Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 10 dec - zat 11 feb - zat 18 feb - zat 11 mrt - zat 18 mrt - zat 25 mrt - zat 1 apr - zat 15 apr

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 29 oktober 2022 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Olivier Adank Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Olle Kramer Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Flo Stuker Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Lena van de Vijver Bardienst 
08:00 - 11:00  Esther Berkman-Kuiper Barhoofd 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Feike Jensma Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Samuel Jiskoot Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Alexander Glazenburg Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Jan-Julius van den Berg Bardienst 
11:00 - 14:00  Geert Bierman Barhoofd 
14:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Duende Pollé Bardienst 
14:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Frederique Sluijmer Bardienst 
14:00 - 17:00  Marjolein de Nood Barhoofd 
16:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Boaz Verheijen Bardienst 
16:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Derk de Rooy Bardienst 
18:00 - 20:30  Bart Govaert Barhoofd 
18:00 - 20:30  Karen Nouwen - Boon Barhoofd 

29 oktober | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
MO10-1  A.M.H.C. Rood-Wit MO10-Blauw 20   1  6 uit - KG Zand  info
MO10-2  HC Athena MO10-3    2  1 Gras 1  info
MO10-3  Xenios MO10-3    7  2 Strumphler Makelaars KG3  info
MO10-4  H.C. Haarlem MO10-Oranje 15   0  5 uit - KG Zand  info
MO10-5  Pinoké MO10-Rood 30   2  5 uit - KG Semi  info
 
MO12-1  MHC de Reigers MO12-1    5  1 ABN AMRO KG1  info
MO12-2  K.H.C. Strawberries MO12-1    1  3 Zuidbroek Notarissen KG2  info
MO12-3  Hockeyclub AMVJ MO12-3 30   1  1 uit - KG Semi  info
MO12-4  Hockey Vereniging Abcoude MO12-2 45   1  2 uit - KG Water  info
MO12-5  Alkmaarsche M.H.C. MO12-4    4  2 The Locals KG4  info
MO12-6  AH & BC MO12-5 30   2  0 uit - KG Water  info
 
MO14-1  Alkmaarsche M.H.C. MO14-1 30   5  0 uit - KG Water  info
MO14-2  MHC de Kikkers MO14-2    5  2 Zuidbroek Notarissen KG2  info
MO14-3  MHC de Reigers MO14-2    3  1 The Locals KG4  info
MO14-4  HV Myra MO14-3 30   2  1 uit - KG Water  info
MO14-5  AMHC FIT MO14-4 45   6  3 uit - KG Zand  info
MO14-7  Xenios MO14-6    3  2 The Locals KG4  info
ouder van Anna Hofstede fluit.
MO14-8  H.V. de Terriërs MO14-2    0  4 Gras 1  info
Ouder van Beline van Geen fluit.
MO16-2  AH & BC MO16-2 30   2  3 uit - KG Water  info
MO16-3  K.H.C. Strawberries MO16-1 20   0  4 uit - KG Semi  info
MO16-4  Hockey Vereniging Abcoude MO16-2    3  3 Strumphler Makelaars KG3  info
fluiten: ouder van Lies Luttjehuizen en ouder van Sara van Melle. Anouk de Bie fluit MO12-2 en Guilaine vd Kleij fluit MO12-5; check hiervoor ook je mail.
MO16-5  A.M.H.C. Rood-Wit MO16-5    4  2 Strumphler Makelaars KG3  info
fluiten: ouder van Sophie Soleil Pöhland en ouder van Olivia Post.
MO16-6  MHC Alliance MO16-8    0  3 The Locals KG4  info
fluiten: ouder van Lily Matthijse en ouder van Marijn Nabben.
MO18-2  HC Spire MO18-1    13  2 ABN AMRO KG1  info
fluiten: ouder van Madeleine Hoff en ouder van Josefien de Jong. Mila Berkman fluit MO14-8 en en Emilia Gransberg fluit MO14-2; check ook je mail!
MO18-3  Pinoké MO18-5    5  1 Zuidbroek Notarissen KG2  info
fluiten: ouder van Juliette Bruinvels en ouder van Hieke Frank. Marie Bedaux fluit MO14-7 en Julie Beek fluit MO14-6; check hiervoor ook je mail!
MO18-4  MHC Amstelveen MO18-2 30   0  4 uit - KG Semi  info
 
MO8 blauw  HMHC Saxenburg MO8-blauw    12  19 The Locals KG4  info
MO8 groen  AMHC Westerpark MO8-3 30   11  12 uit - KG Water  info
MO8 oranje  Hockeyclub VVV MO8-Groen    17  14 The Locals KG4  info
MO8 rood  Xenios MO8-2 30   11  12 uit - KG Water  info
MO8 wit  AMHC FIT MO8-Roze 45   19  26 uit - KG Water  info
 
MO9 blauw  AMHC Westerpark MO9-Zilver    6  2 Gras 1  info
MO9 oranje  U.H.C.QUI VIVE MO9-1    3  4 The Locals KG4  info
MO9 rood  HC Athena MO9-4    4  2 The Locals KG4  info
MO9 wit  M.H.C. Purmerend MO9-Blauw    10  2 The Locals KG4  info
 
G-Hockey 1  !Reservering Training      10:30 Gras 1  info
G-Hockey 2  !Reservering Training      10:30 Gras 1  info
G-Hockey 3  !Reservering Training      10:30 Gras 1  info
 
JO10-1  THC Hurley JO10-2    4  2 Strumphler Makelaars KG3  info
JO10-2  AH & BC JO10-Blauw    4  3 Strumphler Makelaars KG3  info
JO10-3  MHC Alliance JO10-2-Wit 20   2  4 uit - KG Zand  info
JO10-4  HV Myra JO10-2    8  2 Strumphler Makelaars KG3  info
 
JO12-1  HIC JO12-1    10  0 ABN AMRO KG1  info
JO12-2  Hockeyclub VVV JO12-1    9  2 Zuidbroek Notarissen KG2  info
ouder van Tommie Ongeboer de Visser fluit.
JO12-3  Pinoké JO12-1 30   1  5 uit - KG Semi  info
JO12-4  AH & BC JO12-4 30   1  2 uit - KG Water  info
JO12-5  HC Athena JO12-5 30   2  2 uit - KG Water  info
JO12-6  HC Athena JO12-3    4  3 Strumphler Makelaars KG3  info
ouder van Taeke Terpstra fluit.
 
JO14-1  HV Myra JO14-1    3  2 ABN AMRO KG1  info
JO14-2  Hockeyclub AMVJ JO14-1 30   3  2 uit - KG Water  info
JO14-3  BHC Overbos JO14-1 30   2  5 uit - KG Water  info
JO14-4  A.M.H.C. Rood-Wit JO14-5    3  0 Strumphler Makelaars KG3  info
ouder van Julian Rood fluit.
JO14-5  K.H.C. Strawberries JO14-1 20   0  2 uit - KG Semi  info
JO14-6  HIC JO14-2    2  3 Zuidbroek Notarissen KG2  info
ouder van Jan van Osselaar fluit.
JO16-1  Klein Zwitserland JO16-1 60     12:00 uit -   info
Oefenwedstrijd bij KZ
JO16-2  AMHC FIT JO16-1    4  3 ABN AMRO KG1  info
Philip van Rijswijk fluit JO12-2 en Tijn Steenman fluit JO12-6; check hiervoor ook je mail!
JO16-3  Xenios JO16-3 30   10  2 uit - KG Water  info
JO16-4  HV Myra JO16-2 30   0  7 uit - KG Water  info
JO16-5  THC Hurley JO16-5 30   1  5 uit - KG Water  info
JO18-2  MHC de Kikkers JO18-1 30   2  2 uit - KG Water  info
JO18-3  THC Hurley JO18-3    2  4 Zuidbroek Notarissen KG2  info
fluiten: ouder van Kaj van Schalkwijk en ouder van Ole van Stiphout. Friso le Poole fluit JO14-4, Matteo Caus fluit JO14-6 en Pip Jarigsma fluit MO14-3; check hiervoor ook je mail!
JO18-4  MHC Alliance JO18-2 20   1  3 uit - KG Water  info
 
JO8 blauw  AH & BC JO8-Blauw 30   26  8 uit - KG Zand  info
JO8 oranje  Pinoké JO8-Blauw 30   35  9 uit - KG Water  info
JO8 rood  AMHC FIT JO8-Rood    21  19 The Locals KG4  info
JO8 wit  H.V. de Terriërs JO8-Geel 40   27  29 uit - KG Zand  info
 
JO9 blauw  HC Athena JO9-3 30   5  2 uit - KG Water  info
JO9 oranje  MHCHBS JO9-1    0  6 The Locals KG4  info
JO9 rood  Pinoké JO9-Wit 30   1  5 uit - KG Semi  info
JO9 wit  U.H.C.QUI VIVE JO9-1 40   8  0 uit - KG Zand  info


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda