Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 22 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
16:40 Uit H35B HC Athena H35A
Wedstrijdschema
zon 22 mei - zat 28 mei - zon 29 mei - zat 4 jun - zat 11 jun - zon 12 jun - zat 18 jun - zat 25 jun

laat schema zien voor  



12 februari | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M6E Blauw 33593  MHC Alliance M6E7 20   09:55  11:00 HEEMSTEDE info
   Veld 6C  
M6E Geel 33584  AMHC FIT M6E5  09:30  11:00 AMSTERDAM info
   Veld 2A  
M6E Groen 33508  HMHC Saxenburg M6E2 23   08:40  09:45 HAARLEM info
M6E Oranje 33515  HIC M6E4  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
M6E Rood 33552  Pinoké M6E2  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
M6E Wit 33514  Z.H.C. de Kraaien M6E1MIX  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
* AFGELAST *
 
MA1  !Oefenwedstrijd Quick Stick      12:15 ABN AMRO KG1  info
MC1  !Oefenwedstrijd JC2      12:00 KG4  info
 
MD1  !Oefenwedstrijd Ommoord MD1      14:00 ABN AMRO KG1  info
MD6  !Oefenwedstrijd nog onbekend      13:45 KG4  info
 
MF Blauw 33527  MHC de Reigers MF2  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
MF Oranje 33556  AMHC Westerpark MF4 29   10:00  11:15 AMSTERDAM info
MF Rood 33602  Hockeyclub AMVJ MF3  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
MF Wit 33563  MHC Bennebroek MF2  09:50  11:00 BENNEBROEK info
   2D  
* AFGELAST *
 
G1  !Reservering Training      11:00 KG3  info
Training G1, G2 en G3
G2  !Reservering Training      11:00 KG3  info
Training G1, G2 en G3
G3  !Reservering Training      11:00 KG3  info
Training G1, G2 en G3
 
J6E Blauw 33500  Xenios J6E2  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
J6E Geel 33581  MHC Alliance J6E3 20   11:00  12:05 HEEMSTEDE info
   Veld 6D  
J6E Oranje 33573  HIC J6E1  10:15  11:30 AMSTELVEEN info
J6E Rood 33499  AH & BC J6E1  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
J6E Wit 33007  Hockeyclub AMVJ J6E2  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
 
JA3  !Oefenwedstrijd HBS JA2      15:50 Zuidbroek KG2  info
JB1  !Oefenwedstrijd HGC JB1      15:50 ABN AMRO KG1  info
JC1  !Oefenwedstrijd Pinoke JC1      12:10 Zuidbroek KG2  info
JC2  !Oefenwedstrijd MC1      12:00 KG4  info
 
JD5  !Oefenwedstrijd HBS JD5    10:15 uit -   info
 
JF Blauw 33570  Xenios JF2  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
JF Oranje 33611  Pinoké JF1  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
JF Rood 33610  Pinoké JF2 35   08:45  10:00 AMSTELVEEN info
JF Wit 33633  MHC Alliance JF2 20   10:55  12:00 HEEMSTEDE info
   Veld 1B  

12 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M8E1 Zaalhockey 26711  BHC Overbos M8E2 24     14:30 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
M8E1 Zaalhockey 26728  AMHC FIT M8E1 24     16:10 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
M8E2 Zaalhockey 26216  AMHC Westerpark M8EORANJE 20     09:45 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
M8E2 Zaalhockey 26233  MHC Bennebroek M8E1 20     11:25 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
M8E3 Zaalhockey 26662  AH & BC M8E1 35     15:05 AMSTERDAM
IJburg, sporthal
Pampuslaan 1
1087HP AMSTERDAM
hal: Veld 1
M8E3 Zaalhockey 26674  AHC IJburg M8E3 35     14:15 AMSTERDAM
IJburg, sporthal
Pampuslaan 1
1087HP AMSTERDAM
hal: Veld 1
MA3 Zaalhockey 31931  MHC de Reigers MA4 20     6 SPAARNDAM
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MA3 Zaalhockey 31938  HC Spaarndam MA1 20     1 SPAARNDAM
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MB2 Zaalhockey 29846  MHC Uitgeest MB2 24     3 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
MB2 Zaalhockey 29847  HV Myra MB1 24     4 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
MB3 Zaalhockey 30074  AH & BC MB3 35     7 AMSTELVEEN
Amsterdam Elfi Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MB3 Zaalhockey 30255  HC Spaarndam MB1 35     7 AMSTELVEEN
Amsterdam Elfi Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MB5 Zaalhockey 30540  H.C. Haarlem MB5 20     9 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MB5 Zaalhockey 30541  HMHC Saxenburg MB4 20     4 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MC3 Zaalhockey 28388  HC Athena MC3 25     5 BEVERWIJK
Kinheim, Sporthal
Hoflanderweg 188
1945ZH BEVERWIJK
hal: Veld 1
MC3 Zaalhockey 28387  BHC Overbos MC3 25     1 BEVERWIJK
Kinheim, Sporthal
Hoflanderweg 188
1945ZH BEVERWIJK
hal: Veld 1
 
J8E1 Zaalhockey 25831  HC Athena J8E2 20     09:35 HAARLEM
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL HAARLEM
hal: Veld 1
J8E1 Zaalhockey 25837  Xenios J8E1 20     08:45 HAARLEM
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL HAARLEM
hal: Veld 1
J8E2 Zaalhockey 25879  AH & BC J8E1    09:35 AMSTELVEEN
Amstelveen Hockey Dome
Startbaan 9
1185XP AMSTELVEEN
hal: Veld 2
J8E2 Zaalhockey 25883  HV Myra J8E1    10:25 AMSTELVEEN
Amstelveen Hockey Dome
Startbaan 9
1185XP AMSTELVEEN
hal: Veld 2
J8E3 Zaalhockey 26028  HC Athena J8E3 24     12:00 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
J8E3 Zaalhockey 26020  H.C. Haarlem J8E2 24     13:40 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
JA4 Zaalhockey 31221  AMHC Westerpark JA2 40     12:55 EGMOND AAN ZEE
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Watertoren, Sporthal De
Watertorenweg 36
1931BA EGMOND AAN ZEE
hal: Veld 1
* AFGELAST *
JA4 Zaalhockey 31220  MHC Alliance JA4 40     3 EGMOND AAN ZEE
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Watertoren, Sporthal De
Watertorenweg 36
1931BA EGMOND AAN ZEE
hal: Veld 1
JC5 Zaalhockey 27847  MHC Alliance JC4    5 HEEMSTEDE
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 1
JC5 Zaalhockey 27848  AMHC FIT JC3    4 HEEMSTEDE
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 1


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda