Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zon 21 apr - zon 28 apr - zat 4 mei - zon 5 mei - zat 11 mei - zon 12 mei - zat 18 mei - zon 19 mei

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 30 maart 2019 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Freekje Diergaarde Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Filippa Zegering Hadders Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Floor Hawinkels Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Fauve van der Toorn Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Tate Sijbrandij Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Cooper Potma Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Sophia Feil Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Guusje ten Napel Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Tijn Esser Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Raven van Ling Bardienst 
13:30 - 15:30  Bibian van Lieverloo Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Lilli de Nooijer Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Kim Ridderhof Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Nessa Mannion Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Lotte Feenstra Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Madeleine Hoff Bardienst 

30 maart | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M6E1 33859  HV Myra ME1 30   08:45  10:00 uit -   info
   Bloemendaal uit-sokken!  
M6E2 33663  MHC Bennebroek ME2    09:30  10:15 gras 1  info
M6E3 33670  A.M.H.C. F.I.T. ME2    09:30  10:15 gras 1  info
M6E4 33677  A.M.H.C. Rood-Wit ME4    09:30  10:15 gras 1  info
M6E5 34516  Hockeyclub AMVJ ME17 30   08:00  09:15 uit -   info
   Veld 3D  
M6E6 34294  MHC Bennebroek ME6 25   08:50  10:00 uit -   info
   2C  
 
M8E1 36426  MHC de Kikkers M8E1 30   07:45  09:00 uit -   info
   CD  
M8E2 36707  A.M.H.C. Rood-Wit M8E3 20   07:40  08:45 uit -   info
   4AB  
M8E3 36575  Xenios M8E4    08:15  09:00 KG3  info
M8E4 36598  AMHC Westerpark M8E3    08:15  09:00 KG3  info
 
MA1 16364  V.M.H.C. CARTOUCHE MA1    1  1 KG1  info
bondsscheidsrechters
MA2 18014  MHC Uitgeest MA1    7  3 KG2  info
ouders Lizette Blaauw en Thamara Leuenberger fluiten
MA3 17997  MHC de Kikkers MA3    2  3 KG4  info
ouders Lotte Kroezen Pena en Lieke van der Linden fluiten
MA4 17972  WFHC Hoorn (WFHC) MA4 60   6  3 uit -   info
MA5 17963  H.C. Haarlem MA3 15   0  2 uit -   info
MB1 16300  GHHC Groningen MB1    3  0 KG1  info
MB2 20944  MHC Amstelveen MB1    5  2 KG2  info
ouders Roos van der Baan en Tess Vuijlsteke fluiten
MB3 19209  U.H.C.QUI VIVE MB2    0  5 KG2  info
ouders Isa Zuidgeest en Karlijn Zwiers fluiten
MB4 19204  U.H.C.QUI VIVE MB3 40   0  7 uit -   info
MB5 19116  BHC Overbos MB6 30   2  1 uit -   info
MB6 19157  H.C. Haarlem MB7    4  1 KG2  info
ouders Lisa Cornelis en Pam de Kroes-Sanders fluiten
MB7 19196  MHC Alliance MB10 20   3  3 uit -   info
MC1 18054  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MC1 90   0  3 uit -   info
MC2 39262  MHC Alliance MC2 20   0  4 uit -   info
MC3 39263  Hockey Vereniging Mijdrecht MC1 40   2  5 uit -   info
MC4 39225  BHC Overbos MC4    3  1 KG1  info
ouders Eva Schaafstra fluiten
MC5 39188  Waterlandse Hockey Club MC3    3  2 KG3  info
MC6 39203  HMHC Saxenburg MC5 20   7  1 uit -   info
MC7 39238  AHC IJburg MC5 35   0  4 uit -   info
   Let op: Wedstrijd wordt bij Hockeyclub Abcoude op Veld 2 gespeeld!  
 
MD1 40303  H.V. de Terriërs MD1    11  0 KG1  info
MD2 40259  BHC Overbos MD1    2  2 KG2  info
MD3 40289  HIC MD2 30   1  2 uit -   info
MD4 40258  Alkmaarsche M.H.C. MD2    1  3 KG4  info
MD5 40244  A.M.H.C. F.I.T. MD4 45   3  4 uit -   info
MD6 40318  HMHC Saxenburg MD5    1  3 KG3  info
ouders Floor Rijnders fluiten
MD7 40305  AMHC Westerpark MD5 30   0  1 uit -   info
 
MF1 35138  THC Hurley MF1 30   08:25  09:40 uit -   info
   veld 20 D  
MF2 35102  MHC de Reigers MF1    08:30  09:15 gras 1  info
MF3 35301  A.M.H.C. Rood-Wit MF7    08:30  09:15 gras 1  info
MF4 35671  Zandvoortsche Hockey Club MF1 20   07:55  09:00 uit -   info
   VELD 1D  
MF5 35321  A.M.H.C. Rood-Wit MF5 20   10:10  11:15 uit -   info
   4A  
 
G1 11740  BHC Overbos G1    1  6 KG3  info
D
G2 11897  MHC de Reigers G1 30   3  1 uit -   info
   Veld 2A  
G3  !Reservering      10:30 KG3  info
C
 
J6E1 37195  A.M.H.C. Rood-Wit JE1    08:15  09:00 KG4  info
J6E2 37665  MHC Bennebroek JE1    08:15  09:00 KG4  info
J6E3 37507  Hockeyclub AMVJ JE1 30   08:00  09:15 uit -   info
   Veld 3C  
J6E4 37212  H.V. de Terriërs JE1    09:30  10:15 gras 1  info
 
J8E1 35966  MHC Alliance J8E1 20   07:55  09:00 uit -   info
J8E2 36046  MHC de Kikkers J8E1 30   07:45  09:00 uit -   info
   AB  
J8E3 36098  H.C. Haarlem J8E1    08:15  09:00 KG4  info
J8E4 36114  A.M.H.C. Rood-Wit J8E4    09:45  10:30 KG3  info
 
JA1 16306  NMHC Nijmegen JA1 120   3  2 uit -   info
JA2 16556  HIC JA1 30   1  2 uit -   info
JA3 16542  MHCHBS JA3    8  1 KG1  info
ouders Jelle Hangelbroek en Ben Hendrix fluiten
JB1 16346  SV Kampong Hockey JB1 60   2  2 uit -   info
JB2 17154  THC Hurley JB2 30   1  2 uit -   info
JB3 17156  MHC Castricum JB1 30   4  0 uit -   info
JB4 33317  H.V. de Terriërs JB2 40   0  4 uit -   info
JB5 17163  M.H.C. Purmerend JB1    7  0 KG4  info
ouders Thije van der Heide en Matthijs Heringa fluiten
JC1 17724  HC Tilburg JC1    3  2 KG1  info
JC2 37877  H.V. de Terriërs JC1 40   5  3 uit -   info
JC3 37883  MHC Alliance JC3 20   4  1 uit -   info
JC4 37856  A.M.H.C. Rood-Wit JC4    4  2 KG3  info
JC5 37850  MHC Alliance JC4    2  0 KG3  info
ouders Derek Kroemer fluiten
 
JD1 38464  THC Hurley JD1 30   2  8 uit -   info
JD2 38443  Z.H.C. de Kraaien JD1 45   9  2 uit - Gras  info
   Spaarndam  
Wedstrijd wordt gespeeld bij Spaarndam!
JD3 38467  Hockeyclub AMVJ JD1    1  5 KG2  info
JD4 38466  HV Myra JD4    4  1 KG4  info
ouders Alexander Temmerman fluiten
JD5 38450  H.C. Haarlem JD4 15   2  6 uit -   info
 
JF1 34821  HV Myra JF2 30   08:45  10:00 uit -   info
   Bloemendaal uit-sokken!  
JF2 34595  MHCHBS JF2    08:30  09:15 gras 1  info
JF3 34767  A.M.H.C. F.I.T. JF1 45   08:30  10:00 uit -   info
JF4 34587  MHC Bennebroek JF1 25   07:35  08:45 uit -   info
   2B  


HCBloemendaal TV
 
Agenda