Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 22 jan - zon 23 jan - zat 29 jan - zon 30 jan - zat 5 feb - zon 6 feb - zat 12 feb - zon 13 feb

laat schema zien voor  



15 januari | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M6E Blauw 33125  Alkmaarsche M.H.C. M6E4 30   09:45  11:00 ALKMAAR info
* AFGELAST *
M6E Geel 33117  HIC M6E1  10:15  11:30 AMSTELVEEN info
M6E Groen 33084  AMHC Westerpark M6Ewit  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
* AFGELAST *
M6E Oranje 33048  Alkmaarsche M.H.C. M6E5  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
* AFGELAST *
M6E Rood 33087  MHC Alliance M6E1zwart 20   10:10  11:15 HEEMSTEDE info
   Veld 2D  
M6E Wit 33047  MHC Castricum M6E3  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
* AFGELAST *
 
MF Blauw 33059  MHC Amstelveen MF1MIX  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
* AFGELAST *
MF Oranje 33135  AMHC FIT MForanje  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
* AFGELAST *
MF Rood 33055  Xenios MF3  09:45  11:00 AMSTERDAM info
MF Wit 33131  AMHC Westerpark MF5  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
* AFGELAST *
 
J6E Blauw 33032  MHC Alliance J6E1wit  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
* AFGELAST *
J6E Geel 33109  MHCHBS J6E2  11:00  12:00 BLOEMENDAAL info
J6E Oranje 33104  K.H.C. Strawberries J6E1 13   09:55  11:00 DRIEHUIS info
J6E Rood 33031  Pinoké J6E1  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
* AFGELAST *
J6E Wit 32951  Pinoké J6E4  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
* AFGELAST *
 
JF Blauw 33103  U.H.C.QUI VIVE JF1 38   09:45  11:10 DE KWAKEL info
   Veld 4B  
* AFGELAST *
JF Oranje 33062  AMHC FIT JFblauw  10:30  12:00 AMSTERDAM info
   Veld 2A  
* AFGELAST *
JF Rood 33142  MHC Castricum JF1 28   09:45  11:00 CASTRICUM info
   vak A  
JF Wit 33140  MHCHBS JF1  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
* AFGELAST *

15 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M8E1 Zaalhockey 26388  MHC Castricum M8E3 20     10:40 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
M8E1 Zaalhockey 26371  MHCHBS M8E2 20     09:00 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MA1 Zaalhockey 21794  H.V. de Terriërs MA1 35     13:20 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 2
* AFGELAST *
MA1 Zaalhockey 21779  Pinoké MA1 35     11:30 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 2
* AFGELAST *
MB1 Zaalhockey 22531  AH & BC MB1 30     11:30 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MB1 Zaalhockey 22541  HIC MB1 30     15:10 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MB2 Zaalhockey 29844  MHC Bennebroek MB1 35     09:50 AMSTERDAM
Pijp, Sportcentrum De
Lizzy Ansinghstraat 88
1072RD AMSTERDAM
hal: Veld 2
* AFGELAST *
MB2 Zaalhockey 29995  Hockeyclub VVV MB1 35     10:40 AMSTERDAM
Pijp, Sportcentrum De
Lizzy Ansinghstraat 88
1072RD AMSTERDAM
hal: Veld 2
* AFGELAST *
MB5 Zaalhockey 30538  K.H.C. Strawberries MB3 15     10:25 VELSERBROEK
Polderhuis, Sporthal Het
Vestingplein 58
1991RK VELSERBROEK
hal: Veld 1
MB5 Zaalhockey 30521  MHCHBS MB5 15     09:35 VELSERBROEK
Polderhuis, Sporthal Het
Vestingplein 58
1991RK VELSERBROEK
hal: Veld 1
MB6 Zaalhockey 30363  MHC Alliance MB8 20     16:30 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MB6 Zaalhockey 30362  MHC de Reigers MB4 20     18:10 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MB7 Zaalhockey 30128  MHC de Reigers MB2 30     15:40 HOOFDDORP
Reigers Hockey Dome
Arnolduspark 16
2132CR HOOFDDORP
hal: Veld 2
MB7 Zaalhockey 30162  Alkmaarsche M.H.C. MB4 30     14:50 HOOFDDORP
Reigers Hockey Dome
Arnolduspark 16
2132CR HOOFDDORP
hal: Veld 2
MC1 Zaalhockey 21920  A.M.H.C. Rood-Wit MC1 35     12:10 AMSTELVEEN
Amsterdam Elfi Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MC1 Zaalhockey 21916  Pinoké MC1 35     14:00 AMSTELVEEN
Amsterdam Elfi Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MC2 Zaalhockey 28012  AMHC FIT MC2 30     09:50 HOOFDDORP
Reigers Hockey Dome
Arnolduspark 16
2132CR HOOFDDORP
hal: Veld 1
MC2 Zaalhockey 28014  MHC de Kikkers MC2 30     09:00 HOOFDDORP
Reigers Hockey Dome
Arnolduspark 16
2132CR HOOFDDORP
hal: Veld 1
MC3 Zaalhockey 28339  AMHC Westerpark MC3 20     16:05 BEVERWIJK
Waterwijk, Sporthal
Pieter Cheeuwenlaan 2
1948DD BEVERWIJK
hal: Veld 1
MC3 Zaalhockey 28344  BHC Overbos MC3 20     16:55 BEVERWIJK
Waterwijk, Sporthal
Pieter Cheeuwenlaan 2
1948DD BEVERWIJK
hal: Veld 1
MC5 Zaalhockey 28873  Zandvoortsche Hockey Club MC2 25     10:20 HOOFDDORP
Spectrum, sporthal
Assumburg 1
2135BA HOOFDDORP
hal: Veld 1
MC5 Zaalhockey 28879  A.M.H.C. Rood-Wit MC6 25     11:10 HOOFDDORP
Spectrum, sporthal
Assumburg 1
2135BA HOOFDDORP
hal: Veld 1
 
J8E1 Zaalhockey 26126  HC Athena J8E2 40     10:10 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 1
J8E1 Zaalhockey 26112  Hockeyclub VVV J8E2 40     09:20 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 1
J8E4 Zaalhockey 25976  THC Hurley J8E3    09:00 AMSTELVEEN
Hurley Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 21
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
J8E4 Zaalhockey 25968  MHCHBS J8E4    09:50 AMSTELVEEN
Hurley Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 21
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
JA1 Zaalhockey 21764  Xenios JA1 35     15:10 AMSTERDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1B (achter)
* AFGELAST *
JA1 Zaalhockey 21754  Pinoké JA1 35     11:30 AMSTERDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1B (achter)
* AFGELAST *
JA3 Zaalhockey 31192  Pinoké JA3    12:05 PURMEREND
Beuk, Sporthal De
Van IJsendijkstraat 365
1442LB PURMEREND
hal: Veld 2
JA3 Zaalhockey 31182  M.H.C. Purmerend JA1    11:15 PURMEREND
Beuk, Sporthal De
Van IJsendijkstraat 365
1442LB PURMEREND
hal: Veld 2
JA4 Zaalhockey 31217  MHC Bennebroek JA2 25     18:10 BENNEBROEK
Kooi, Sporthal De
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
JA4 Zaalhockey 31202  H.V. de Terriërs JA2 25     17:20 BENNEBROEK
Kooi, Sporthal De
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
JB1 Zaalhockey 22510  Pinoké JB1 30     16:05 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JB1 Zaalhockey 22511  THC Hurley JB1 30     13:20 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JB2 Zaalhockey 29155  Alkmaarsche M.H.C. JB1 40     13:45 EGMOND AAN ZEE
Watertoren, Sporthal De
Watertorenweg 36
1931BA EGMOND AAN ZEE
hal: Veld 1
JB2 Zaalhockey 29154  H.V. de Terriërs JB1 40     14:35 EGMOND AAN ZEE
Watertoren, Sporthal De
Watertorenweg 36
1931BA EGMOND AAN ZEE
hal: Veld 1
JC1 Zaalhockey 21931  MHC Alliance JC1 35     14:00 AMSTELVEEN
Amsterdam Elfi Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JC1 Zaalhockey 21945  Pinoké JC1 35     12:10 AMSTELVEEN
Amsterdam Elfi Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JC2 Zaalhockey 27514  HV Myra JC1    14:35 AMSTERDAM
Aristoshal
Tom Schreursweg 10
1067MC AMSTERDAM
hal: Veld 1
JC2 Zaalhockey 27508  AMHC Westerpark JC1    13:45 AMSTERDAM
Aristoshal
Tom Schreursweg 10
1067MC AMSTERDAM
hal: Veld 1
JC3 Zaalhockey 27664  HC Athena JC3 20     11:30 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
JC3 Zaalhockey 27667  H.V. de Terriërs JC1 20     13:10 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda