Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 11 dec - zon 12 dec - zat 18 dec - zon 19 dec - zon 2 jan - zat 8 jan - zon 9 jan - zat 15 jan

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 30 oktober 2021 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Wouter de Haas Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Feliks Koopmans Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Max Fennema Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Jacob van Spanje Bardienst 
08:00 - 11:00  Afra Muller Barhoofd 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Samuel Jiskoot Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Sam Akkerman Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Willem Ho Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Jack Rütter Bardienst 
11:00 - 14:00  Melanie Andrews Barhoofd 
14:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Boet Verboom Bardienst 
14:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Mees Mak Van Waay Bardienst 
14:00 - 17:00  Pepe Leertouwer Barhoofd 
16:30 - 19:00  Heleen Tegelaar Bardienst 
16:30 - 19:00  Emma Bont Bardienst 

30 oktober | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M6E Blauw 12846  K.H.C. Strawberries M6E2 20   07:55  09:00 uit -   info
M6E Geel 12954  H.V. de Terriërs M6E3 40   09:40  11:05 uit -   info
   3a  
M6E Groen 12967  Xenios M6E2    10:40  11:25 KG3  info
M6E Oranje 12745  AMHC Westerpark M6E5    09:25  10:10 KG3  info
M6E Rood 12966  Zandvoortsche Hockey Club M6E1    09:25  10:10 KG3  info
M6E Wit 12856  H.C. Haarlem M6E4 15   08:55  09:55 uit -   info
   Veld 1B  
 
M8E1 13017  U.H.C.QUI VIVE M8E1 40   07:35  09:00 uit -   info
   Veld 2CD  
M8E2 12799  HIC M8E2    08:30  09:15 KG4  info
M8E3 12900  AMHC FIT M8E1 45   08:15  09:45 uit -   info
   Veld 4CD  
 
MA2 16267  AMHC Westerpark MA1    4  1 Zuidbroek KG2  info
LET OP: Mette Nolte fluit JC4 Phileine Verschuren fluit MC5 Bodine van Lieverloo fluit MC6
MA3 16291  AH & BC MA6    2  3 Zuidbroek KG2  info
fluiten: ouder van Puck Kerkhof en ouder van Madeleine Hoff
MA4 16340  BHC Overbos MA3    1  11 ABN AMRO KG1  info
fluiten: ouder van Jackie Citroen en ouder van Josephine de Bruijn. LET OP: Natasha Leuenberger fluit JD6 Annemijn Kramer fluit JD5 Sanne van Rijswijk fluit MC3
MA5 16258  MHC de Reigers MA3 30   0  14 uit -   info
MA6 16326  AMHC FIT MA5 45   5  2 uit -   info
MB2 17891  AH & BC MB2 30   5  8 uit -   info
MB3 18014  M.H.C. Purmerend MB2    1  2 Zuidbroek KG2  info
fluiten: ouder van Teun Meijer en ouder van Marit Mander. LET OP: Lena Lücke fluit MD4
MB4 17735  MHC Uitgeest MB4 20   1  2 uit -   info
MB5 17747  A.M.H.C. Rood-Wit MB6 20   3  8 uit -   info
MB6 18009  MHC de Kikkers MB2    1  8 KG4  info
fluiten: ouder van Juul van Leeuwen en ouder Lynn Bollen. LET OP: Lot Nawy fluit MD6 Juul van Leeuwen fluit MD5
MB7 17866  MHC Alliance MB5    1  8 ABN AMRO KG1  info
fluiten: ouder van Jasmine Post en ouder van Julie Peetoom.
MC1 7870  Pinoké MC1    0  4 ABN AMRO KG1  info
MC2 17979  MHC de Reigers MC2 30   4  4 uit -   info
MC3 17850  AHC IJburg MC2    2  1 KG4  info
MC4 17702  AMHC Westerpark MC3 30   0  4 uit -   info
MC5 17719  AHC IJburg MC6    4  2 KG4  info
MC6 17843  HV Myra MC5    4  6 KG3  info
MC7 17964  Xenios MC6 30   3  2 uit -   info
 
MD1 17819  AH & BC MD1 30   5  4 uit -   info
MD2 17685  HV Myra MD2 30   5  2 uit -   info
   Bloemendaal uit-sokken!  
MD3 21546  Zandvoortsche Hockey Club MD1 20   1  2 uit -   info
MD4 17943  Hockeyclub VVV MD3    1  1 ABN AMRO KG1  info
ouders van Lotte Fluit fluiten
MD5 17817  HC Athena MD4    2  1 KG3  info
Ouders van Lente de Steur fluiten
MD6 17932  HIC MD6    5  1 Zuidbroek KG2  info
Ouders van Sisa Maas fluiten
MD7 21552  Hockeyclub VVV MD8 30   6  1 uit -   info
 
MF Blauw 12821  Xenios MF1    08:30  09:15 KG3  info
MF Oranje 12820  MHC de Reigers MF1    08:30  09:15 KG3  info
MF Rood 13040  MHCHBS MF1 15   07:15  08:15 uit -   info
MF Wit 13041  H.C. Haarlem MF2 15   07:30  08:30 uit -   info
   Veld Rabo C  
 
G1  !Reservering Training      10:00 gras 1  info
Training G1, G2 en G3
G2  !Reservering Training      10:00 gras 1  info
Training G1, G2 en G3
G3  !Reservering Training      10:00 gras 1  info
Training G1, G2 en G3
 
J6E Blauw 12773  AH & BC J6E5 30   07:45  09:00 uit -   info
J6E Geel 12993  H.V. de Terriërs J6E1    09:25  10:10 KG3  info
J6E Oranje 12987  Pinoké J6E3 30   08:00  09:15 uit -   info
J6E Rood 12772  MHCHBS J6E2    10:40  11:25 KG3  info
J6E Wit 12885  HC Athena J6E4    09:25  10:10 KG3  info
 
J8E1 12944  H.C. HISALIS J8E1    08:30  09:15 KG4  info
J8E2 12942  Xenios J8E1    10:40  11:25 KG3  info
J8E3 12828  MHC Alliance J8E2zwart 20   15:25  16:30 uit -   info
J8E4 12832  Hockey Vereniging Mijdrecht J8E1 40   08:05  09:30 uit -   info
   1CD  
 
JA3 16295  Pinoké JA4 30   4  6 uit -   info
JA4 16015  AMHC Westerpark JA2 30   4  2 uit -   info
JB3 17920  Z.H.C. de Kraaien JB1    7  1 KG3  info
Fuiten: ouder van Tymen Diergaarde en ouder van Tim Cremers. LET OP: Jonas Lücke fluit JD2
JB4 17786  THC Hurley JB4 30   1  5 uit -   info
JC1 4667  THC Hurley JC1    8  1 ABN AMRO KG1  info
JC2 4666  Pinoké JC2 30   0  8 uit -   info
JC3 17733  MHCHBS JC2 15   1  2 uit -   info
JC4 17861  A.M.H.C. Rood-Wit JC3    1  3 ABN AMRO KG1  info
ouders van Zeger Hillen fluiten
 
JD1 17772  AMHC FIT JD1 45   10  2 uit -   info
JD2 17780  Hockey Vereniging Abcoude JD1    2  2 Zuidbroek KG2  info
Ouders van Fedde van Roosendaal fluiten
JD3 17647  AH & BC JD4 30   2  2 uit -   info
JD4 17906  MHC Alliance JD2 20   0  3 uit -   info
JD5 17905  AMHC FIT JD3    1  2 Zuidbroek KG2  info
Ouders van Scott Korsten fluiten
JD6 17645  Hockey Vereniging Abcoude JD3    12  0 KG4  info
Ouders van Alexander Glazenburg fluiten
 
JF Oranje 12869  Hockeyclub AMVJ JF1    08:30  09:15 KG3  info
JF Rood 12981  Xenios JF2    08:30  09:15 KG3  info
JF Wit 12756  HC Athena JF2 30   08:20  09:35 uit -   info
   3a  


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda