Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zon 13 jun - zat 19 jun - zon 20 jun - zat 26 jun - zon 29 aug

laat schema zien voor  



16 mei | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M6E1  HC Bloemendaal M6E4      08:45 Zuidbroek KG2  info
M6E1 speelt thuis, M6E4 uit. 8vs8 1/2 veld.
M6E2  HC Bloemendaal M8E3      09:00 KG3  info
M8E3 speelt thuis, M6E2 uit. 8vs8 1/2 veld.
M6E3  HC Bloemendaal M8E4      08:45 Zuidbroek KG2  info
M8E4 speelt thuis, M6E3 uit. 8vs8 1/2 veld.
M6E4  HC Bloemendaal M6E1      08:45 Zuidbroek KG2  info
M6E1 speelt thuis, M6E4 uit. 8vs8 1/2 veld.
 
M8E1  HC Bloemendaal M8E2      08:45 ABN AMRO KG1  info
M8E1 speelt thuis, M8E2 uit. 9vs9 3/4 veld.
M8E2  HC Bloemendaal M8E1      08:45 ABN AMRO KG1  info
M8E1 speelt thuis, M8E2 uit. 9vs9 3/4 veld.
M8E3  HC Bloemendaal M6E2      09:00 KG3  info
M8E3 speelt thuis, M6E2 uit. 8vs8 1/2 veld.
M8E4  HC Bloemendaal M6E3      08:45 Zuidbroek KG2  info
M8E4 speelt thuis, M6E3 uit. 8vs8 1/2 veld.
 
MA1  HC Bloemendaal D2      11:25 Zuidbroek KG2  info
MA1 speelt thuis, D2 uit.
MB4  !Oefenwedstrijd JC3-JC4      10:05 ABN AMRO KG1  info
Drieluik MB4-JC3-JC4.
 
MF blauw  !Oefenwedstrijd F meisjes      08:50 KG4  info
Onderlinge mix F meisjes.
MF geel  !Oefenwedstrijd F meisjes      08:50 KG4  info
Onderlinge mix F meisjes.
MF oranje  !Oefenwedstrijd F meisjes      08:50 KG4  info
Onderlinge mix F meisjes.
MF rood  !Oefenwedstrijd F meisjes      08:50 KG4  info
Onderlinge mix F meisjes.
MF wit  !Oefenwedstrijd F meisjes      08:50 KG4  info
Onderlinge mix F meisjes.
 
J6E1  HC Bloemendaal J6E4      09:00 KG3  info
J6E1 speelt thuis, J6E4 uit. 8vs8 1/2 veld.
J6E2  HC Bloemendaal J8E3      10:20 KG3  info
J8E3 speelt thuis, J6E2 uit. 8vs8 1/2 veld.
J6E3  HC Bloemendaal J8E4      10:20 KG3  info
J8E4 speelt thuis, J6E3 uit. 8vs8 1/2 veld.
J6E4  HC Bloemendaal J6E1      09:00 KG3  info
J6E1 speelt thuis, J6E4 uit. 8vs8 1/2 veld.
 
J8E1  HC Bloemendaal J8E2      10:05 Zuidbroek KG2  info
J8E1 speelt thuis, J8E2 uit. 9vs9 3/4 veld.
J8E2  HC Bloemendaal J8E1      10:05 Zuidbroek KG2  info
J8E1 speelt thuis, J8E2 uit. 9vs9 3/4 veld.
J8E3  HC Bloemendaal J6E2      10:20 KG3  info
J8E3 speelt thuis, J6E2 uit. 8vs8 1/2 veld.
J8E4  HC Bloemendaal J6E3      10:20 KG3  info
J8E4 speelt thuis, J6E3 uit. 8vs8 1/2 veld.
 
JA1  HC Bloemendaal H2      12:20 ABN AMRO KG1  info
Beide teams worden gemengd.
JC3  !Oefenwedstrijd MB4-JC4      10:05 ABN AMRO KG1  info
Drieluik MB4-JC3-JC4.
JC4  !Oefenwedstrijd MB4-JC3      10:05 ABN AMRO KG1  info
Drieluik MB4-JC3-JC4.
 
JF blauw  !Oefenwedstrijd F jongens      09:40 KG4  info
Onderlinge mix F jongens.
JF oranje  !Oefenwedstrijd F jongens      09:40 KG4  info
Onderlinge mix F jongens.
JF rood  !Oefenwedstrijd F jongens      09:40 KG4  info
Onderlinge mix F jongens.
JF wit  !Oefenwedstrijd F jongens      09:40 KG4  info
Onderlinge mix F jongens.

16 mei | Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
D2  HC Bloemendaal MA1      11:25 Zuidbroek KG2  info
MA1 speelt thuis, D2 uit.
 
H2  HC Bloemendaal JA1      12:20 ABN AMRO KG1  info
Beide teams worden gemengd.

16 mei | Top Hockey

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
H1  !Reservering H1 play-offs      14:00 ABN AMRO KG1  info
veld vrijhouden voor H1 van 14:00 uur tot aanvang wedstrijd om 16:00
H1 12902  SV Kampong Hockey H1    15:30  16:00 ABN AMRO KG1  info
   indien derde wedstrijd nodig is  


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda