Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 27 januari 2019
Tijd T/U Team Tegen team
17:20 Uit HVM zaal Pinoké HB
18:10 Thuis HVM zaal THC Hurley HA
Wedstrijdschema
zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb - zon 17 feb - zat 2 mrt

laat schema zien voor  



10 februari | Top Hockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 1  H.V. de Terriërs D1      12:45 KG1  info

10 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
DJ zaal 30740  HV Myra DJ3 30     18:25 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
DJ zaal 25144  THC Hurley DJ2 30     17:35 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
 
MB6 zaal 28209  A.M.H.C. Rood-Wit MB6 10     18:25 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MB6 zaal 28148  MHCHBS MB6 10     16:45 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MB7 zaal 28446  BHC Overbos MB7 35     17:20 CASTRICUM
Bloemen, Sportcentrum De
De Bloemen 71
1902GT CASTRICUM
hal: Veld 1
MB7 zaal 28565  MHC Castricum MB5 35     16:30 CASTRICUM
Let op: Uittenue mee!   
Bloemen, Sportcentrum De
De Bloemen 71
1902GT CASTRICUM
hal: Veld 1
MC12 zaal 26241  AH & BC MC12 40     12:35 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 1
MC12 zaal 26284  HC Athena MC12 40     11:45 AMSTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 1
MD2 zaal 24148  HC Athena MD2 10     15:55 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MD2 zaal 24118  H.C. Haarlem MD1 10     14:15 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MD3 zaal 24297  H.V. de Terriërs MD2    10:05 AMSTERDAM
Aristoshal
Tom Schreursweg 10
1067MC AMSTERDAM
hal: Veld 1
MD3 zaal 24343  AMHC Westerpark MD1    09:15 AMSTERDAM
Aristoshal
Tom Schreursweg 10
1067MC AMSTERDAM
hal: Veld 1
MD4 zaal 23600  MHC Heerhugowaard MD1 10     10:55 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MD4 zaal 23630  A.M.H.C. Rood-Wit MD3 10     09:15 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MD5 zaal 24352  HSC Hermes MD1 30     10:15 HEEMSKERK
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1
MD5 zaal 24322  Alkmaarsche M.H.C. MD2 30     11:55 HEEMSKERK
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1
MD6 zaal 23809  A.M.H.C. Rood-Wit MD8 20     13:25 HAARLEM
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL HAARLEM
hal: Veld 1
MD6 zaal 23754  Zandvoortsche Hockey Club MD1 20     12:35 HAARLEM
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL HAARLEM
hal: Veld 1
 
HVM zaal 27819  MHC Alliance HA 35     18:10 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Amsterdam, Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
HVM zaal 27821  Pinoké HC 35     16:30 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Amsterdam, Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
 
JC3 zaal 25917  HC Athena JC3    15:05 AMSTERDAM
Velodrome
Sloterweg 1045
1066CD AMSTERDAM
hal: Veld 1
JC3 zaal 25907  Xenios JC3    14:15 AMSTERDAM
Velodrome
Sloterweg 1045
1066CD AMSTERDAM
hal: Veld 1
JD12 zaal 30718  A.M.H.C. Rood-Wit JD12    10:05 AMSTERDAM
Velodrome
Sloterweg 1045
1066CD AMSTERDAM
hal: Veld 1
JD12 zaal 30729  Xenios JD12    09:15 AMSTERDAM
Velodrome
Sloterweg 1045
1066CD AMSTERDAM
hal: Veld 1
JD2 zaal 22367  A.M.H.C. F.I.T. JD1 30     12:45 HEEMSKERK
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1
JD2 zaal 22357  HC Spaarndam JD1 30     14:25 HEEMSKERK
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1
JD4 zaal 22517  A.M.H.C. Rood-Wit JD5 10     11:45 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
JD4 zaal 22531  HC Athena JD4 10     13:25 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
JD5 zaal 22737  Alkmaarsche M.H.C. JD2 30     10:55 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
JD5 zaal 22713  MHC de Reigers JD2 30     09:15 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1


HCBloemendaal TV
 
Agenda