Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 25 mei - zon 26 mei - zat 1 jun - zon 2 jun - zat 15 jun

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 11 mei 2019 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Fiene van Maarschalkerwaart Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Kate Kroemer Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Joris van Genderen Stort Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Ties van der Voort Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Speijker Westerop Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Quinten Glas Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Lena Lücke Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Emma de Vlugt Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Dolf Cox Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Florian Dorignaux - Jonker Roelants Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Karlijn Zwiers Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Isa Zuidgeest Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Joppe Poelmann Bardienst 
17:00 - 19:00  Carel Westermann Bardienst 

11 mei | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M6E1 33911  Pinoké ME1 30   07:30  08:45 uit -   info
M6E2 34129  Xenios ME3 30   07:45  09:00 uit -   info
M6E3 33671  AMHC Westerpark ME5    08:15  09:00 KG3  info
M6E4 33970  U.H.C.QUI VIVE ME2 40   07:35  09:00 uit -   info
   Veld 2A  
M6E5 33679  H.V. de Terriërs ME2    09:00  09:45 KG4  info
M6E6 33686  HC Spaarndam ME1    08:15  09:00 KG3  info
 
M8E1 36391  A.M.H.C. Rood-Wit M8E1 20   08:40  09:45 uit -   info
   4ab tijd gewijzigd  
M8E2 36566  Hockeyclub AMVJ M8E1 30   10:30  11:45 uit -   info
   Veld 3AB  
M8E3 36572  Alkmaarsche M.H.C. M8E2    11:00  11:45 KG3  info
M8E4 36597  Hockeyclub AMVJ M8E4    11:00  11:45 KG3  info
 
MA1 16604  Larensche Mixed Hockey Club MA1    0  0 KG1  info
bondsscheidsrechters
MA2 18164  Xenios MA2    5  1 KG4  info
ouders Isabel van den Nieuwenhoff en Ica Pels fluiten
MA3 18147  THC Hurley MA3    5  0 KG1  info
ouders Nessa Mannion en Fee Martens fluiten
MA4 18193  MHC Castricum MA3 30   1  11 uit -   info
MA5 18176  BHC Overbos MA3 30   2  4 uit -   info
MB1 16607  Klein Zwitserland MB1 60   4  2 uit -   info
MB2 20947  AMHC Westerpark MB1 30   1  0 uit -   info
MB3 19459  Pinoké MB3    4  0 KG2  info
ouders Frederique Broekhof en Febe Cense fluiten
MB4 19511  MHCHBS MB4    3  2 KG3  info
MB5 19487  S.M.H.C. Magnus MB1 50   1  4 uit -   info
MB6 19422  MHC Bennebroek MB4 25   3  1 uit -   info
MB7 19490  MHC de Reigers MB5    4  3 KG2  info
ouders Fenne Mendel en Laura de Rooij fluiten
MC1 18123  B.H.V. Push MC1 100   2  4 uit -   info
MC2 39533  H.C. HISALIS MC1    1  1 KG4  info
ouders Guusje Moolenburgh fluiten
MC3 39531  MHC Alliance MC4    4  4 KG1  info
MC4 39542  HIC MC4 30   7  3 uit -   info
MC5 39526  AH & BC MC7 30   4  5 uit -   info
MC6 39487  Alkmaarsche M.H.C. MC7    4  2 KG3  info
MC7 39522  H.C. Haarlem MC6    0  5 KG3  info
ouders Emilia Gransberg fluiten
 
MD1 40653  HIC MD1 30   3  0 uit -   info
MD2 40613  AMHC Westerpark MD1 30   0  4 uit -   info
MD3 40585  Pinoké MD3    1  4 KG2  info
ouders Rose van der Mark fluiten
MD4 40622  Hockey Vereniging Abcoude MD3 45   2  3 uit -   info
MD5 40596  MHCHBS MD4 15   1  3 uit -   info
MD6 40649  Pinoké MD7    1  1 KG2  info
ouders van Hanne Mulder fluiten
MD7 40610  AHC IJburg MD8    3  0 KG4  info
ouders Félize Kolfschoten fluiten
 
MF1 35098  HV Myra MF2    08:15  09:00 KG4  info
MF2 35065  MHC Alliance MF4 20   07:55  09:00 uit -   info
MF3 35613  H.C. HISALIS MIX F1 30   07:45  09:00 uit -   info
   3C  
MF4 35485  HMHC Saxenburg MF3    08:15  09:00 KG4  info
MF5 35491  MHC de Kikkers MF2    08:15  09:00 KG4  info
 
G1  !Reservering      09:45 KG4  info
G2  !Reservering      09:45 KG4  info
 
J6E1 37426  Xenios JE1 30   07:45  09:00 uit -   info
J6E2 37415  K.H.C. Strawberries JE1 20   07:55  09:00 uit -   info
   veld 2C  
J6E3 37206  HV Myra JE2    08:15  09:00 KG3  info
J6E4 37390  A.M.H.C. Rood-Wit JE3 20   07:40  08:45 uit -   info
   4a  
 
J8E1 35908  HV Myra J8E1    09:30  10:15 KG3  info
J8E2 35973  Alkmaarsche M.H.C. J8E1 30   09:00  10:15 uit -   info
J8E3 36097  Xenios J8E1    09:30  10:15 KG3  info
J8E4 36327  MHC de Reigers MIX 8E1 30   09:15  10:30 uit -   info
   Veld 2CD  
 
JA1 16641  Klein Zwitserland JA1 60   1  1 uit -   info
JA2 16652  BHC Overbos JA1    2  3 KG4  info
JA3 16639  MHC Alliance JA3 20   9  3 uit -   info
JB1 16638  Hockeyclub 's-Hertogenbosch JB1    8  4 KG1  info
JB2 17266  MHC de Kikkers JB1 30   2  1 uit -   info
JB3 17264  HIC JB2 30   3  5 uit -   info
JB4 33320  Hockeyclub AMVJ JB2    2  2 KG3  info
ouders Mats Monch en Sam Vollinga fluiten
JB5 17243  MHC Bennebroek JB3    3  1 KG2  info
JC1 17803  HC Oranje Rood JC1 120   0  2 uit -   info
   Let op: tijd gewijzigd 26-03  
JC2 37995  AHC IJburg JC1    3  3 KG2  info
JC3 37994  HC Athena JC3    5  2 KG4  info
ouders Valentijn Hillen fluiten
JC4 37996  Alkmaarsche M.H.C. JC2 30   3  3 uit -   info
JC5 37983  HC Athena JC6 30   2  0 uit -   info
   Bloemendaal donkere kousen!  
 
JD1 38615  Hockey Vereniging Abcoude JD1    4  3 KG1  info
JD2 38617  Hockey Vereniging Abcoude JD2 45   12  0 uit -   info
JD3 38650  WFHC JD1 60   3  1 uit -   info
JD4 38647  K.H.C. Strawberries JD1 20   2  1 uit -   info
   veld 1  
JD5 38614  MHC Alliance JD6    2  3 KG1  info
 
JF1 34697  A.M.H.C. Rood-Wit JF1 20   07:40  08:45 uit -   info
   3a  
JF2 34594  MHC Bennebroek JF1    08:15  09:00 KG4  info
JF3 34628  THC Hurley JF1 30   08:25  09:40 uit -   info
   veld 20 A  
JF4 34809  MHC Alliance JF2    08:15  09:00 KG3  info


Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda