Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 14 dec - zon 15 dec - zat 21 dec - zon 22 dec - zat 4 jan - zon 5 jan - zat 11 jan - zon 12 jan

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 30 november 2019 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Wies Meijer Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Sophie Staatsen Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Cato Bergman Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Annemijn Mastenbroek Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Suri Loise van den Broek Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Fiene van Maarschalkerwaart Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Jackie Betty van Eeghen Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Beline van Geen Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Juliette Bruinvels Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Rosanna Koning Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Bas Kruyver Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Stijn Jansen Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Caroline Eichholtz Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Sophie van Citters Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Matthijs Heringa Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Mats van Waveren Hogervorst Bardienst 

30 november | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M6E1 10381  A.M.H.C. Rood-Wit M6E2    08:15  09:00 KG3  info
M6E2 10284  MHC Alliance M6E1 zwart 20   07:55  09:00 uit -   info
M6E3 8481  H.C. HISALIS M6E2 30   07:30  08:45 uit -   info
M6E4 10371  Xenios M6E3 30   07:45  09:00 uit -   info
   Let op: locatie Ringvaartdijk  
M6E5 10380  HMHC Saxenburg M6E1    08:15  09:00 KG3  info
 
M8E1 10328  MHC Alliance M8E1 groen 20   12:55  14:00 uit -   info
M8E2 10426  Pinoké M8E3 30   08:30  09:45 uit -   info
M8E3 10533  MHC Alliance M8E5    09:00  09:45 gras 1  info
M8E4 10322  MHC Uitgeest M8E2    08:35  09:20 KG4  info
M8E5 10518  H.V. de Terriërs M8E2    10:30  11:00 gras 1  info
 
MA2 14155  WFHC Hoorn (WFHC) MA1    1  3 KG1  info
fluiters conform eigen fluitschema
MA3 14123  HMHC Saxenburg MA2    2  1 KG2  info
ouders Karlijn Zwiers en Mijntje Keulen fluiten
MA4 14135  AMHC FIT MA2    3  3 KG1  info
ouders Nine Rieter en Babette van Stade fluiten
MA5 14164  Hockey Vereniging Mijdrecht MA2 40   2  0 uit -   info
MA6 14143  MHC de Kikkers MA5 30   4  0 uit -   info
MB2 15251  HMHC Saxenburg MB1    3  1 KG1  info
ouders Suze Nysingh en Rachel Teeuwen fluiten
MB3 15276  Zandvoortsche Hockey Club MB1 20   4  2 uit -   info
MB4 15213  MHC Bennebroek MB2    1  3 KG2  info
ouders Marijn van Kooten en Annemijn Kramer fluiten
MB5 15212  K.H.C. Strawberries MB4    0  6 KG3  info
ouders Clara Vollaers en Freddy Wegener Sleeswijk fluiten
MB6 15223  AMHC Westerpark MB3 30   3  3 uit -   info
MB7 15272  THC Hurley MB6 30   6  4 uit -   info
MC2 16123  MHC Alliance MC3 20   1  2 uit -   info
   Bloemendaal UIT sokken!  
MC3 16182  HIC MC3    2  1 KG2  info
MC4 16119  WFHC MC2    4  4 KG4  info
ouders Zara van Schuppen fluiten
MC5 16166  M.H.C. Purmerend MC3 45   0  5 uit -   info
MC7 16147  HC Athena MC5    5  3 KG3  info
ouders Rosa Laeven fluiten
 
MD1 17088  THC Hurley MD1    4  2 KG1  info
MD2 17144  AH & BC MD2    5  2 KG1  info
MD3 17156  Xenios MD2 30   0  6 uit -   info
MD4 17113  MHC de Reigers MD4    5  2 gras 2  info
LET OP: De wedstrijd wordt om 14:10 gespeeld op Zandvoort. Het team van Bloemendaal zorgt voor de scheidsrechters.
MD5 17110  A.M.H.C. Rood-Wit MD6 20   11:10  12:15 uit -   info
MD6 17055  AHC IJburg MD9 35   7  0 uit -   info
MD7 17683  THC Hurley MD6 30   8  2 uit -   info
 
MF1 10557  MHC Alliance MF1    09:30  10:15 KG3  info
MF2 10344  MHC Alliance MF6 20   07:40  08:45 uit -   info
MF3 10450  Alkmaarsche M.H.C. MF2    09:30  10:15 KG3  info
MF4 10439  Zandvoortsche Hockey Club MF2 20   07:55  09:00 uit -   info
   VELD 1D  
 
G1  !Reservering      09:45 gras 1  info
Training
G2  !Reservering      09:45 gras 1  info
Training
G3  !Reservering      09:45 gras 1  info
Training
 
J6E1 10307  Pinoké J6E1    08:15  09:00 KG3  info
J6E2 10512  Pinoké J6E2 30   08:00  09:15 uit -   info
J6E3 10402  Hockeyclub VVV J6E1 30   07:45  09:00 uit -   info
J6E4 10411  H.C. HISALIS J6E1    08:15  09:00 KG3  info
 
J8E1 10466  Pinoké J8E1    08:35  09:20 KG4  info
J8E2 10359  THC Hurley J8E2 30   09:45  11:00 uit -   info
   21 CD  
J8E3 10256  Z.H.C. de Kraaien J8E1 45   09:30  11:00 uit -   info
J8E4 10460  M.H.C. Purmerend J8E1    08:15  09:00 gras 2  info
* AFGELAST *LET OP: De wedstrijd wordt om 9:00 gespeeld op Zandvoort. Het team van Bloemendaal zorgt voor de scheidsrechters.
 
JA2 12251  THC Hurley JA2 30   0  3 uit -   info
JA3 12257  HIC JA2    3  3 KG1  info
ouders Oscar Pereboom en Jochem Tinbergen fluiten
JB3 12686  H.V. de Terriërs JB1 40   1  5 uit -   info
JB4 12669  Z.H.C. de Kraaien JB1    1  2 KG2  info
ouders Mats Scheer en Rijk Spoelstra fluiten
JB5 12691  HC Athena JB5    3  1 KG4  info
ouders Lodewijk van der Klip en Philippe Overwater fluiten
JC3 13053  MHC Castricum JC1    2  4 KG4  info
JC4 13046  Xenios JC4 30   3  5 uit -   info
 
JD1 13553  AH & BC JD1 30   6  2 uit -   info
JD2 13514  AMHC FIT JD1    2  0 KG2  info
JD3 13513  MHC Alliance JD3    4  0 KG2  info
JD4 13512  HV Myra JD3    3  5 gras 2  info
   Gespeeld op Zandvoort.  
LET OP: De wedstrijd wordt om 16:00 gespeeld op Zandvoort. Het team van Bloemendaal zorgt voor de scheidsrechters. Ouders van Maes Gerritzen f
JD5 13511  Alkmaarsche M.H.C. JD3    4  1 KG3  info
ouders Toots vd Putte fluiten
JD6 13516  AHC IJburg JD5 35   8  0 uit -   info
 
JF1 10504  MHC Alliance JF1 wit    09:30  10:15 KG3  info
JF2 10295  MHC Alliance JF1    09:30  10:15 KG3  info
JF3 10495  H.C. Haarlem JF4 15   10:15  11:15 uit -   info
   Let op! Wedstrijd wordt bij Spaarndam gespeeld ivm werkzaamheden aan Aurora veld!  
JF4 10289  MHC Alliance JF3 20   08:25  09:30 uit -   info


Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda