Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 14 dec - zon 15 dec - zat 21 dec - zon 22 dec - zat 4 jan - zon 5 jan - zat 11 jan - zon 12 jan

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 23 november 2019 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Julie Hendrick Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Juliette Meijer Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Liv Pothof Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Bibi Nessa Dijkstra Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Finn Hofmeester Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Jonas Lücke Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Thomas Connor Baan Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Mees ten Cate Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Joris Wunderink Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Pepijn van der Veldt Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Skip de Wilde Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Teun Vuursteen Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Sterre Kok Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Julia Jonker Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Lisa Cornelis Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Nina Woldringh Bardienst 

23 november | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M6E1 10179  MHC Alliance M6E2 20   07:55  09:00 uit -   info
M6E2 9968  Pinoké M6E2    09:00  09:45 KG4  info
M6E3 8440  HMHC Saxenburg M6E3    07:45  08:30 KG4  info
M6E4 10069  AMHC Westerpark M6E4    09:00  09:45 KG4  info
M6E5 10172  Hockey Vereniging Mijdrecht M6E1 40   08:05  09:30 uit -   info
   1A  
 
M8E1 10020  MHC Bennebroek M8E1    08:45  09:30 gras 1  info
M8E2 10124  M.H.C. Purmerend M8E2    08:45  09:30 KG3  info
M8E3 10013  MHC Bennebroek M8E2 25   07:35  08:45 uit -   info
   1CD  
M8E4 10115  Alkmaarsche M.H.C. M8E2 30   09:00  10:15 uit -   info
M8E5 10001  MHC Bennebroek M8E4 25   08:35  09:30 uit -   info
   3CD  
 
MA1 14943  hdm MA1    4  2 KG1  info
MA2 14088  HMHC Saxenburg MA1    2  0 KG1  info
conform eigen fluitschema
MA3 14069  Pinoké MA3 30   0  1 uit -   info
MA4 14051  Pinoké MA5 30   1  3 uit -   info
MA5 14071  Xenios MA5    5  0 KG1  info
ouders Jasmijn Herkemij en Pam de Kroes-Sanders fluiten
MA6 14103  H.V. de Terriërs MA4    4  2 KG2  info
ouders Jet Julia Martens en Cato Statius Muller fluiten
MB1 10548  Larensche Mixed Hockey Club MB1 50   0  2 uit -   info
MB2 15164  Hockeyclub VVV MB1 30   2  4 uit -   info
MB3 15186  THC Hurley MB4    2  2 KG3  info
ouders Safine Gast en Jitteke Groeneveld fluiten
MB4 15154  Xenios MB3 30   5  2 uit -   info
MB5 15133  MHC Bennebroek MB4 25   1  10 uit -   info
MB6 15148  MHC de Reigers MB5    4  6 KG4  info
ouders Jayden Ketting en Quirine Kramer fluiten
MB7 15161  A.M.H.C. Rood-Wit MB6    3  5 KG3  info
ouders Laura de Rooij en Anne van Schijndel fluiten
MC1 4915  Pinoké MC1 30   1  7 uit -   info
MC2 16038  Z.H.C. de Kraaien MC1    0  1 KG2  info
ouders Evy Bok fluiten
MC3 16014  Hockeyclub AMVJ MC2 30   0  1 uit -   info
MC4 16046  HIC MC4 30   1  6 uit -   info
MC5 16084  HC Athena MC4    3  3 gras 1  info
MC7 16086  Alkmaarsche M.H.C. MC4 30   4  2 uit -   info
 
MD1 17014  Xenios MD1 30   5  0 uit -   info
MD2 16974  Xenios MD3 30   1  4 uit -   info
MD3 17043  MHC Alliance MD3    0  0 KG2  info
ouders Floor Rijnders fluiten
MD4 17050  AH & BC MD3 30   6  0 uit -   info
MD5 17012  Hockey Vereniging Abcoude MD3    4  0 KG3  info
ouders Valerie Jurna fluiten
MD6 16970  MHC Alliance MD12    1  5 gras 2  info
ouders Jet Asjes fluiten
MD7 17681  AMHC FIT MD6    10  3 KG4  info
ouders Felize Kolfschoten fluiten
 
MF1 10030  MHC de Reigers MF3 30   07:45  09:00 uit -   info
   Veld 2A  
MF2 10038  H.C. Haarlem MF1    07:45  08:30 KG3  info
MF3 10244  K.H.C. Strawberries MF2 20   07:55  09:00 uit -   info
MF4 10134  H.C. HISALIS MF2    07:45  08:30 KG3  info
 
G1 565  BHC Overbos G1    0  3 KG4  info
G2 687  MHCHBS G1 15   1  3 uit -   info
G3  !Reservering      09:45 KG4  info
Training
 
J6E1 10094  HIC J6E1 30   09:00  10:15 uit -   info
J6E2 10205  MHCHBS J6E2    07:45  08:30 KG4  info
J6E3 10099  HMHC Saxenburg J6E1    07:45  08:30 KG4  info
J6E4 10201  HV Myra J6E4 30   08:45  10:00 uit -   info
   Bloemendaal uit-sokken!  
 
J8E1 9945  THC Hurley J8E1 30   09:45  11:00 uit -   info
   21 CD  
J8E2 10048  HMHC Saxenburg J8E1    08:45  09:30 gras 1  info
J8E3 9943  MHC Uitgeest J8E1    08:45  09:30 KG3  info
J8E4 9939  H.C. Haarlem J8E2 15   09:15  10:15 uit -   info
   Veld 3 A/B  
 
JA1 14954  Hockeyclub 's-Hertogenbosch JA1    3  3 KG2  info
JA2 12241  Pinoké JA3 30   3  2 uit -   info
JA3 12237  Z.H.C. de Kraaien JA1    1  4 KG2  info
ouders Raven van Ling en Harm Nouwen fluiten
JB1 9620  hdm JB1 50   1  2 uit -   info
JB2 9414  L.S.C. ALECTO JB1    6  1 KG1  info
JB3 12660  H.C. Haarlem JB1    2  6 KG2  info
ouders Philip Heemskerk en Bas Le Poole fluiten
JB4 12643  A.M.H.C. Rood-Wit JB3 20   0  10 uit -   info
JC1 4881  AH & BC JC1    0  4 KG1  info
JC2 5060  Pinoké JC2 30   1  5 uit -   info
JC3 13027  HSC Hermes JC1 80   1  10 uit -   info
JC4 13015  HC Athena JC6    7  3 KG4  info
 
JD1 13495  HIC JD1    5  1 KG1  info
JD2 13471  THC Hurley JD3 30   3  0 uit -   info
JD3 13474  MHCHBS JD2 15   0  0 uit -   info
JD4 13476  Alkmaarsche M.H.C. JD2 30   8  0 uit -   info
JD5 13462  HIC JD3 30   5  0 uit -   info
JD6 13475  BHC Overbos JD2    3  0 gras 1  info
duur wedstrijd 2x25 min vanwege persoonlijke omstandigheden tegenpartij
 
JF1 9982  A.M.H.C. Rood-Wit JF3 20   07:25  08:30 uit -   info
   3B  
JF2 10089  H.C. Haarlem JF1 15   07:45  08:45 uit -   info
   Veld Aurora A  
JF3 10190  A.M.H.C. Rood-Wit JF5    07:45  08:30 KG3  info
JF4 9977  A.M.H.C. Rood-Wit JF6    07:45  08:30 KG3  info


Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda