Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zon 20 okt - zat 26 okt - zon 27 okt - zat 2 nov - zon 3 nov - zat 9 nov - zon 10 nov - zat 16 nov

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 5 oktober 2019 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Féline Bruinvels Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Evelien van der Horst Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Beer Gerritzen Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Mick Collin Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Maas Coesel Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Alexander Glazenburg Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Rijk Bergman Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Giel Bik Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Kieke Verboom Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Linn Verpoorten Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Noortje Geurts Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Phileine Verschuren Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Tom Arends Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Binck van Beek Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Moos Carels Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Floris van Hoogstraten Bardienst 

5 oktober | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M6E1 2044  BHC Overbos M6E1    10:30  11:15 KG4  info
M6E2 2043  H.C. Haarlem M6E1 15   08:15  09:15 uit -   info
   Veld Aurora B  
M6E3 2079  HIC M6E2    10:30  11:15 KG4  info
M6E4 1280  MHC Bennebroek M6E3    10:30  11:15 KG4  info
M6E5 1282  Alkmaarsche M.H.C. M6E2 30   09:00  10:15 uit -   info
   Veld 4C  
 
M8E1 1219  WFHC M8E1    08:45  09:30 gras 1  info
M8E2 1303  MHC Alliance M8E2 wit 20   15:25  16:30 uit -   info
M8E3 1216  K.H.C. Strawberries M8E2 20   07:55  09:00 uit -   info
   3ab  
M8E4 1399  H.V. de Terriërs M8E3 40   09:05  10:30 uit -   info
   2ab  
M8E5 1296  HV Myra M8E3    09:00  09:30 gras 1  info
 
MA1 9837  WMHC MA1    3  2 KG1  info
MA2 7694  Hockeyclub VVV MA1 30   2  1 uit -   info
MA3 7370  A.M.H.C. Rood-Wit MA3 20   0  3 uit -   info
MA4 7362  HC Athena MA4 30   2  2 uit -   info
   Bl'daal uittenue, donkere kousen!  
MA5 7710  HC Athena MA5    7  1 KG4  info
ouders Maud Bilder en Senna Docter fluiten
MA6 7373  Alkmaarsche M.H.C. MA5    3  0 KG1  info
ouders Lonneke de Haan en Laura Mannion fluiten
MB1 10346  GHBS MB1    2  3 KG2  info
MB2 7356  THC Hurley MB2    3  1 KG1  info
ouders Florine Hoff en Rozemarijn Jacobs fluiten
MB3 7685  A.M.H.C. Rood-Wit MB3    1  4 KG3  info
ouders Mila Berkman en Isabel van den Broek fluiten
MB4 7683  Hockey Vereniging Abcoude MB2 45   4  5 uit -   info
MB5 7332  HMHC Saxenburg MB4 20   1  5 uit -   info
MB6 7500  K.H.C. Strawberries MB4 20   2  6 uit -   info
MB7 7493  M.H.C. Purmerend MB3    4  4 KG4  info
ouders Bo Kroemer en Fenne Mendel fluiten
MC1 3570  Pinoké MC1    0  5 KG1  info
MC2 7412  HC Athena MC3 30   2  0 uit -   info
   Bl'daal uittenue donkere kousen  
MC3 7425  MHC Bennebroek MC2    1  2 KG3  info
MC4 7250  AH & BC MC5    2  4 KG2  info
MC5 7580  A.M.H.C. F.I.T. MC4    2  3 gras 1  info
ouders van Meike Lammers fluiten
MC6 7420  HSC Hermes MC1 80   4  2 uit -   info
MC7 7567  HMHC Saxenburg MC5 20   5  2 uit -   info
 
MD1 7293  A.M.H.C. Rood-Wit MD1    0  4 KG2  info
MD2 7281  MHC de Kikkers MD1    1  1 KG1  info
ouders Sophie-Soleil Pöhland fluiten
MD3 7288  MHC de Reigers MD3 30   8  0 uit -   info
MD4 7616  AH & BC MD6    6  1 KG4  info
ouders Felicia Rütter fluiten
MD5 7269  H.C. HISALIS MD3 30   9  0 uit -   info
MD6 7597  MHC Alliance MD11 20   0  5 uit -   info
   Bloemendaal Donkere kousen  
MD7 7603  MHC Heerhugowaard MD2 45   2  1 uit -   info
 
MF1 1164  K.H.C. Strawberries MF1    07:45  08:30 gras 1  info
MF2 2018  MHC de Kikkers MF2 30   07:55  09:10 uit -   info
   Veld 4D  
MF3 7954  MHC Heerhugowaard MIX F1 45   08:30  10:00 uit -   info
MF4 1253  MHCHBS MF3    07:45  08:30 gras 1  info
 
G1  !Reservering      10:05 KG4  info
Training G1,2,3
G2  !Reservering      10:05 KG4  info
Training G1,2,3
G3  !Reservering      10:05 KG4  info
Training G1,2,3
 
J6E1 2047  AH & BC J6E2 30   07:45  09:00 uit -   info
J6E2 2028  Xenios J6E1    10:30  11:15 KG4  info
J6E3 1387  K.H.C. Strawberries J6E2    09:20  10:05 KG4  info
J6E4 2083  AMHC Westerpark J6E1 30   09:00  10:15 uit -   info
 
J8E1 1242  Hockeyclub AMVJ J8E1    09:25  10:10 KG3  info
J8E2 1232  Hockeyclub AMVJ J8E3 30   09:05  10:20 uit -   info
   KG3CD  
J8E3 1144  Alkmaarsche M.H.C. J8E2 30   09:00  10:15 uit -   info
J8E4 2071  Xenios J8E3    09:25  10:10 KG3  info
 
JA1 9145  MHC MEP JA1    11  0 KG1  info
JA2 7392  H.C. HISALIS JA1 30   5  3 uit -   info
JA3 7395  AHC IJburg JA1    5  2 KG2  info
ouders Berend Hillen en Mats van der Heijden fluiten
JB1 9487  WMHC JB1 90   4  2 uit -   info
JB2 9394  hdm JB2 50   7  6 uit -   info
JB3 7553  Alkmaarsche M.H.C. JB2    4  2 KG3  info
ouders Binck van Beek en Benjamin Frowein fluiten
JB4 7214  K.H.C. Strawberries JB1 20   0  5 uit -   info
JB5 7552  MHC de Reigers JB2    2  2 KG2  info
ouders Floris van Hoogstraten en Tim Groenestein fluiten
JC1 3536  AH & BC JC1 30   2  2 uit -   info
JC2 3716  Pinoké JC2    7  8 KG2  info
JC3 7656  THC Hurley JC3 30   0  10 uit -   info
JC4 7658  HC Athena JC5    1  4 KG3  info
Ouders Finn Hofmeester fluiten
 
JD1 7646  MHC Alliance JD1 20   3  1 uit -   info
   Bloemendaal Donkere kousen  
JD2 7641  HV Myra JD1 30   1  3 uit -   info
   Bloemendaal uit-sokken!  
JD3 7309  MHCHBS JD2 15   1  6 uit -   info
JD4 7310  MHC Alliance JD4    7  0 KG3  info
JD5 7473  AMHC Westerpark JD5    4  1 KG4  info
ouders Thijmen Mening fluiten
JD6 7476  Alkmaarsche M.H.C. JD3 30   3  0 uit -   info
 
JF1 1323  A.M.H.C. Rood-Wit JF1 20   07:40  08:45 uit -   info
   3A  
JF2 2089  MHC de Reigers JF1 30   07:45  09:00 uit -   info
   Veld 3B  
JF3 2052  A.M.H.C. Rood-Wit JF6    07:45  08:30 gras 1  info
JF4 1414  MHC Alliance JF5    07:45  08:30 gras 1  info


Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda