Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 14 dec - zon 15 dec - zat 21 dec - zon 22 dec - zat 4 jan - zon 5 jan - zat 11 jan - zon 12 jan

laat schema zien voor  



15 december | junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA2 zaal 27205  MHC Alliance MA2 10     16:45 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MA2 zaal 27206  MHC de Kikkers MA1 10     18:25 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MA6 zaal 27600  AHC IJburg MA5 30     14:15 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
MA6 zaal 27601  Xenios MA4 30     15:55 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
MC7 zaal 24477  MHC de Kikkers MC6 30     11:45 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
MC7 zaal 24478  HV Myra MC4 30     13:25 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
 
MD12 zaal 19758  Xenios MD12 20     12:35 HEEMSTEDE
Groenendaal, Sportplaza
Sportparklaan 16
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 1
MD12 zaal 19961  MHC Alliance MD12C 20     13:25 HEEMSTEDE
Groenendaal, Sportplaza
Sportparklaan 16
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 1
MD4 zaal 20380  AMHC FIT MD3    12:35 AMSTERDAM
Aristoshal
Tom Schreursweg 10
1067MC AMSTERDAM
hal: Veld 1
MD4 zaal 20313  AMHC Westerpark MD3    13:25 AMSTERDAM
Aristoshal
Tom Schreursweg 10
1067MC AMSTERDAM
hal: Veld 1
MD5 zaal 20454  H.V. de Terriërs MD3 10     10:05 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 1
MD5 zaal 20459  H.C. Haarlem MD4 10     09:15 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 1
MD6 zaal 20887  MHC Alliance MD12 30     10:05 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MD6 zaal 20892  Xenios MD6 30     09:15 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MD7 zaal 20782  Alkmaarsche M.H.C. MD4 35     10:05 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
MD7 zaal 20992  MHC Alliance MD13 35     10:55 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
 
JB4 zaal 26360  BHC Overbos JB2 10     15:55 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
JB4 zaal 26346  H.V. de Terriërs JB2 10     14:15 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
JC12 zaal 23072  Pinoké JC12 30     15:05 HEEMSKERK
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1
JC12 zaal 23032  A.M.H.C. Rood-Wit JC12 30     15:55 HEEMSKERK
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1
 
JD1 zaal 19399  AHC IJburg JD1 20     10:05 HEEMSTEDE
Let op: Uittenue mee!   
Groenendaal, Sportplaza
Sportparklaan 16
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 1
JD1 zaal 19356  MHC Alliance JD1 20     10:55 HEEMSTEDE
Groenendaal, Sportplaza
Sportparklaan 16
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 1
JD12 zaal 19236  A.M.H.C. Rood-Wit JD12 10     10:55 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
JD12 zaal 19241  Xenios JD12 10     09:15 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
JD3 zaal 19431  H.C. Haarlem JD2 30     10:05 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
JD3 zaal 19388  Xenios JD2 30     09:15 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
JD4 zaal 24904  MHCHBS JD3 10     13:25 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
JD4 zaal 24921  THC Hurley JD6 10     11:45 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
JD5 zaal 21130  Hockeyclub VVV JD3 30     10:55 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
JD5 zaal 21044  AH & BC JD6 30     09:15 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1

15 december | Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
D2 zaal 18418  HC Athena D3    18:25 AMSTELVEEN
Let op: Uittenue mee!   
Hurley Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 21
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
D2 zaal 18422  Pinoké D2    15:55 AMSTELVEEN
Hurley Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 21
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 1

15 december | Top Hockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 1 zaal 17716  MHC Alliance D1 40     11:30 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 1
Dames 1 zaal 17719  HIC D1 40     13:20 AMSTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 1
 
Heren 1 zaal 17746  MHC Bennebroek H1 40     11:30 AMSTERDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
Heren 1 zaal 17750  U.H.C.QUI VIVE H1 40     15:10 AMSTERDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2


Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda