Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 28 sep - zon 29 sep - zat 5 okt - zon 6 okt - zat 12 okt - zon 13 okt - zon 20 okt - zat 26 okt

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 14 september 2019 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Olivia Draijer Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Kiki Brack Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Anne-Fleur van Ingen Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Sophie Hovinga Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Fee Bedaux Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Binthe den Boer Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Kiki-julie van den Berg Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Philippa Cense Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Maartje Uijthoven Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Kiki Linthorst Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Anna Wegener Sleeswijk Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Heleen Tegelaar Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Maud Bik Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Roos Hofstede Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Indy Schimmel Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Aimee Serraris Bardienst 

14 september | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M6E1 1792  MHC Bennebroek M6E2 25   07:50  09:00 uit -   info
   2B  
M6E2 1831  MHCHBS M6E2 15   07:30  08:30 uit -   info
M6E3 1791  HV Myra M6E3    08:40  09:25 KG3  info
M6E4 428  MHC Alliance M6E5    08:40  09:25 KG3  info
M6E5 518  WFHC M6E2 60   07:45  09:30 uit -   info
 
M8E1 455  MHCHBS M8E2 15   09:20  10:20 uit -   info
M8E2 538  WFHC Spire MIX 8E1 50   07:55  09:30 uit -   info
M8E3 354  MHC Bennebroek M8E3 25   07:35  08:45 uit -   info
   1CD  
M8E4 360  Alkmaarsche M.H.C. M8E1    09:50  10:35 KG3  info
M8E5 444  A.M.H.C. F.I.T. M8E4    10:05  10:35 KG3  info
 
MA1 9848  WMHC MA1 90   2  0 uit -   info
MA2 5867  BHC Overbos MA1    2  3 KG1  info
(ouders van) Anke en Bastienne fluiten
MA3 5870  Alkmaarsche M.H.C. MA2 30   2  1 uit -   info
MA4 5855  AH & BC MA6 30   2  3 uit -   info
MA5 6203  AHC IJburg MA6    1  3 KG2  info
ouders Twinkel Bienfait en Lisa Cornelis fluiten
MA6 6017  AHC IJburg MA5 35   4  2 uit -   info
MB1 10108  Gooische Hockey Club MB1 45   1  4 uit -   info
MB2 6012  MHC Alliance MB2 20   3  3 uit -   info
MB3 6178  HV Myra MB2    0  3 KG1  info
ouders Bente van Beek en Imke Boogers fluiten
MB4 5841  BHC Overbos MB5    3  2 KG4  info
ouders Victoria Andre de la Porte en Noor ten Cate fluiten
MB5 5825  H.C. HISALIS MB5 30   2  4 uit -   info
MB6 6165  Zandvoortsche Hockey Club MB2 20   2  6 uit -   info
MB7 5988  THC Hurley MB5    1  6 KG4  info
ouders Maud Bik en Julia Jonker fluiten
MC1 2850  HC Athena MC1 30   3  1 uit -   info
MC2 6082  M.H.C. Purmerend MC1 45   1  5 uit -   info
MC3 5919  Hockey Vereniging Abcoude MC2    4  1 KG2  info
ouders Rosanna Koning fluiten
MC4 5913  MHC Alliance MC7 20   4  2 uit -   info
MC5 6074  MHC Bennebroek MC3    2  5 KG3  info
ouders Emilia Gransberg fluiten
MC6 6069  MHC Alliance MC8 20   4  2 uit -   info
MC7 5740  M.H.C. Purmerend MC4    2  1 KG3  info
 
MD1 5949  H.C. Haarlem MD1 15   0  1 uit -   info
MD2 5954  AH & BC MD2 30   4  2 uit -   info
MD3 5774  M.H.C. Purmerend MD1 45   1  2 uit -   info
MD4 6110  MHC de Kikkers MD3    0  3 gras 1  info
MD5 5767  Hockey Vereniging Abcoude MD4 45   2  2 uit -   info
MD6 5769  Pinoké MD6    4  7 KG3  info
ouders Justine de Mol van Otterloo fluiten
MD7 5759  AMHC Westerpark MD6    10  0 KG2  info
 
MF1 402  MHC de Reigers MF2 30   07:45  09:00 uit -   info
   Veld 3A  
MF2 1845  MHC de Reigers MF1    07:45  08:30 KG3  info
MF3 489  K.H.C. Strawberries MF3 20   07:55  09:00 uit -   info
   veld 2a  
MF4 401  A.M.H.C. Rood-Wit MF3    07:45  08:30 KG3  info
 
G1  !Reservering Training      11:15 gras 1  info
G2  !Reservering Training      11:15 gras 1  info
G3  !Reservering Training      11:15 gras 1  info
 
J6E1 1832  HC Athena J6E3 30   08:55  10:10 uit -   info
   1C  
J6E2 1815  AH & BC J6E1 30   07:15  08:30 uit -   info
J6E3 535  MHCHBS J6E3    08:40  09:25 KG3  info
J6E4 1814  Xenios J6E2    08:40  09:25 KG3  info
 
J8E1 390  A.M.H.C. Rood-Wit J8E2    07:45  08:30 KG4  info
J8E2 478  Xenios J8E2 30   09:00  10:15 uit -   info
J8E3 287  A.M.H.C. Rood-Wit J8E4 20   07:40  08:45 uit -   info
   4AB  
J8E4 1782  MHCHBS J8E4    07:45  08:30 KG4  info
 
JA1 9088  MHC MEP JA1  5  0 uit -   info
JA2 6049  Zandvoortsche Hockey Club JA1 20   10  3 uit -   info
JA3 5889  HIC JA2    0  4 KG1  info
ouders Wieger Beishuizen en Tijn Esser fluiten
JB1 9650  H.C. Derby JB1    6  0 KG1  info
JB2 9340  Rijswijksche Hockey Club JB1    3  7 KG2  info
JB3 6047  A.M.H.C. F.I.T. JB2    6  2 KG2  info
ouders Tom Arends en Mees Beumer fluiten
JB4 5711  MHC Alliance JB3 20   2  3 uit -   info
JB5 6046  HC Athena JB5    4  1 KG4  info
ouders Moos Carels en Tim Groenestein fluiten
JC1 2730  MHC Alliance JC1 20   6  1 uit -   info
JC2 2908  AHC IJburg JC1    0  2 KG1  info
JC3 5816  H.C. HISALIS JC1    0  9 KG2  info
ouders Servaes Laeven fluiten
JC4 6151  AHC IJburg JC4    3  4 KG4  info
 
JD1 5802  AHC IJburg JD1    1  2 KG1  info
JD2 5801  WFHC JD1    3  4 KG4  info
ouders Cas Landweer fluiten
JD3 5797  Pinoké JD4 30   7  2 uit -   info
JD4 5972  Hockey Vereniging Abcoude JD2 45   1  6 uit -   info
JD5 5968  HC Athena JD6    4  2 KG3  info
ouders Xavier Klaver fluiten
JD6 6124  H.C. Haarlem JD3 15   0  0 uit -   info
 
JF1 566  MHCHBS JF1 15   07:30  08:30 uit -   info
JF2 1821  A.M.H.C. Rood-Wit JF5    07:45  08:30 KG3  info
JF3 1800  H.C. Haarlem JF3 15   07:30  08:30 uit -   info
   Veld Aurora B  
JF4 562  H.C. HISALIS JF1    07:45  08:30 KG3  info


Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda