Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 10 dec - zat 11 feb - zat 18 feb - zat 11 mrt - zat 18 mrt - zat 25 mrt - zat 1 apr - zat 15 apr

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 12 november 2022 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Pleun Breet Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Amélie van Cleeff Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Teun Smit Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Quintijn Struben Bardienst 
08:00 - 11:00  Afra Muller Barhoofd 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Isabel van Dongen Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Femke Frank Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Julian Menig Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Reinier Klein Bardienst 
11:00 - 14:00  Gwendolyn Coonen Barhoofd 
14:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Berend van Boven Bardienst 
14:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Olivier Bos Bardienst 
14:00 - 17:00  Ramon Frankfort Barhoofd 
16:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Quirine Kramer Bardienst 
16:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Bo Spoelstra Bardienst 

12 november | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
MO10-1  H.C. Haarlem MO10-Rood 15   1  2 uit - KG Zand  info
MO10-2  HIC MO10-Roze    3  1 Strumphler Makelaars KG3  info
MO10-3  Alkmaarsche M.H.C. MO10-2 30   0  4 uit - KG Zand  info
MO10-4  AMHC Westerpark Groen 30   3  3 uit - KG Water  info
MO10-5  K.H.C. Strawberries MO10-3 20   0  3 uit - KG Zand  info
 
MO12-1  MHC Bennebroek MO12-1    3  3 ABN AMRO KG1  info
MO12-2  HC Athena MO12-2    2  1 ABN AMRO KG1  info
MO12-3  Xenios MO12-3 30   6  3 uit - KG Water  info
MO12-4  Alkmaarsche M.H.C. MO12-3 30   0  5 uit - KG Zand  info
MO12-5  MHC Alliance MO12-6    1  5 Gras 1  info
fluiten: ouder van Mila Dekker.
MO12-6  WFHC MO12-4 60   4  2 uit - KG Zand  info
 
MO14-1  Xenios MO14-1    1  1 Zuidbroek Notarissen KG2  info
MO14-2  Pinoké MO14-3    5  0 The Locals KG4  info
fluiten: ouder van Ongeboer Visser.
MO14-3  K.H.C. Strawberries MO14-1 20   1  2 uit - KG Semi  info
MO14-4  MHC Uitgeest MO14-2    2  1 Strumphler Makelaars KG3  info
MO14-5  AHC IJburg MO14-5 35   1  3 uit - KG Water  info
MO14-6  HIC MO14-4 30   6  0 uit - KG Semi  info
MO14-7  Z.H.C. de Kraaien MO14-3    8  0 Gras 2  info
fluiten: ouder van Sisa Maas.
MO14-8  MHC de Kikkers MO14-4 30   1  8 uit - KG Zand  info
MO16-1  THC Hurley MO16-1    0  0 ABN AMRO KG1  info
MO16-2  MHCHBS MO16-2    0  1 Zuidbroek Notarissen KG2  info
fluiten: ouder van Georgetta Hovinga en ouder van Noor van Impe. LET OP: Charlotte Bossers fluit MO12-2; check hiervoor ook je mail!
MO16-3  AHC IJburg MO16-2    1  1 Strumphler Makelaars KG3  info
fluiten: ouder van Lara Boudhada en ouder van Famke van der Heijden
MO16-4  AHC IJburg MO16-4    3  2 ABN AMRO KG1  info
fluiten: ouder van Valerie Berkman en ouder van Eva van Dongen. LET OP: Anouk de Bie fluit MO12-5; check hiervoor ook je mail!
MO16-5  Alkmaarsche M.H.C. MO16-5 30   9  1 uit - KG Zand  info
MO16-6  Xenios MO16-5 30   2  0 uit - KG Water  info
MO18-1  B.H.V. Push MO18-1 100   1  3 uit - KG Water  info
MO18-2  MHC de Reigers MO18-2    2  2 ABN AMRO KG1  info
fluiten: ouder van Puck Kerkhof en ouder van Jayden Ketting. LETOP: Madeleine Hoff fluit MO14-2, Josefien de Jong fluit MO14-4 en Puck Kerkhof fluit MO14-7; check hiervoor ook je mail!
MO18-3  HSC Hermes MO18-2 80   5  2 uit - KG Zand  info
MO18-4  Alkmaarsche M.H.C. MO18-4 30   3  4 uit - KG Zand  info
 
MO8 blauw  A.M.H.C. Rood-Wit MO8-Wit    11  24 The Locals KG4  info
MO8 groen  HMHC Saxenburg MO8-blauw 20   25  8 uit - KG Zand  info
MO8 oranje  H.C. HISALIS MO8-1 30   28  13 uit - KG Semi  info
MO8 rood  AMHC Westerpark MO8-5    25  5 The Locals KG4  info
MO8 wit  A.M.H.C. Rood-Wit MO8-Geel 20   17  23 uit - KG Zand  info
 
MO9 blauw  M.H.C. Purmerend MO9-Rood    2  4 Strumphler Makelaars KG3  info
MO9 oranje  MHC Alliance MO9-2-Groen 20   6  0 uit - KG Zand  info
MO9 rood  HIC MO9-Roze    5  5 Gras 1  info
MO9 wit  H.C. HISALIS MO9-2    16  1 Gras 1  info
 
G-Hockey 1  !Reservering Training      09:40 The Locals KG4  info
G-Hockey 2  MHC de Reigers G1 30   2  7 uit - KG Semi  info
G-Hockey 3  !Reservering Training      09:40 The Locals KG4  info
 
JO10-1  Pinoké JO10-Wit    2  2 Gras 2  info
JO10-2  A.M.H.C. Rood-Wit JO10-Rood    8  0 The Locals KG4  info
JO10-3  HC Diemen JO10-1    2  3 uit - KG Zand  info
JO10-4  Xenios JO10-2    4  4 Gras 2  info
 
JO12-1  AHC IJburg JO12-1    11  0 Zuidbroek Notarissen KG2  info
JO12-2  A.M.H.C. Rood-Wit JO12-3 20   5  2 uit - KG Semi  info
JO12-3  HC Athena JO12-1    0  9 Strumphler Makelaars KG3  info
JO12-4  THC Hurley JO12-3    5  0 Gras 1  info
JO12-5  AHC IJburg JO12-2 35   2  6 uit - KG Water  info
JO12-6  MHC de Reigers JO12-1    2  12 Zuidbroek Notarissen KG2  info
 
JO14-1  AH & BC JO14-1 30   3  2 uit - KG Water  info
JO14-2  Pinoké JO14-2 30   1  0 uit - KG Semi  info
JO14-3  HIC JO14-1    2  2 The Locals KG4  info
fluiten: ouder van Maurits van Wijnen.
JO14-4  A.M.H.C. Rood-Wit JO14-4 20   1  3 uit - KG Zand  info
JO14-5  Pinoké JO14-3 30   1  7 uit - KG Semi  info
JO14-6  H.C. Haarlem JO14-2 15   1  5 uit - KG Water  info
JO16-1  Pinoké JO16-1 30   3  1 uit - KG Water  info
JO16-2  Xenios JO16-2    4  1 The Locals KG4  info
JO16-3  THC Hurley JO16-3 30   3  1 uit - KG Zand  info
JO16-4  HC Athena JO16-3    2  4 Zuidbroek Notarissen KG2  info
fluiten: ouder van Alexander Temmerman en ouder van Boet Verboom.
JO16-5  H.C. HISALIS JO16-2 30   4  3 uit - KG Semi  info
JO18-1  Gooische Hockey Club JO18-1    2  1 ABN AMRO KG1  info
LET OP: Ties Aukema fluit JO12-6 en Derk Bouwmeester fluit JO12-3; check hiervoor ook je mail!
JO18-2  AHC IJburg JO18-1 35   1  5 uit - KG Water  info
JO18-3  Hockey Vereniging Abcoude JO18-2    3  4 Zuidbroek Notarissen KG2  info
fluiten: ouder van Jaap Stoop en ouder van Boaz Verheijen.
JO18-4  AMHC Westerpark JO18-2    1  1 Strumphler Makelaars KG3  info
fluiten: ouder van Just Nouwens en ouder van Dante Polderman. Thijmen den Hollander fluit JO12-4 en Mats Scheer fluit JO14-3; check hiervoor ook je mail!
 
JO8 blauw  Pinoké Groen 30   29  11 uit - KG Water  info
JO8 oranje  AMHC FIT JO8-Blauw 45   30  26 uit - KG Water  info
JO8 rood  Hockeyclub VVV JO8-Blauw    26  10 The Locals KG4  info
JO8 wit  THC Hurley JO8-2    38  21 The Locals KG4  info
 
JO9 blauw  A.M.H.C. Rood-Wit JO9-Groen 20   2  2 uit - KG Zand  info
JO9 oranje  Alkmaarsche M.H.C. JO9-2    6  2 Gras 1  info
JO9 rood  AH & BC JO9-Rood 30   0  2 uit - KG Zand  info
JO9 wit  Hockeyclub VVV JO9-Blauw    3  4 Strumphler Makelaars KG3  info


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda