Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


MB6

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Hans Bienfait
Coach Tibor Docter
Manager Angelique van Oversteeg
Manager Mariska Beerens
Trainer Stan Went
Trainer Matthijs Krauss
Trainer Olivier Vriends
Groepsmoeder Ingeborg Ort Email
Groepsmoeder Marie Claire 't Hart Email

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
30-3-2019 12:00 MD6 HMHC Saxenburg MD5 Lieke van Oversteeg
2-3-2019 10:45 MD4 Hockeyclub VVV MD3 Roosmarijn  Korthals Altes
2-3-2019 10:45 MD5 MHC Alliance MD6 Pam de Kroes-sanders
17-11-2018 12:15 MD7 HV Myra MD5 Roosmarijn  Korthals Altes
13-10-2018 10:45 MD6 MHC Alliance MD11 Jasmijn  Herkemij
6-10-2018 11:00 MD7 H.C. HISALIS MD3 Twinkel  Bienfait
 

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mei 19422 MHC Bennebroek MB4
25
13:20 14:30 uit route
18 mei 19593 H.C. HISALIS MB5
30
12:30 13:45 uit route
25 mei 19632 BHC Overbos MB7
16:00 thuis KG3
1 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Haarlem MB7 11 23 7 2 2 32 16 0
2 Rood-Wit MB6 11 21 6 3 2 32 14 0
3 Hisalis MB5 10 21 6 3 1 24 15 0
4 Bloemendaal MB6 11 20 6 2 3 32 23 0
5 Alliance MB12 11 16 5 1 5 29 20 0
6 Overbos MB7 11 11 3 2 6 20 28 0
7 Bennebroek MB4 10 10 3 1 6 25 27 0
8 Castricum MB5 11 0 0 0 11 5 56 0

  Bloemendaal MB6Rood-Wit MB6Castricum MB5Alliance MB12Hisalis MB5Bennebroek MB4Haarlem MB7Overbos MB7
Bloemendaal MB6   1-1 5-1 5-3 1-3 3-2 4-1
Rood-Wit MB6 2-2   4-1 5-1 1-2 2-2
Castricum MB5 0-5 0-6   0-6 2-6 0-5
Alliance MB12 1-3 1-4   2-4 5-0 3-0 5-1
Hisalis MB5 2-1 2-0 0-0   4-3 0-0
Bennebroek MB4 2-3 5-0   3-3 4-2
Haarlem MB7 4-2 7-0 3-0 2-2 2-0   4-0
Overbos MB7 5-1 0-3 5-1 0-3 4-1 1-4  

Uitslagen
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
.. Castricum MB5 Rood-Wit MB6 0-6 Definitief
.. Bennebroek MB4 Haarlem MB7 3-3 Definitief
.. Bloemendaal MB6 Alliance MB12 5-3 Definitief
.. Overbos MB7 Hisalis MB5 4-1 Definitief
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
.. Haarlem MB7 Bloemendaal MB6 4-2 Definitief
.. Alliance MB12 Overbos MB7 5-1 Definitief
.. Hisalis MB5 Castricum MB5 2-0 Definitief
.. Rood-Wit MB6 Bennebroek MB4 5-1 Definitief
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
.. Alliance MB12 Hisalis MB5 2-4 Definitief
.. Overbos MB7 Haarlem MB7 1-4 Definitief
.. Bloemendaal MB6 Rood-Wit MB6 1-1 Definitief
.. Bennebroek MB4 Castricum MB5 5-0 Definitief
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
.. Rood-Wit MB6 Overbos MB7 2-2 Definitief
.. Castricum MB5 Bloemendaal MB6 0-5 Definitief
.. Haarlem MB7 Alliance MB12 3-0 Definitief
.. Hisalis MB5 Bennebroek MB4 4-3 Definitief
ZATERDAG 2 MAART 2019
.. Bloemendaal MB6 Bennebroek MB4 3-2 Definitief
.. Overbos MB7 Castricum MB5 5-1 Definitief
.. Alliance MB12 Rood-Wit MB6 1-4 Definitief
.. Haarlem MB7 Hisalis MB5 2-2 Definitief
ZATERDAG 9 MAART 2019
.. Bennebroek MB4 Overbos MB7 4-2 Definitief
.. Castricum MB5 Alliance MB12 0-6 Definitief
.. Rood-Wit MB6 Haarlem MB7 1-2 Definitief
.. Bloemendaal MB6 Hisalis MB5 1-3 Definitief
ZATERDAG 16 MAART 2019
.. Hisalis MB5 Rood-Wit MB6 2-1 Definitief
.. Overbos MB7 Bloemendaal MB6 5-1 Definitief
.. Alliance MB12 Bennebroek MB4 5-0 Definitief
.. Haarlem MB7 Castricum MB5 7-0 Definitief
ZATERDAG 23 MAART 2019
.. Haarlem MB7 Bennebroek MB4 2-0 Definitief
.. Alliance MB12 Bloemendaal MB6 1-3 Definitief
.. Hisalis MB5 Overbos MB7 0-0 Definitief
.. Rood-Wit MB6 Castricum MB5 4-1 Definitief
ZATERDAG 30 MAART 2019
.. Overbos MB7 Alliance MB12 0-3 Definitief
.. Bloemendaal MB6 Haarlem MB7 4-1 Definitief
.. Castricum MB5 Hisalis MB5 2-6 Definitief
.. Bennebroek MB4 Rood-Wit MB6 2-3 Definitief
ZATERDAG 6 APRIL 2019
.. Castricum MB5 Bennebroek MB4 0-5 Definitief
.. Haarlem MB7 Overbos MB7 4-0 Definitief
.. Rood-Wit MB6 Bloemendaal MB6 2-2 Definitief
.. Hisalis MB5 Alliance MB12 0-0 Definitief
ZATERDAG 13 APRIL 2019
.. Bloemendaal MB6 Castricum MB5 5-1 Definitief
.. Overbos MB7 Rood-Wit MB6 0-3 Definitief
.. Alliance MB12 Haarlem MB7 3-0 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 11 MEI 2019
  Bennebroek MB4 Bloemendaal MB6 14:30 Rottegat Heemskerklaan
  Castricum MB5 Overbos MB7 12:30 Sportp. Wouterland
  Hisalis MB5 Haarlem MB7 14:45 Sportp. 'Ter Specke'
  Rood-Wit MB6 Alliance MB12 Marienweide
ZATERDAG 18 MEI 2019
  Alliance MB12 Castricum MB5 11:30 Sportparklaan
  Haarlem MB7 Rood-Wit MB6 13:00 Sportp. Vergierdeweg
  Hisalis MB5 Bloemendaal MB6 13:45 Sportp. 'Ter Specke'
  Overbos MB7 Bennebroek MB4 14:15 Van Loenenlaan
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Bennebroek MB4 Alliance MB12 16:15 Rottegat Heemskerklaan
  Bloemendaal MB6 Overbos MB7 Sportp. Aelbertsbergweg
  Castricum MB5 Haarlem MB7 Sportp. Wouterland
  Rood-Wit MB6 Hisalis MB5 Marienweide

HCBloemendaal TV
 
Agenda