Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zon 24 mrt - zat 30 mrt - zon 31 mrt - zat 6 apr - zon 7 apr - zat 13 apr - zon 14 apr - zat 20 apr

laat schema zien voor  


Bardienst : zondag 31 maart 2019 
10:00 - 12:15  Dvc Dvc Bardienst 
12:00 - 14:15  D3 D3 Bardienst 

31 maart | mus

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes mus  !Reservering      09:00 KG3  info
musjes tot 10:00 uur

31 maart | Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
D2 15281  Hockeyclub VVV D2 (O) 30   15:15  16:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
D3 42571  K.H.C. Strawberries D4    14:00  14:30 KG2  info
Fluiten: Dvf Dvf
DJ1 41869  HV Myra DJ2 30   13:30  14:30 uit -   info
 
H2 10074  THC Hurley H2 (O)    10:15  10:45 KG1  info
Fluiten: Pim van Zalingen en Ronald Vuylsteke
H3 41023  Pinoké H9    12:15  12:45 KG2  info
Fluiten: H2 H2
H4 40976  AH & BC H21 30   09:45  10:45 uit -   info
HJ1 41644  HIC HJ2 30   12:30  13:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   

31 maart | Top Hockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 1 10983  hdm D1    12:15  12:45 KG1  info
 
Heren 1 10972  HC Oranje Rood Oranje-Rood H1    14:15  14:45 KG1  info

31 maart | Veteranen

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames Masters 45+ 17340  Schaerweijde D45A    10:30  11:00 KG3  info
Fluiten: Dvc Dvc
DVA 5264  Gooische Hockey Club DA 45   10:45  12:00 uit -   info
DVB 5382  V.M.H.C. CARTOUCHE DB    10:30  11:00 KG2  info
Arbitrage: DVG
DVC 42138  BHC Overbos DA    12:15  12:45 KG3  info
Fluiten: Dames Masters 45+ Dames masters 45+
DVD 42209  HC Athena DC 30   14:15  15:15 uit -   info
   Bloemendaal draagt UIT tenue!  
Let op: Uittenue mee!   
DVE 42222  AH & BC DD 30   15:00  16:00 uit -   info
DVF 42204  AHC IJburg DB    15:30  16:00 KG2  info
Fluiten: D3 D3
DVG 42267  Zandvoortsche Hockey Club DA    09:00  09:30 KG2  info
Fluiten: Dvb Dvb
DVH 42111  Z.H.C. de Kraaien DB 45   11:30  12:45 uit -   info
 
HVA 10117  H.V. de Terriërs HA 40   10:05  11:15 uit -   info
HVB 10082  Ring Pass Delft HA    15:45  16:15 KG1  info
Fluiten: H3 H3
HVC 10110  Leidse Hockey Club Roomburg HB    10:30  11:00 KG4  info
Fluiten: Hvg Hvg
HVD 10109  U.H.C.QUI VIVE HA    15:30  16:00 KG3  info
Fluiten: Hvla Hvla
HVE 10067  HGC HA 50   15:10  16:30 uit -   info
HVF 10062  HC Athena HB 30   09:45  10:45 uit -   info
   Bloemendaal draagt UIT tenue!  
Let op: Uittenue mee!   
HVG 43168  HC Athena HC    12:15  12:45 KG4  info
Fluiten: Hvc Hvc
HVH 43303  Xenios HB 30   13:00  14:00 uit -   info
HVI 43252  Pinoké HE 30   12:30  13:30 uit -   info
HVJ 43361  WFHC Hoorn (WFHC) HA    14:00  14:30 KG4  info
Fluiten: Hvk Hvk
HVK 43396  MHC Bennebroek HB    15:30  16:00 KG4  info
Fluiten: Hvj Hvj
HVLA 51837  Hockey Club Rotterdam /Victoria HLA    14:00  14:30 KG3  info
Fluiten: Hvd Hvd
HVLB 51824  MHC Alliance HLA 20     n.n.b uit -   info
HVLC 51828  A.M.H.C. F.I.T. HLA 45   14:45  16:00 uit -   info
HVM 43257  U.H.C.QUI VIVE HB 40   09:50  11:00 uit -   info


HCBloemendaal TV
 
Agenda