Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 22 jan - zon 23 jan - zat 29 jan - zon 30 jan - zat 5 feb - zon 6 feb - zat 12 feb - zon 13 feb

laat schema zien voor  



11 december | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
MD3 19357  HC Athena MD2    6  1 ABN AMRO KG1  info

 
G1  !Reservering Training      11:00 Zuidbroek KG2  info
Training G1, G2 en G3.
G2  !Reservering Training      11:00 Zuidbroek KG2  info
Training G1, G2 en G3.
G3  !Reservering Training      11:00 Zuidbroek KG2  info
Training G1, G2 en G3.

11 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M8E2 Zaalhockey 26522  Xenios M8E2 20     08:45 HAARLEM
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL HAARLEM
hal: Veld 1
M8E2 Zaalhockey 26505  K.H.C. Strawberries M8E1 20     09:35 HAARLEM
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL HAARLEM
hal: Veld 1
M8E3 Zaalhockey 26147  MHC Alliance M8E1 GROEN 24     11:45 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
M8E3 Zaalhockey 26164  Hockeyclub AMVJ M8E2 24     13:25 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
MA1 Zaalhockey 21776  H.V. de Terriërs MA1 30     4 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MA1 Zaalhockey 30837  THC Hurley MA1 30     5 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MA5 Zaalhockey 32128  H.C. Haarlem MA3 10     9 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
MA5 Zaalhockey 32123  BHC Overbos MA6 10     1 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
MB1 Zaalhockey 22552  A.M.H.C. Rood-Wit MB1 40     4 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
MB1 Zaalhockey 22532  HIC MB1 40     1 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
MB2 Zaalhockey 29964  MHC Uitgeest MB2 10     3 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
MB2 Zaalhockey 29849  H.C. Haarlem MB1 10     8 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
MB4 Zaalhockey 30532  H.C. Haarlem MB6 20     2 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MB4 Zaalhockey 30533  MHC Alliance MB9 20     1 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MC1 Zaalhockey 21903  A.M.H.C. Rood-Wit MC1    2 AMSTELVEEN
Pinoké Elfi Dome
Jan Tooroplaan 46
1182AE AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MC1 Zaalhockey 21904  Xenios MC1    3 AMSTELVEEN
Pinoké Elfi Dome
Jan Tooroplaan 46
1182AE AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MC4 Zaalhockey 28382  MHC Alliance MC4    5 HEEMSTEDE
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 2
MC4 Zaalhockey 28371  H.C. Haarlem MC3    6 HEEMSTEDE
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 2
MC5 Zaalhockey 28837  MHC Bennebroek MC3 25     3 BENNEBROEK
Kooi, Sporthal De
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
MC5 Zaalhockey 28831  H.C. Haarlem MC6 25     2 BENNEBROEK
Kooi, Sporthal De
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
MC6 Zaalhockey 28571  MHC Castricum MC2 20     15 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MC6 Zaalhockey 28565  H.C. Haarlem MC2 20     9 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
 
J8E2 Zaalhockey 26021  AH & BC J8E1 20     10:25 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
J8E2 Zaalhockey 26029  MHCHBS J8E1 20     08:45 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
J8E3 Zaalhockey 25948  MHC Bennebroek J8E1 25     08:45 BENNEBROEK
Kooi, Sporthal De
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
J8E3 Zaalhockey 25952  AMHC Westerpark J8EORANJE 25     09:35 BENNEBROEK
Kooi, Sporthal De
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
JA1 Zaalhockey 21735  AH & BC JA1 30     2 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
JA1 Zaalhockey 21740  Xenios JA1 30     5 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
JB1 Zaalhockey 22513  THC Hurley JB1 40     8 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 1
JB1 Zaalhockey 22507  HC Athena JB1 40     4 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 1
JC1 Zaalhockey 21932  MHC Alliance JC1    5 AMSTELVEEN
Pinoké Elfi Dome
Jan Tooroplaan 46
1182AE AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JC1 Zaalhockey 21937  THC Hurley JC1    3 AMSTELVEEN
Pinoké Elfi Dome
Jan Tooroplaan 46
1182AE AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JC3 Zaalhockey 27635  H.V. de Terriërs JC1 35     4 HEILOO
Vennewater, Sportcentrum Het
Het Zevenhuizen 48
1852JC HEILOO
hal: Veld 1
JC4 Zaalhockey 27793  K.H.C. Strawberries JC2 24     1 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
JC4 Zaalhockey 27791  MHCHBS JC4 24     3 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda