Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zon 23 feb - zat 29 feb - zon 1 mrt - zat 7 mrt - zon 8 mrt - zat 14 mrt - zon 15 mrt - zat 21 mrt

laat schema zien voor  



9 februari | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
MA2 zaal 27218  H.C. Haarlem MA2 10     15:55 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 2
* AFGELAST *
MA2 zaal 27307  AMHC Westerpark MA1 10     15:05 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 2
* AFGELAST *
MC6 zaal 24249  Pinok√© MC6 35     13:25 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1A (voor)
* AFGELAST *
MC6 zaal 24248  MHC Alliance MC8 35     12:35 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1A (voor)
* AFGELAST *
 
MD12 zaal 19973  Hockey Vereniging Abcoude MD12 30     11:45 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
* AFGELAST *
MD12 zaal 20127  MHC Alliance MD12C 30     13:25 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
* AFGELAST *
MD3 zaal 20047  MHC Uitgeest MD1 10     10:55 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
* AFGELAST *
MD3 zaal 19838  H.C. Haarlem MD2 10     09:15 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
* AFGELAST *
MD4 zaal 20455  BHC Overbos MD2 10     14:15 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
* AFGELAST *
MD4 zaal 20356  AMHC FIT MD3 10     15:55 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
* AFGELAST *
MD5 zaal 20425  Alkmaarsche M.H.C. MD2 10     11:45 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
* AFGELAST *
MD5 zaal 20320  MHC Castricum MD2 10     13:25 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
* AFGELAST *
MD7 zaal 20815  MHCHBS MD6    11:05 HEERHUGOWAARD
Draai, Sporthal
Kalmoesstraat 1
1706AJ HEERHUGOWAARD
hal: Veld 1
* AFGELAST *
MD7 zaal 20832  MHC Heerhugowaard MD2    10:15 HEERHUGOWAARD
Draai, Sporthal
Kalmoesstraat 1
1706AJ HEERHUGOWAARD
hal: Veld 1
* AFGELAST *
 
JD1 zaal 19374  THC Hurley JD1    09:15 AMSTELVEEN
Hurley Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 21
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
* AFGELAST *
JD1 zaal 19251  AHC IJburg JD1    10:05 AMSTELVEEN
Hurley Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 21
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
* AFGELAST *
JD3 zaal 19318  Xenios JD2 30     09:15 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
* AFGELAST *
JD3 zaal 19380  AHC IJburg JD3 30     10:05 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
* AFGELAST *
JD4 zaal 24892  MHCHBS JD3 20     15:55 SPAARNDAM
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
* AFGELAST *
JD4 zaal 24911  Hockey Vereniging Mijdrecht JD12 20     15:05 SPAARNDAM
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
* AFGELAST *
JD6 zaal 21185  HIC JD3 30     09:15 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
* AFGELAST *
JD6 zaal 21186  A.M.H.C. Rood-Wit JD6 30     10:55 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
* AFGELAST *

9 februari | Top Hockey

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Dames 1 zaal 18507  Ring Pass Delft D1 70     13:35 ROTTERDAM
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: TSH 2
* AFGELAST *
Dames 1 zaal 18506  HC Helmond D1 70     13:35 ROTTERDAM
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: TSH 2 - NK
* AFGELAST *
Dames 1 zaal 18502  Pinok√© D1 70     10:00 ROTTERDAM
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: TSH 1
* AFGELAST *
 
Heren 1 zaal 18517  V.M.H.C. CARTOUCHE H1 70     14:25 ROTTERDAM
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: TSH 2
* AFGELAST *
Heren 1 zaal 18516  Schaerweijde H1 70     14:25 ROTTERDAM
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: TSH 2 - NK
* AFGELAST *
Heren 1 zaal 18514  Hockeyclub SCHC H1 70     10:50 ROTTERDAM
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: TSH 1
* AFGELAST *


Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda