Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zon 17 nov - zat 23 nov - zon 24 nov - zat 30 nov - zon 1 dec - zat 7 dec - zon 8 dec - zon 15 dec

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 16 november 2019 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Chrisje van den Bichelaer Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Isabel van Dongen Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Chloe Sijbrandij Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Pia Mönking Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Faas Brouwer Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Teun Krijgsman Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Julie Akkerman Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Jet Jonker Roelants Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Yasmin Kleef Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Rose van der Mark Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Silas Søndergaard Marciniak Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Jim Roeland Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Linde Augustijn Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Mijntje Keulen Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Rijk Spoelstra Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Mats Scheer Bardienst 

16 november | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M6E1 9861  MHCHBS M6E2    08:15  09:00 KG3  info
M6E2 9760  MHC de Reigers M6E1    08:15  09:00 KG3  info
M6E3 8384  A.M.H.C. F.I.T. M6E3 45   09:40  11:10 uit -   info
   Veld opbouwen  
M6E4 9747  Zandvoortsche Hockey Club M6E1 20   07:55  09:00 uit -   info
   VELD 1 B  
M6E5 9860  Alkmaarsche M.H.C. M6E5    09:20  10:05 KG3  info
 
M8E1 9812  Pinoké M8E2    08:00  08:45 KG3  info
M8E2 9803  Hockeyclub VVV M8E2 30   10:25  11:40 uit -   info
M8E3 9904  Zandvoortsche Hockey Club M8E1 20   07:55  09:00 uit -   info
   VELD 2 A+B  
M8E4 9698  THC Hurley M8E4    08:45  09:30 gras 2  info
M8E5 9895  Pinoké M8E5 30   08:45  09:45 uit -   info
 
MA1 14836  HC Tilburg MA1 100   0  0 uit -   info
MA2 13985  M.H.C. Purmerend MA1 45   2  1 uit -   info
MA3 13989  AH & BC MA3    4  0 KG4  info
ouders Paulien Sugarman en Julianne Bouwmeester fluiten
MA4 14001  MHC Castricum MA3    2  2 KG2  info
ouders Eva de Regt en Livia Sickinghe fluiten
MA5 13990  AMHC Westerpark MA3 30   4  3 uit -   info
MA6 14039  AH & BC MA5 30   5  0 uit -   info
MB1 10288  Hockeyclub SCHC MB1    2  4 KG1  info
MB2 15096  H.C. HISALIS MB1    3  2 KG1  info
ouders Mette Nolte en Carmen van Opstal fluiten
MB3 15034  WFHC MB2 60   2  3 uit -   info
MB4 15027  H.C. HISALIS MB3    0  2 KG3  info
ouders Jackie Citroen en Lisa Feil fluiten
MB5 15026  MHC Alliance MB7    0  5 KG2  info
ouders Sophie Sluijmer en Charlotte Teunissen fluiten
MB6 15037  AHC IJburg MB6 35   6  5 uit -   info
MB7 15005  Hockeyclub VVV MB4 30   1  3 uit -   info
MC1 4646  HIC MC1    1  0 KG1  info
MC2 15980  Hockeyclub VVV MC1    0  3 KG4  info
MC3 16004  Pinoké MC5 30   3  1 uit -   info
MC4 15945  Hockey Vereniging Abcoude MC2    1  7 KG4  info
MC5 15928  Waterlandse Hockey Club MC1 55   1  5 uit -   info
MC6 15968  Pinoké MC6 30   2  1 uit -   info
MC7 16002  THC Hurley MC5    5  1 KG3  info
ouders Lotten Feenstra fluiten
 
MD1 16882  H.C. Haarlem MD1    2  0 KG1  info
MD2 16942  Hockey Vereniging Abcoude MD2 45   2  0 uit -   info
MD3 16865  A.M.H.C. F.I.T. MD1 45   0  3 uit -   info
MD4 16941  MHC Bennebroek MD4    9  1 gras 2  info
ouders Victoire vd Toorn fluiten
MD5 16911  Xenios MD4 30   2  4 uit -   info
MD6 16901  HIC MD3    3  3 KG4  info
ouders Olivia Post fluiten
MD7 17680  Waterlandse Hockey Club MD2    2  0 gras 1  info
ouders Vlinder Flora fluiten
 
MF1 9934  MHCHBS MF1 15   08:55  09:55 uit -   info
MF2 9830  MHCHBS MF2    08:15  09:00 gras 1  info
MF3 9930  MHC Alliance MF5    08:15  09:00 gras 1  info
MF4 9819  MHC Alliance MF9 20   07:40  08:45 uit -   info
 
G1  !Reservering      10:05 KG3  info
Training
G2  !Reservering      10:05 KG3  info
Training
G3  !Reservering      10:05 KG3  info
Training
 
J6E1 9683  Xenios J6E1    09:15  10:00 gras 1  info
Let op: deze wedstrijd wordt om 10u bij Xenios gespeeld!
J6E2 9677  A.M.H.C. Rood-Wit J6E1 20   07:40  08:45 uit -   info
   5A  
J6E3 9778  Hockeyclub AMVJ J6E3 30   08:55  10:10 uit -   info
   KG2B  
J6E4 9891  HIC J6E3    09:15  10:00 gras 1  info
 
J8E1 9841  AH & BC J8E2 30   07:45  09:00 uit -   info
J8E2 9736  MHC de Reigers J8E1 30   09:25  10:40 uit -   info
   Veld 2AB  
J8E3 9735  Hockeyclub AMVJ J8E3    08:45  09:30 gras 2  info
J8E4 9834  A.M.H.C. Rood-Wit J8E3 20   08:25  09:30 uit -   info
   4AB  
 
JA1 14857  V.M.H.C. CARTOUCHE JA1 50   1  3 uit -   info
JA2 12216  MHCHBS JA2    5  2 KG1  info
JA3 12206  MHC Castricum JA1 30   2  4 uit -   info
JB1 9543  Rosmalen JB1    2  3 KG2  info
JB2 9782  MHC Bennebroek JB1 25   2  1 uit -   info
JB3 12600  HC Athena JB2 30   6  0 uit -   info
   Bloemendaal uittenue!  
JB4 12606  MHCHBS JB2    2  2 KG1  info
ouders Dante Polderman en Alexander Rijnders fluiten
JB5 12625  MHCHBS JB3 15   3  5 uit -   info
JC1 4790  U.H.C.QUI VIVE JC1 40   1  1 uit -   info
JC2 4791  A.M.H.C. Rood-Wit JC2    1  1 KG2  info
JC3 12990  HC Athena JC3    2  4 KG2  info
ouders Tate Sijbrandij fluiten
JC4 12966  AMHC Westerpark JC3 30   7  4 uit -   info
 
JD1 13392  Pinoké JD1 30   3  5 uit -   info
JD2 13400  Xenios JD2    13  0 KG2  info
JD3 13399  H.V. de Terriërs JD1    10  0 KG3  info
ouders Joris Spanjaart fluiten
JD4 13398  K.H.C. Strawberries JD2    2  2 gras 1  info
JD5 13397  AMHC Westerpark JD5    2  1 gras 2  info
JD6 13402  A.M.H.C. F.I.T. JD4 45   11  0 uit -   info
 
JF1 9879  MHCHBS JF1 15   07:30  08:30 uit -   info
JF2 9671  MHC Bennebroek JF1    08:15  09:00 gras 1  info
JF3 9673  Alkmaarsche M.H.C. JF1 30   08:00  09:15 uit -   info
   Veld 3A  
JF4 9769  MHC de Kikkers JF1    08:15  09:00 gras 1  info

16 november | Top Hockey

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Heren 1 1389  HC Oranje Rood Oranje-Rood H1 120   4  2 uit -   info


Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda