Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 22 jan - zon 23 jan - zat 29 jan - zon 30 jan - zat 5 feb - zon 6 feb - zat 12 feb - zon 13 feb

laat schema zien voor  



9 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
D1 Zaal  !Reservering Volgt 35     12:00 AMSTERDAM
Zondag om 11.05u is tegenstander bekend.
D1 Zaal 15426  THC Hurley D1 35     5 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1CC
D2 Zaal 21980  HIC D2 30     11:30 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
D2 Zaal 21985  MHC Alliance D2 30     13:10 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
D3 Zaal 25516  AMHC Westerpark D11 30     15:55 AMSTERDAM
Hogendorphal, Van
Van Hogendorpstraat 921
1051CE AMSTERDAM
hal: Veld 1
D3 Zaal 25522  AMHC Westerpark D3-C 30     15:05 AMSTERDAM
Hogendorphal, Van
Van Hogendorpstraat 921
1051CE AMSTERDAM
hal: Veld 1
 
MA3 Zaalhockey 31885  BHC Overbos MA4 15     10:35 VELSERBROEK
Polderhuis, Sporthal Het
Vestingplein 58
1991RK VELSERBROEK
hal: Veld 1
MA3 Zaalhockey 31893  K.H.C. Strawberries MA2 15     09:45 VELSERBROEK
Polderhuis, Sporthal Het
Vestingplein 58
1991RK VELSERBROEK
hal: Veld 1
* AFGELAST *
MB3 Zaalhockey 30078  HIC MB3 10     09:00 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MB3 Zaalhockey 30077  MHC de Kikkers MB4 10     10:40 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MC3 Zaalhockey 28452  MHC Alliance MC6    11:30 HEEMSTEDE
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 1
MC3 Zaalhockey 28445  MHCHBS MC3    12:20 HEEMSTEDE
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 1
MC4 Zaalhockey 28318  Hockey Vereniging Abcoude MC2 20     15:40 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MC4 Zaalhockey 28313  U.H.C.QUI VIVE MC2 20     14:00 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MD1 Zaalhockey 22699  HC Athena MD1 25     13:05 HOOFDDORP
Spectrum, sporthal
Assumburg 1
2135BA HOOFDDORP
hal: Veld 1
MD1 Zaalhockey 22704  A.M.H.C. Rood-Wit MD1 25     12:15 HOOFDDORP
Spectrum, sporthal
Assumburg 1
2135BA HOOFDDORP
hal: Veld 1
MD12 Zaalhockey 32852  A.M.H.C. Rood-Wit MD12 25     11:25 HOOFDDORP
Spectrum, sporthal
Assumburg 1
2135BA HOOFDDORP
hal: Veld 1
MD12 Zaalhockey 32846  Xenios MD12 25     10:35 HOOFDDORP
Spectrum, sporthal
Assumburg 1
2135BA HOOFDDORP
hal: Veld 1
MD4 Zaalhockey 23382  Hockeyclub VVV MD4 20     12:20 SPAARNDAM
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MD4 Zaalhockey 23373  HC Spaarndam MD2 20     13:10 SPAARNDAM
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MD6 Zaalhockey 23504  H.C. Haarlem MD4 10     10:55 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 2
MD6 Zaalhockey 23499  K.H.C. Strawberries MD3 10     10:05 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 2
* AFGELAST *
 
H1 Zaal 15856  Schaerweijde H1 35     4 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1CC
H1 Zaal 15368  Hockeyclub SCHC H1 35     5 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1CC
H1 Zaal  !Reservering volgt 35     16:40 AMSTERDAM
Zondag om 15.40u is tegenstander bekend.
 
JA4 Zaalhockey 31218  H.V. de Terriërs JA2 38     13:55 ALKMAAR
Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
JA4 Zaalhockey 31222  AMHC Westerpark JA2 38     13:05 ALKMAAR
Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
JD12 Zaalhockey 24144  Pinoké JD2    11:10 AMSTELVEEN
Pinoké Elfi Dome
Jan Tooroplaan 46
1182AE AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JD12 Zaalhockey 24150  A.M.H.C. Rood-Wit JD12    10:20 AMSTELVEEN
Pinoké Elfi Dome
Jan Tooroplaan 46
1182AE AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JD2 Zaalhockey 24147  A.M.H.C. Rood-Wit JD2 20     10:40 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
JD2 Zaalhockey 24141  HC Athena JD2 20     09:00 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
JD4 Zaalhockey 24007  A.M.H.C. Rood-Wit JD3 24     14:15 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
JD4 Zaalhockey 24001  AH & BC JD5 24     15:55 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda