Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 22 jan - zon 23 jan - zat 29 jan - zon 30 jan - zat 5 feb - zon 6 feb - zat 12 feb - zon 13 feb

laat schema zien voor  



2 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
D1 Zaal 15378  Almeerse HC D1    5 UTRECHT
Galgenwaard
Herculesplein 341
3584AA UTRECHT
hal: veld 1
D1 Zaal 15428  Hockeyclub 's-Hertogenbosch D1    7 UTRECHT
Galgenwaard
Herculesplein 341
3584AA UTRECHT
hal: veld 2
 
MA3 Zaalhockey 31905  MHC Alliance MA5 20     15:25 ZANDVOORT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Korver, Sporthal
Duintjesveldweg 1
2041TZ ZANDVOORT
hal: Veld 1
MA3 Zaalhockey 31901  MHC Uitgeest MA1 20     13:45 ZANDVOORT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Korver, Sporthal
Duintjesveldweg 1
2041TZ ZANDVOORT
hal: Veld 1
MA5 Zaalhockey 32103  H.C. Haarlem MA3 10     14:00 OVERVEEN
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MA5 Zaalhockey 32089  A.M.H.C. Rood-Wit MA34-C 10     14:50 OVERVEEN
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MB4 Zaalhockey 30534  MHC Bennebroek MB4    12:05 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse.NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
MB4 Zaalhockey 30535  MHC de Kikkers MB5    11:15 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse.NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
MB6 Zaalhockey 30287  MHCHBS MB4    15:25 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse.NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
MB6 Zaalhockey 30423  MHC de Reigers MB4    14:35 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse.NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
MC7 Zaalhockey 32719  MHCHBS MC6 25     14:35 BEVERWIJK
Kinheim, Sporthal
Hoflanderweg 188
1945ZH BEVERWIJK
hal: Veld 1
MC7 Zaalhockey 32729  BHC Overbos MC5 25     12:55 BEVERWIJK
Kinheim, Sporthal
Hoflanderweg 188
1945ZH BEVERWIJK
hal: Veld 1
MD12 Zaalhockey 32842  MHCHBS MD12 10     12:55 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 1
MD12 Zaalhockey 32857  Hockey Vereniging Abcoude MD12-C 10     14:35 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 1
MD3 Zaalhockey 23023  MHC Alliance MD6    09:00 HEEMSTEDE
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 2
MD3 Zaalhockey 23031  Zandvoortsche Hockey Club MD2    09:50 HEEMSTEDE
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 2
MD7 Zaalhockey 23663  MHC Alliance MD9    10:25 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
MD7 Zaalhockey 23652  H.C. Haarlem MD7    09:35 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
 
H1 Zaal 15361  AH & BC H1    3 UTRECHT
Galgenwaard
Herculesplein 341
3584AA UTRECHT
hal: veld 1
H1 Zaal 15366  Hattemse M.H.C. H1    5 UTRECHT
Galgenwaard
Herculesplein 341
3584AA UTRECHT
hal: veld 2
 
JB2 Zaalhockey 29169  THC Hurley JB2 35     10:25 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1A (voor)
JB2 Zaalhockey 29193  H.V. de Terriërs JB1 35     09:35 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1A (voor)
JB3 Zaalhockey 29433  MHC Alliance JB3    15:40 HEEMSTEDE
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 2
JB3 Zaalhockey 29439  HV Myra JB2    14:50 HEEMSTEDE
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 2
JD1 Zaalhockey 23942  Pinoké JD1    09:00 AMSTELVEEN
Pinoké Elfi Dome
Jan Tooroplaan 46
1182AE AMSTELVEEN
hal: Veld 1
JD1 Zaalhockey 23955  A.M.H.C. Rood-Wit JD1    09:50 AMSTELVEEN
Pinoké Elfi Dome
Jan Tooroplaan 46
1182AE AMSTELVEEN
hal: Veld 1
JD4 Zaalhockey 24048  AH & BC JD5 24     08:45 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
JD4 Zaalhockey 24060  THC Hurley JD3 24     10:25 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
JD6 Zaalhockey 24333  BHC Overbos JD1 20     09:35 ZANDVOORT
Korver, Sporthal
Duintjesveldweg 1
2041TZ ZANDVOORT
hal: Veld 1
JD6 Zaalhockey 24329  MHCHBS JD5 20     08:45 ZANDVOORT
Korver, Sporthal
Duintjesveldweg 1
2041TZ ZANDVOORT
hal: Veld 1


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda