Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 11 dec - zon 12 dec - zat 18 dec - zon 19 dec - zon 2 jan - zat 8 jan - zon 9 jan - zat 15 jan

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 6 november 2021 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Tommy van der Heijden Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Hidde Gerus Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Douwe Stange Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Pim Cremer Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Tijl van der Horst Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Teun Jonker Roelants Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Rose van der Mark Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Valerie Berkman Bardienst 
16:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Pien Staal Bardienst 
16:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Linde van Velzen Bardienst 

6 november | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M6E Blauw 13187  WFHC M6E2    09:05  09:50 KG3  info
M6E Geel 13072  AMHC Westerpark M6E1    09:05  09:50 KG3  info
M6E Groen 13279  HC Athena M6E6 30   09:25  10:40 uit -   info
   3a  
M6E Oranje 13166  Hockeyclub VVV M6E6 30   09:15  10:30 uit -   info
M6E Rood 13292  THC Hurley M6E3 30   08:15  09:30 uit -   info
   Veld 22B  
M6E Wit 13186  K.H.C. Strawberries M6E3    07:45  08:30 KG4  info
 
M8E1 13129  AH & BC M8E1    07:45  08:30 KG3  info
M8E2 13233  HC Athena M8E2 30   09:05  10:20 uit -   info
   2ab  
M8E3 13232  K.H.C. Strawberries M8E2    08:15  09:00 gras 1  info
 
MA1 14669  SV Phoenix MA1 60   2  0 uit -   info
MA2 16416  Hockey Vereniging Abcoude MA1 45   2  2 uit -   info
MA3 16387  S.M.H.C. Magnus MA1 50   2  4 uit -   info
MA4 16426  Hockeyclub VVV MA2 30   1  7 uit -   info
MA5 16440  Alkmaarsche M.H.C. MA6    4  4 ABN AMRO KG1  info
fluiten: ouder van Noor van Leeuwen en Sophie Sluijmer. LET OP: Eva Mendel fluit MC7 en Emma Nathalia fluit MC4, check ook je mail
MA6 16366  H.C. Haarlem MA5    5  3 Zuidbroek KG2  info
fluiten: ouder van Sterre Kok en ouder van Julia Jonker.
MB1 2091  GHBS MB1    1  1 Zuidbroek KG2  info
Eef van Weel fluit MD2
MB2 18275  MHC Bennebroek MB1    4  2 ABN AMRO KG1  info
MB3 18379  Hockeyclub VVV MB2 30   2  4 uit -   info
MB4 18403  Hockey Vereniging Mijdrecht MB2    3  5 KG3  info
fluiten: ouder van Eva van Dongen en ouder van Lente Dooijes
MB5 18402  Xenios MB4    2  2 Zuidbroek KG2  info
fluiten: ouder van Hanne Mulder en ouder van Evi Nouwens.
MB6 18395  MHC Alliance MB7 20   2  9 uit -   info
MB7 18137  Alkmaarsche M.H.C. MB4 30   1  4 uit -   info
MC1 7883  MHC Alliance MC1 20   1  1 uit -   info
MC2 18109  HC Spaarndam MC1    5  5 Zuidbroek KG2  info
MC3 18106  H.V. de Terriërs MC2 40   3  4 uit -   info
MC4 18361  Waterlandse Hockey Club MC1    2  0 gras 1  info
ouders van Bella van Veldhuizen fluiten
MC5 18222  H.C. HISALIS MC3 30   0  2 uit -   info
MC6 18099  Alkmaarsche M.H.C. MC5 30   2  7 uit -   info
MC7 18097  H.C. HISALIS MC2    4  4 gras 1  info
ouders van Abby Rueb fluiten
 
MD1 18211  AHC IJburg MD1    4  0 ABN AMRO KG1  info
MD2 18328  MHC Alliance MD3    5  3 Zuidbroek KG2  info
MD3 18200  MHC Alliance MD4    1  1 gras 1  info
MD4 18330  MHC Alliance MD7 20   3  2 uit -   info
MD5 18052  AHC IJburg MD6 35   4  2 uit -   info
MD6 18325  H.V. de Terriërs MD5 40   0  2 uit -   info
MD7 18187  Z.H.C. de Kraaien MD4    6  0 KG4  info
ouders van Beline van Geen fluiten
 
MF Blauw 13263  AH & BC MF1 30   07:45  09:00 uit -   info
MF Oranje 13251  HV Myra MF5 30   07:30  08:45 uit -   info
   Bloemendaal uit-sokken!  
MF Rood 13147  BHC Overbos MF4    10:15  11:00 KG3  info
MF Wit 13138  HC Athena MF5    10:15  11:00 KG3  info
 
G1  !Reservering Training      09:50 KG3  info
G2 383  Z.H.C. de Kraaien G1 45   7  3 uit -   info
G3 340  Hockey Vereniging Mijdrecht G1    4  8 KG3  info
 
J6E Blauw 13325  AMHC Westerpark J6E5    07:45  08:30 KG4  info
J6E Geel 13314  AMHC Westerpark J6E4 30   07:45  09:00 uit -   info
J6E Oranje 13101  AMHC Westerpark J6E3    07:45  08:30 KG4  info
J6E Rood 13203  AHC IJburg J6E1 35   08:10  09:30 uit -   info
J6E Wit 13104  AH & BC J6E4 30   07:45  09:00 uit -   info
 
J8E1 13265  A.M.H.C. Rood-Wit J8E5 20   07:25  08:30 uit -   info
   4AB  
J8E2 13272  Pinoké J8E1 30   07:15  08:30 uit -   info
J8E3 13159  MHC de Reigers J8E1    08:15  09:00 gras 1  info
J8E4 13158  Xenios J8E2    07:45  08:30 KG3  info
 
JA1 13955  Hockeyclub SCHC JA1    2  2 ABN AMRO KG1  info
JA2 14571  H.C. HISALIS JA1 30   0  5 uit -   info
JA3 16420  H.C. Haarlem JA2    4  3 KG3  info
fluiten: ouder van Tex Kleingeld en ouder van Lodewijk van der Klip. LET OP: Olivier Nooij moet JD3 fluiten, check ook je mail
JA4 16039  MHC Bennebroek JA2    3  1 KG4  info
fluiten: ouder van Daan Esser en ouder van Lense de Gruijter. LET OP: Mats Scheer moet JD4 fluiten, check ook je mail
JB1 1421  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JB1    2  0 ABN AMRO KG1  info
JB2 1660  HC Ypenburg JB1  2  3 uit -   info
JB3 18306  Hockey Vereniging Abcoude JB2 45   7  3 uit -   info
JB4 18178  BHC Overbos JB2    4  3 Zuidbroek KG2  info
fluiten: ouder van Pim Draijer en ouder van Seppe van Schie.
JC1 4676  HC Athena JC1 30   6  1 uit -   info
JC2 4683  THC Hurley JC2    7  2 KG4  info
JC3 18375  HC Athena JC3    3  2 gras 1  info
JC4 18112  THC Hurley JC5 30   2  0 uit -   info
JC5 16030  MHC Castricum JC1 30   0  3 uit -   info
 
JD1 18164  AH & BC JD2    13  1 ABN AMRO KG1  info
JD2 18028  A.M.H.C. Rood-Wit JD1 20   0  8 uit -   info
JD3 18294  U.H.C.QUI VIVE JD1    4  2 KG3  info
JD4 18033  AMHC Westerpark JD1    1  5 KG4  info
JD5 18282  A.M.H.C. Rood-Wit JD5 20   2  6 uit -   info
JD6 18165  Alkmaarsche M.H.C. JD3 30   17  0 uit -   info
 
JF Blauw 12533  A.M.H.C. Rood-Wit JF1 20   07:55  09:00 uit -   info
   3A  
JF Oranje 13082  AHC IJburg JF2 35   08:10  09:30 uit -   info
JF Rood 13310  AH & BC JF2 30   07:45  09:00 uit -   info
JF Wit 13303  MHCHBS JF4    10:15  11:00 KG3  info


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda