Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zon 20 okt - zat 26 okt - zon 27 okt - zat 2 nov - zon 3 nov - zat 9 nov - zon 10 nov - zat 16 nov

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 12 oktober 2019 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van David Bogaars Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Moritz Laeven Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Teun van Aalderen Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Kick Hiebendaal Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Tijl van der Horst Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Tommie Ongerboer de Visser Bardienst 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Willem de Vlugt Bardienst 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Volkert Struycken Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Fiene Artes Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Jip Zuiverloon Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Lente Dooijes Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Francisca Enschedé Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Juliet Boreel Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Marieke Beishuizen Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Diederik Zoetmulder Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Rijk van Wees Bardienst 

12 oktober | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M6E1 2135  Hockeyclub AMVJ M6E11 30   08:50  10:05 uit -   info
   KG2B  
M6E2 2098  MHC Alliance M6E3    09:35  10:20 KG4  info
M6E3 2154  AHC IJburg M6E5 35   09:40  11:00 uit -   info
M6E4 1650  A.M.H.C. Rood-Wit M6E3 20   07:55  09:00 uit -   info
   5B  
M6E5 1468  M.H.C. Purmerend M6E4    09:35  10:20 KG4  info
 
M8E1 1596  MHC Alliance M8E2 20   07:25  08:30 uit -   info
M8E2 1504  THC Hurley M8E4    10:50  11:35 KG4  info
M8E3 1500  H.C. HISALIS M8E1 30   07:35  08:50 uit -   info
   AB  
M8E4 1591  Waterlandse Hockey Club M8E2    10:50  11:35 KG4  info
M8E5 1679  Hockeyclub AMVJ M8E5 30   09:05  10:05 uit -   info
   KG3CD  
 
MB2  !Oefenwedstrijd Rood-Wit MB2      12:10 KG2  info
graag zelf de arbitrage regelen.
MB3  !Oefenwedstrijd MB4      15:50 KG2  info
Graag zelf voor arbitrage zorgen
MB4  !Oefenwedstrijd MB3    15:50 uit -   info
Graag zelf voor arbitrage zorgen
MB7  !Oefenwedstrijd MC3    10:20 uit -   info
Graag zelf voor arbitrage zorgen
MC1 4015  MHCHBS MC1 15   1  1 uit -   info
MC3  !Oefenwedstrijd MB7      10:20 KG2  info
Graag zelf voor arbitrage zorgen
MC4  !Oefenwedstrijd MC6      13:05 KG4  info
Graag zelf voor arbitrage zorgen
MC5 8126  AHC IJburg MC5 35   2  3 uit -   info
MC6  !Oefenwedstrijd MC4    13:05 uit -   info
Graag zelf voor arbitrage zorgen
MC7 8102  MHC Heerhugowaard MC3 45   15  1 uit -   info
 
MD2  !Oefenwedstrijd MD3      08:30 KG2  info
Graag zelf voor arbitrage zorgen
MD3  !Oefenwedstrijd MD2    08:30 uit -   info
Graag zelf voor arbitrage zorgen
MD4 8125  AHC IJburg MD5 35   6  2 uit -   info
MD6 8100  Hockeyclub AMVJ MD6 30   3  0 uit -   info
   inhaalwedstrijd afgelasting dd 7/9  
Inhaalwedstrijd
MD7  !Oefenwedstrijd HBS MD6    11:00 uit -   info
Beide teams zorgen voor een scheidsrechter.
 
MF1 1541  A.M.H.C. Rood-Wit MF4 20   08:55  10:00 uit -   info
   3B  
MF2 2153  MHC Castricum MF3    09:30  10:15 KG3  info
MF3 1444  H.C. Haarlem MF4    08:30  09:15 KG3  info
MF4 1632  MHC Alliance MF7 20   07:55  09:00 uit -   info
 
G1  !Reservering      10:20 KG4  info
Training G1,2,3
G2  !Reservering      10:20 KG4  info
Training G1,2,3
G3  !Reservering      10:20 KG4  info
Training G1,2,3
 
J6E1 2104  THC Hurley J6E1    09:30  10:15 KG3  info
J6E2 2103  MHCHBS J6E2 15   09:00  10:00 uit -   info
J6E3 1671  MHC Alliance J6E3    09:30  10:15 KG3  info
J6E4 2121  AHC IJburg J6E5    09:30  10:15 KG3  info
 
J8E1 1618  AH & BC J8E2 30   09:15  10:30 uit -   info
J8E2 1430  MHC Heerhugowaard J8E1    10:45  11:30 KG3  info
J8E3 1421  HSC Hermes J8E1 80   07:55  10:00 uit -   info
J8E4 2147  HC Athena J8E3 30   10:15  11:30 uit -   info
   2AB  
 
JA2  !Oefenwedstrijd JB2      15:50 KG1  info
Graag zelf voor arbitrage zorgen
JA3  !Oefenwedstrijd JB3      14:55 KG4  info
Graag zelf voor arbitrage zorgen
JB1  !Oefenwedstrijd Rood-Wit JB1      12:10 KG1  info
Graag zelf de arbitrage regelen.
JB2  !Oefenwedstrijd JA2    15:50 uit -   info
Graag zelf voor arbitrage zorgen
JB3  !Oefenwedstrijd JA3    14:55 uit -   info
Graag zelf voor arbitrage zorgen
JB4  !Oefenwedstrijd JB5      16:45 KG4  info
Graag zelf voor arbitrage zorgen
JB5  !Oefenwedstrijd JB4    16:45 uit -   info
Graag zelf voor arbitrage zorgen
JC1 3893  HC Athena JC1 30   5  4 uit -   info
   Bl'daal uittenue  
JC2 3984  Alkmaarsche M.H.C. JC1    1  3 KG1  info
JC3  !Oefenwedstrijd JC4      14:00 KG2  info
Graag zelf voor arbitrage zorgen
JC4  !Oefenwedstrijd JC3    14:00 uit -   info
Graag zelf voor arbitrage zorgen
 
JD1  !Oefenwedstrijd Naarden JD1      08:45 KG4  info
Graag zelf voor de arbitrage zorgen.
JD3  !Oefenwedstrijd JD4      08:30 KG1  info
Graag zelf voor arbitrage zorgen
JD4  !Oefenwedstrijd JD3    08:30 uit -   info
Graag zelf voor arbitrage zorgen
JD5  !Oefenwedstrijd JD6      13:00 KG3  info
Graag zelf voor arbitrage zorgen
JD6  !Oefenwedstrijd JD5    13:00 uit -   info
Graag zelf voor arbitrage zorgen
 
JF1 1514  MHC Bennebroek JF3    08:30  09:15 KG3  info
JF2 2127  Alkmaarsche M.H.C. JF1    08:30  09:15 KG3  info
JF3 2146  Alkmaarsche M.H.C. JF2 30   08:45  10:00 uit -   info
   Veld 4D  
JF4 1698  A.M.H.C. Rood-Wit JF3    08:30  09:15 KG3  info


Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda