Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 25 mei - zon 26 mei - zat 1 jun - zon 2 jun - zat 15 jun

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 25 mei 2019 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Berger Oude Luttikhuis Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Olivier Sprengers Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Olivier Tans Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Loet Briët Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Kai Bakker Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Julius Zegering Hadders Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Tjacko Bok Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Adriaan Boot Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Jesse Lang Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Menno Lubbers Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Noortje Geurts Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Lot Jonker Roelants Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Rachel Teeuwen Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Bodine van Lieverloo Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Krisja Steenkamer Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Pam de Kroes-sanders Bardienst 

25 mei | junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M6E1 33659  HV Myra ME1    08:15  09:00 KG4  info
M6E2 33638  MHC Bennebroek ME2 25   07:50  09:00 uit -   info
   3B  
M6E3 34192  A.M.H.C. F.I.T. ME2 45   08:00  09:30 uit -   info
M6E4 34024  A.M.H.C. Rood-Wit ME4 20   07:40  08:45 uit -   info
   4d  
M6E5 33682  Hockeyclub AMVJ ME17    09:00  09:45 KG4  info
M6E6 33684  MHC Bennebroek ME6    09:00  09:45 KG4  info
 
M8E1 36358  MHC de Kikkers M8E1    09:15  10:00 KG3  info
M8E2 36364  A.M.H.C. Rood-Wit M8E3    09:15  10:00 KG3  info
M8E3 36959  Xenios M8E4 30   09:00  10:15 uit -   info
M8E4 37059  AMHC Westerpark M8E3 30   09:00  10:15 uit -   info
 
MA1 16820  HV Weert MA1    10:00  11:00 KG4  info
Bondsscheidsrechters
MA2 18299  MHCHBS MA2    12:00  12:45 KG4  info
Fluiten: Steven Schimmel en Mertijn de Nooijer
ouders Lieve de Nooijer en Roos Schimmel fluiten
MA4 18285  Waterlandse Hockey Club MA1 55   15:20  17:00 uit -   info
MA5 18272  Alkmaarsche M.H.C. MA5 30   13:00  14:15 uit -   info
MB1 16778  MHCHBS MB1 15   11:00  12:15 uit -   info
MB2 20949  HV Myra MB1    10:00  10:45 KG2  info
Fluiten: Peter Jacobs (HVJ) en Menzo Kwint (Trimhockey maandag Jan)
ouders Anouk Jonkers en Cathelijne Kwint fluiten
MB3 19684  HIC MB2    15:15  10:30 gras 2  info
Deze wedstrijd wordt bij HIC gespeeld. HCB zorgt voor twee scheidsrechters. ouders Jackie Citroen en Maria de Mol van Otterloo fluiten
MB4 19711  MHC Bennebroek MB2 25   13:05  14:15 uit -   info
MB5 19641  H.V. de Terriërs MB6 40   12:35  14:00 uit -   info
   Aanvang gewijzigd!  
MB6 19632  BHC Overbos MB7    16:00  16:45 KG3  info
MB7 19697  MHC Castricum MB4 30   11:15  12:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MC1 18208  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MC1    09:45  10:45 KG1  info
Fluiten: Miente de Gier-Gast (DVA) en Kees Brinkman
MC2 39766  MHC Alliance MC2    17:00  17:45 KG4  info
Fluiten: Hein van Opstal en Malou Nanninga (MA1)
MC3 39764  Hockey Vereniging Mijdrecht MC1    09:45  10:30 gras 1  info
   Wedstrijd wordt gespeeld bij Mijdrecht. HC Bloemendaal zorgt voor 2 scheidsrechters.  
Fluiten: Daan Meijer (HVC) en Tom Bals
NB wordt NIET op HCB gespeeld, graag 2 ouders regelen om te fluiten. zie ook mail
MC4 39721  BHC Overbos MC4 30   09:15  10:30 uit -   info
MC5 39668  Waterlandse Hockey Club MC3 55   10:50  12:30 uit -   info
MC6 39719  HMHC Saxenburg MC5    12:30  13:15 KG3  info
Fluiten: Laura Mura (MA3 Midwinter Competitie) en Patriek Sluijmer (HVLC)
MC7 39755  AHC IJburg MC5    14:15  15:00 KG3  info
Fluiten: Floris van Leeuwen en Bibian van Lieverloo (MA1)
 
MD1 40853  H.V. de Terriërs MD1 40   09:20  10:45 uit -   info
MD2 40815  BHC Overbos MD1 30   08:45  10:00 uit -   info
MD3 40841  HIC MD2    13:30  14:15 KG4  info
Fluiten: Zoë Spoelstra (MA2) en Eric van Oversteeg
MD4 40813  Alkmaarsche M.H.C. MD2 30   07:45  09:00 uit -   info
MD5 40811  A.M.H.C. F.I.T. MD4    10:45  11:30 KG3  info
Fluiten: Karianne van de Sande - van Rongen (DVB) en Fee Martens (MA3 Midwinter Competitie)
MD6 40859  HMHC Saxenburg MD5 20   09:40  10:45 uit -   info
MD7 40866  AMHC Westerpark MD5    15:30  16:15 gras 1  info
   Wedstrijd wordt gespeeld bij Westerpark. HC Bloemendaal zorgt voor 2 scheidsrechters.  
ouders Anouk de Bie fluiten NB wordt NIET op HCB gespeeld, graag 2 ouders regelen om te fluiten. zie ook mail
 
MF1 35096  THC Hurley MF1    08:15  09:00 KG3  info
MF2 35217  MHC de Reigers MF1 30   07:45  09:00 uit -   info
   Veld 3A  
MF3 35550  H.C. Haarlem MF3 15   09:00  10:00 uit -   info
   Veld Bison B  
MF4 35489  HC Spaarndam MF1    08:15  09:00 KG3  info
MF5 35493  A.M.H.C. Rood-Wit MF5    08:15  09:00 KG3  info
 
J6E1 37380  A.M.H.C. Rood-Wit JE1 20   07:40  08:45 uit -   info
   4a  
J6E2 37178  MHC Bennebroek JE1 25   07:50  09:00 uit -   info
   3A  
J6E3 37207  Hockeyclub AMVJ JE1    08:15  09:00 KG4  info
J6E4 37567  AMHC Westerpark JE4 30   08:45  10:00 uit -   info
 
J8E2 35984  MHC de Kikkers J8E1    12:45  13:30 gras 1  info
   Wedstrijd wordt gespeeld bij de Kikkers,.  
J8E3 35997  H.C. Haarlem J8E1 15   07:45  08:45 uit -   info
   Veld Rabo A/B  
J8E4 36241  A.M.H.C. Rood-Wit J8E4 20   07:40  08:45 uit -   info
   5cd  
 
JA1 16806  Larensche Mixed Hockey Club JA1 50   12:25  14:15 uit -   info
   gewijzigd 22/5  
JA2 16722  Pinoké JA2    17:00  17:45 KG2  info
Fluiten: Robert van Werkhoven en Rob Schuyt
JA3 16692  MHC de Kikkers JA2 30   16:30  17:45 uit -   info
JB1 16854  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JB1    11:30  12:30 KG1  info
JB2 17323  AH & BC JB2 30   12:00  13:15 uit -   info
JB3 17324  MHC Alliance JB2 20   17:10  18:15 uit -   info
JB4 33322  Alkmaarsche M.H.C. JB3 30   14:15  15:30 uit -   info
JB5 17315  HV Myra JB1    13:30  14:15 KG2  info
ouders Raven van Ling en Job Stevens fluiten
JC1 17869  HC Tilburg JC1 100   09:50  12:30 uit -   info
JC2 38093  H.V. de Terriërs JC1    15:00  16:00 KG4  info
Fluiten: Jeroen Lemmens (HVJ)
JC3 38092  MHC Alliance JC3    18:45  19:30 KG2  info
ouders Teun Vuursteen fluiten
JC4 38060  A.M.H.C. Rood-Wit JC4 20   14:55  16:00 uit -   info
JC5 38054  MHC Alliance JC4 20   16:40  17:45 uit -   info
 
JD1 38746  THC Hurley JD1    08:15  09:00 KG2  info
Fluiten: Julie Blaisse en Erik van der Vegt
JD2 38728  Z.H.C. de Kraaien JD1    08:15  09:00 KG1  info
Fluiten: Dennis Heijn en Casper van der Veen (JB1)
JD3 38738  Hockeyclub AMVJ JD1 30   11:15  12:30 uit -   info
JD4 38732  HV Myra JD4 30   12:00  13:15 uit -   info
   Bloemendaal uit-sokken!  
JD5 38745  H.C. Haarlem JD4    11:45  12:30 KG2  info
Fluiten: Joppe Poelmann (JA2) en Mike Glas
 
JF1 34592  HV Myra JF2    08:15  09:00 KG4  info
JF2 34615  MHCHBS JF2 15   10:15  11:15 uit -   info
JF3 34602  A.M.H.C. F.I.T. JF1    08:15  09:00 KG4  info
JF4 34810  MHC Bennebroek JF1    08:15  09:00 KG3  info

25 mei | Top Hockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Heren 1 18483  SV Kampong Hockey H1    15:30  16:00 KG1  info
Heren 1  !Reservering Playoff 2.2      n.n.b   info


Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda