MB4 30     n.n.b uit -   info
MC1 7883  MHC Alliance MC1 20   11:05  12:25 uit -   info
MC2 18109  HC Spaarndam MC1    09:35  10:20 Zuidbroek KG2  info
MC3 18106  H.V. de Terriërs MC2 40   07:35  09:00 uit -   info
MC4 18361  Waterlandse Hockey Club MC1    12:45  13:30 gras 1  info
MC5 18222  H.C. HISALIS MC3 30     n.n.b uit -   info
MC6 18099  Alkmaarsche M.H.C. MC5 30     n.n.b uit -   info
MC7 18097  H.C. HISALIS MC2    11:10  11:55 gras 1  info
 
MD1 18211  AHC IJburg MD1    09:35  10:20 ABN AMRO KG1  info
MD2 18328  MHC Alliance MD3    07:45  08:30 Zuidbroek KG2  info
MD3 18200  MHC Alliance MD4    09:35  10:20 gras 1  info
MD4 18330  MHC Alliance MD7 20   07:25  08:30 uit -   info
MD5 18052  AHC IJburg MD6 35     n.n.b uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MD6 18325  H.V. de Terriërs MD5 40   07:35  09:00 uit -   info
MD7 18187  Z.H.C. de Kraaien MD4    09:00  09:45 KG4  info
 
MF Blauw 13263  AH & BC MF1 30   07:45  09:00 uit -   info
MF Oranje 13251  HV Myra MF5 30     n.n.b uit -   info
MF Rood 13147  BHC Overbos MF4    10:15  11:00 KG3  info
MF Wit 13138  HC Athena MF5    10:15  11:00 KG3  info
 
G1  !Reservering Training      09:50 KG3  info
G2 383  Z.H.C. de Kraaien G1 45   08:45  10:00 uit -   info
G3 340  Hockey Vereniging Mijdrecht G1    09:20  09:50 KG3  info
 
J6E Blauw 13325  AMHC Westerpark J6E5    07:45  08:30 KG4  info
J6E Geel 13314  AMHC Westerpark J6E4 30   07:45  09:00 uit -   info
J6E Oranje 13101  AMHC Westerpark J6E3    07:45  08:30 KG4  info
J6E Rood 13203  AHC IJburg J6E1 35     n.n.b uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
J6E Wit 13104  AH & BC J6E4 30   07:45  09:00 uit -   info
 
J8E1 13265  A.M.H.C. Rood-Wit J8E5 20   07:25  08:30 uit -   info
   4AB  
J8E2 13272  Pinoké J8E1 30   07:15  08:30 uit -   info
J8E3 13159  MHC de Reigers J8E1    08:15  09:00 gras 1  info
J8E4 13158  Xenios J8E2    07:45  08:30 KG3  info
 
JA1 13955  Hockeyclub SCHC JA1    13:00  14:00 ABN AMRO KG1  info
JA2 14571  H.C. HISALIS JA1 30     n.n.b uit -   info
JA3 16420  H.C. Haarlem JA2    14:20  15:05 KG3  info
JA4 16039  MHC Bennebroek JA2    14:15  15:00 KG4  info
JB1 1421  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JB1    11:10  12:10 ABN AMRO KG1  info
JB2 1660  HC Ypenburg JB1    n.n.b uit -   info
JB3 18306  Hockey Vereniging Abcoude JB2 45     n.n.b uit -   info
JB4 18178  BHC Overbos JB2    15:05  15:50 Zuidbroek KG2  info
JC1 4676  HC Athena JC1 30   08:50  10:20 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JC2 4683  THC Hurley JC2    12:15  13:15 KG4  info
JC3 18375  HC Athena JC3    14:20  15:05 gras 1  info
JC4 18112  THC Hurley JC5 30     n.n.b uit -   info
JC5 16030  MHC Castricum JC1 30     n.n.b uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
JD1 18164  AH & BC JD2    07:45  08:30 ABN AMRO KG1  info
JD2 18028  A.M.H.C. Rood-Wit JD1 20   07:25  08:30 uit -   info
JD3 18294  U.H.C.QUI VIVE JD1    11:10  11:55 KG3  info
JD4 18033  AMHC Westerpark JD1    10:45  11:30 KG4  info
JD5 18282  A.M.H.C. Rood-Wit JD5 20   10:15  11:20 uit -   info
JD6 18165  Alkmaarsche M.H.C. JD3 30     n.n.b uit -   info
 
JF Blauw 12533  A.M.H.C. Rood-Wit JF1 20   07:55  09:00 uit -   info
   3A  
JF Oranje 13082  AHC IJburg JF2 35     n.n.b uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JF Rood 13310  AH & BC JF2 30   07:45  09:00 uit -   info
JF Wit 13303  MHCHBS JF4    10:15  11:00 KG3  info


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda