Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 23 nov - zon 24 nov - zat 30 nov - zon 1 dec - zat 7 dec - zon 8 dec - zon 15 dec - zon 5 jan

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 2 november 2019 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Olivier Hermans Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Thomas Buis Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Thomas Bossers Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Scott Korsten Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Tjacko Bok Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Adriaan Boot Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Tim Vollinga Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Boet Verboom Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van David Matava Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Berend van der Burgh Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Alexander van Dedem Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Thijmen Menig Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Sophie Dobber Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Isabel van Hoogstraten Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Fleur van Maarschalkerwaart Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Anne-Fleur de Graaf Bardienst 

2 november | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M6E1 9122  HIC M6E1 30   09:00  10:15 uit -   info
M6E2 9136  Xenios M6E1    09:15  10:00 gras 1  info
M6E3 8234  AHC IJburg M6E6 35   08:55  10:15 uit -   info
M6E4 9237  AHC IJburg M6E3    09:15  10:00 gras 1  info
M6E5 9137  AH & BC M6E4 30   09:00  10:15 uit -   info
 
M8E1 9188  H.C. Haarlem M8E1    08:00  08:45 KG3  info
M8E2 9292  BHC Overbos M8E2    09:15  10:00 gras 1  info
M8E3 9081  H.V. de TerriĆ«rs M8E1 40   08:20  09:45 uit -   info
   3ab  
M8E4 9074  HV Myra M8E3    09:00  09:45 KG4  info
M8E5 9065  MHC Alliance M8E3 zwart 20   14:25  15:15 uit -   info
 
MA1 14694  B.H.V. Push MA1 100   1  1 uit -   info
MA2 13884  MHC de Kikkers MA1 30   0  1 uit -   info
MA3 13855  Xenios MA3    2  3 KG1  info
ouders van Isa Ambachsheer en Jet Schimmel fluiten
MA4 13867  Waterlandse Hockey Club MA1    2  5 KG3  info
ouders van Thamara Leuenberger en Isabel van den Nieuwenhoff fluiten
MA5 13890  WFHC MA4 60   11  1 uit -   info
MA6 13842  Hockey Vereniging Abcoude MA3 45   5  0 uit -   info
MB1 10414  Hockeyclub Amersfoort MB1 60   4  2 uit -   info
MB2 14870  Hockey Vereniging Abcoude MB1 45   3  2 uit -   info
MB3 14901  MHC Alliance MB6 20   4  0 uit -   info
   Bloemendaal UIT sokken!  
MB4 14841  Hockeyclub AMVJ MB3    5  3 KG4  info
ouders van Noor ten Cate en Anne-Fleur Feenstra
MB5 14840  H.V. de TerriĆ«rs MB7    2  3 KG2  info
ouders van Eva Schaafstra en Pien Staal fluiten
MB6 14900  MHC Amstelveen MB3    4  1 KG4  info
MB7 14890  HV Myra MB5 30   4  1 uit -   info
   Bloemendaal uit-sokken!  
MC1 4108  HC Athena MC1    3  0 KG1  info
MC2 15806  AHC IJburg MC3    0  2 KG1  info
MC3 15750  HC Spaarndam MC1 20   3  3 uit -   info
MC4 15771  THC Hurley MC3    0  6 gras 1  info
MC5 15811  A.M.H.C. F.I.T. MC5 45   1  1 uit -   info
MC6 15827  MHC Alliance MC8    5  4 KG2  info
MC7 15779  AHC IJburg MC8 35   5  1 uit -   info
 
MD1 16676  Hockey Vereniging Abcoude MD1    3  0 KG2  info
MD2 16671  Hockey Vereniging Mijdrecht MD1 40   2  1 uit -   info
MD3 16723  Hockeyclub AMVJ MD2 30   1  2 uit -   info
MD4 16703  MHC Alliance MD7 20   2  2 uit -   info
   Bloemendaal UIT sokken!  
MD5 16738  MHC Castricum MD3    4  1 gras 2  info
MD6 16695  HV Myra MD6    1  0 gras 2  info
ouders van Kiki Lindhorst fluiten
MD7 17676  A.M.H.C. F.I.T. MD6 45   9  0 uit -   info
 
MF1 9097  A.M.H.C. Rood-Wit MF1 20   07:25  08:30 uit -   info
   3c  
MF2 9206  MHC Bennebroek MF2    08:00  08:45 KG4  info
MF3 9197  MHC Castricum MF2 30   07:45  09:00 uit -   info
   VAK A  
MF4 9302  A.M.H.C. Rood-Wit MF3    08:00  08:45 KG4  info
 
G1  !Reservering      10:15 KG3  info
Training G1, G2, G3
G2  !Reservering      10:15 KG3  info
Training G1, G2, G3
G3  !Reservering      10:15 KG3  info
Training G1, G2, G3
 
J6E1 9059  THC Hurley J6E1    09:30  10:15 KG3  info
J6E2 9260  A.M.H.C. F.I.T. J6E1 45   07:00  08:30 uit -   info
J6E3 9267  A.M.H.C. F.I.T. J6E2    09:30  10:15 KG3  info
J6E4 9155  AHC IJburg J6E4 35   08:55  10:15 uit -   info
 
J8E1 9010  MHC Bennebroek J8E1 25   07:35  08:45 uit -   info
   1AB  
J8E2 9216  MHC Alliance J8E3    08:00  08:45 KG3  info
J8E3 9111  AH & BC J8E4    09:00  09:45 KG4  info
J8E4 9007  Xenios J8E2 30   08:45  10:00 uit -   info
   Let op: locatie Ringvaartdijk 21  
 
JA1 14705  A.M.H.C. Rood-Wit JA1 20   3  3 uit -   info
JA2 12176  H.C. Haarlem JA1    2  3 KG2  info
JA3 12177  Alkmaarsche M.H.C. JA2 30   3  5 uit -   info
JB1 9672  BH&BC Breda JB1    3  2 KG1  info
JB2 9685  MHC Alliance JB1    3  4 KG1  info
JB3 12559  MHC de Kikkers JB1 30   0  3 uit -   info
JB4 12542  HC Athena JB3    0  2 KG3  info
ouders van Sam Hooftman en Just Nouwens fluiten
JB5 12535  MHC Uitgeest JB1 20   4  4 uit -   info
JC1 4164  MHC Alliance JC1    2  4 KG2  info
JC2 4251  AHC IJburg JC1 35   0  5 uit -   info
JC3 12898  THC Hurley JC4 30   1  4 uit -   info
JC4 12913  HV Myra JC4    7  0 gras 1  info
 
JD1 13320  THC Hurley JD1 30   1  10 uit -   info
JD2 13286  AHC IJburg JD3    2  0 KG1  info
JD3 13285  A.M.H.C. F.I.T. JD2    2  0 gras 2  info
ouderes Douwe Thomas fluiten / geruild met ouders Hugo vd Schoor
JD4 13284  A.M.H.C. F.I.T. JD3    9  1 KG4  info
ouders Finn Hooftman fluiten
JD5 13283  U.H.C.QUI VIVE JD3    1  0 KG2  info
ouders van Bastiaan Rutgers v. Rozenburg fluiten
JD6 13323  AMHC Westerpark JD4    6  1 KG3  info
ouders Morris v Hecke fluiten
 
JF1 9042  H.C. HISALIS JF1 30   07:30  08:45 uit -   info
JF2 9047  A.M.H.C. Rood-Wit JF1    08:00  08:45 KG4  info
JF3 9256  MHCHBS JF2 15   07:30  08:30 uit -   info
JF4 9145  H.C. Haarlem JF3    08:00  08:45 KG4  info


Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda