Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 22 jan - zon 23 jan - zat 29 jan - zon 30 jan - zat 5 feb - zon 6 feb - zat 12 feb - zon 13 feb

laat schema zien voor  



19 december | Veteranen

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
H35L  HC Bloemendaal H45B      10:00 ABN AMRO KG1  info
H45B  HC Bloemendaal H35L    10:00 uit -   info

19 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
D1 Zaal 15384  Larensche Mixed Hockey Club D1    2 ALMERE
Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA ALMERE
hal: 1 (Topsport)
D1 Zaal 15392  HV Victoria D1    3 ALMERE
Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA ALMERE
hal: 2 (Breedtehal)
D2 Zaal 21982  HIC D2    15:40 HEEMSTEDE
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 2
D2 Zaal 21983  H.V. de Terriërs D2    14:00 HEEMSTEDE
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 2
 
MA1 Zaalhockey 21766  Alkmaarsche M.H.C. MA1 30     11:15 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MA1 Zaalhockey 21777  AH & BC MA1 30     14:55 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MB1 Zaalhockey 22534  Pinoké MB1 35     12:10 AMSTELVEEN
Amsterdam Elfi Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MB1 Zaalhockey 22535  THC Hurley MB1 35     14:00 AMSTELVEEN
Amsterdam Elfi Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MB5 Zaalhockey 30702  AMHC Westerpark MB6    10:25 AMSTERDAM
Aristoshal
Tom Schreursweg 10
1067MC AMSTERDAM
hal: Veld 1
MB5 Zaalhockey 30545  K.H.C. Strawberries MB3    09:35 AMSTERDAM
Aristoshal
Tom Schreursweg 10
1067MC AMSTERDAM
hal: Veld 1
MB7 Zaalhockey 30239  HMHC Saxenburg MB3 24     13:45 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
MB7 Zaalhockey 30240  AMHC FIT MB3 24     15:25 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
MC1 Zaalhockey 21899  MHC Alliance MC1    15:35 AMSTELVEEN
Hurley Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 21
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MC1 Zaalhockey 21925  Xenios MC1    13:45 AMSTELVEEN
Hurley Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 21
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MC5 Zaalhockey 28981  Hockeyclub AMVJ MC6 20     12:55 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MC5 Zaalhockey 28975  MHC Bennebroek MC3 20     11:15 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MD1 Zaalhockey 22805  AMHC FIT MD1 24     08:45 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
MD1 Zaalhockey 22817  U.H.C.QUI VIVE MD1 24     10:25 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
MD2 Zaalhockey 22692  MHC Alliance MD2 20     09:35 HEEMSTEDE
Groenendaal, Sportplaza
Sportparklaan 16
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 1
MD2 Zaalhockey 22677  A.M.H.C. Rood-Wit MD2 20     08:45 HEEMSTEDE
Groenendaal, Sportplaza
Sportparklaan 16
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 1
MD4 Zaalhockey 23295  MHC de Reigers MD3 30     11:15 HOOFDDORP
Reigers Hockey Dome
Arnolduspark 16
2132CR HOOFDDORP
hal: Veld 2
MD4 Zaalhockey 23286  HC Spaarndam MD2 30     12:05 HOOFDDORP
Reigers Hockey Dome
Arnolduspark 16
2132CR HOOFDDORP
hal: Veld 2
MD5 Zaalhockey 23312  HMHC Saxenburg MD4 40     09:35 EGMOND AAN ZEE
Watertoren, Sporthal De
Watertorenweg 36
1931BA EGMOND AAN ZEE
hal: Veld 1
MD5 Zaalhockey 23326  H.V. de Terriërs MD1 40     08:45 EGMOND AAN ZEE
Watertoren, Sporthal De
Watertorenweg 36
1931BA EGMOND AAN ZEE
hal: Veld 1
MD6 Zaalhockey 23666  MHCHBS MD5 24     12:55 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
MD6 Zaalhockey 23660  Hockeyclub VVV MD5 24     11:15 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
 
H1 Zaal 15346  Pinoké H1 90     8 ARNHEM
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
H1 Zaal 15357  hdm H1 90     9 ARNHEM
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 1
 
JA1 Zaalhockey 21742  A.M.H.C. Rood-Wit JA1 30     12:10 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
JA1 Zaalhockey 21743  THC Hurley JA1 30     14:00 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
JB1 Zaalhockey 22499  MHC Alliance JB1 35     13:05 AMSTELVEEN
Amsterdam Elfi Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
JB1 Zaalhockey 22509  AH & BC JB1 35     15:50 AMSTELVEEN
Amsterdam Elfi Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
JC1 Zaalhockey 21955  Xenios JC1    13:45 AMSTELVEEN
Hurley Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 21
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JC1 Zaalhockey 21949  A.M.H.C. Rood-Wit JC1    15:35 AMSTELVEEN
Hurley Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 21
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JC3 Zaalhockey 27616  K.H.C. Strawberries JC1 15     12:55 IJMUIDEN
IJmuiden-Oost, Sporthal
Tiberiusplein 6
1971HN IJMUIDEN
hal: Veld 1
JC3 Zaalhockey 27613  H.C. Haarlem JC1 15     12:05 IJMUIDEN
IJmuiden-Oost, Sporthal
Tiberiusplein 6
1971HN IJMUIDEN
hal: Veld 1
JC5 Zaalhockey 27852  MHC de Kikkers JC2    12:05 HAARLEM
Haarlem College, sporthal
Broekweg 1
2035LE HAARLEM
hal: Veld 1
JC5 Zaalhockey 27850  HMHC Saxenburg JC1    10:25 HAARLEM
Haarlem College, sporthal
Broekweg 1
2035LE HAARLEM
hal: Veld 1
JD12 Zaalhockey 23952  HC Athena JD1    09:35 KROMMENIE
Trias, Sportcentrum
Saendelverlaan 2
1561KS KROMMENIE
hal: Veld 1
JD12 Zaalhockey 23949  AMHC FIT JD1    10:25 KROMMENIE
Trias, Sportcentrum
Saendelverlaan 2
1561KS KROMMENIE
hal: Veld 1
JD3 Zaalhockey 24088  THC Hurley JD2 30     09:35 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
JD3 Zaalhockey 24094  Hockeyclub VVV JD1 30     08:45 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1

19 december | Sevens

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Heren Sevens 1  MHCHBS Heren Sevens 2      13:00 ABN AMRO KG1  info
Sevens Competitie Noord Holland 12.30-14.15 uur


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda