Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


MA5

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Hans Bos
Coach Hans Beeren
Manager Hans Bos
Trainer Olivier Vriends
Groepsmoeder Dorine Bijl van Duijvenbode Email
Groepsmoeder Hanneke Rinkes Email

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
23-3-2019 12:30 MC6 Xenios MC5 Jolijn  Bos
10-11-2018 12:45 MC7 WFHC Hoorn (WFHC) MC3 Bloeme van Bennekom
22-9-2018 10:30 MC7 H.V. de Terriërs MC3 Fay  Beeren
22-9-2018 12:15 MC6 MHC de Kikkers MC6 Cathelijne van Beijma thoe Kingma
 

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mei 18176 BHC Overbos MA3
30
14:30 15:45 uit route
18 mei 43495 HV Myra MA3
30
uit route
25 mei 18272 Alkmaarsche M.H.C. MA5
30
uit route
thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hoorn (WFHC) MA3 11 27 9 0 2 53 17 0
2 Overbos MA3 11 24 8 0 3 38 14 0
3 Haarlem MA3 11 20 6 2 3 31 20 0
4 Pinoké MA4 11 16 5 1 5 21 30 0
5 Bennebroek MA3 11 12 3 3 5 29 24 0
6 Myra MA3 11 10 3 1 7 24 40 0
7 Bloemendaal MA5 11 9 3 3 5 30 50 3
8 Alkmaar MA5 11 5 1 2 8 12 43 0

  Bloemendaal MA5Overbos MA3Pinoké MA4Haarlem MA3Myra MA3Hoorn (WFHC) MA3Bennebroek MA3Alkmaar MA5
Bloemendaal MA5   4-3 5-0 5-5 5-7 1-10 1-1 3-3
Overbos MA3   3-0 1-3 6-0 5-0 2-0
Pinoké MA4 3-4   1-2 1-1 3-2 4-2 3-2
Haarlem MA3 2-0 1-2 1-4   8-0 1-3 2-2
Myra MA3 0-3   1-5 4-2 1-2
Hoorn (WFHC) MA3 8-2 4-3 7-0 2-1   4-0 8-0
Bennebroek MA3 8-0 0-3 2-3 6-1   4-0
Alkmaar MA5 2-7 1-2 0-3 0-8 2-2  

Uitslagen
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
.. Myra MA3 Overbos MA3 0-3 Definitief
.. Alkmaar MA5 Pinoké MA4 1-2 Definitief
.. Hoorn (WFHC) MA3 Bloemendaal MA5 8-2 Definitief
.. Haarlem MA3 Bennebroek MA3 2-2 Definitief
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
.. Overbos MA3 Alkmaar MA5 2-0 Definitief
.. Pinoké MA4 Hoorn (WFHC) MA3 3-2 Definitief
.. Bloemendaal MA5 Haarlem MA3 5-5 Definitief
.. Bennebroek MA3 Myra MA3 6-1 Definitief
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
.. Hoorn (WFHC) MA3 Overbos MA3 4-3 Definitief
.. Alkmaar MA5 Myra MA3 0-8 Definitief
.. Bloemendaal MA5 Bennebroek MA3 1-1 Definitief
.. Haarlem MA3 Pinoké MA4 1-4 Definitief
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
.. Overbos MA3 Haarlem MA3 1-3 Definitief
.. Myra MA3 Hoorn (WFHC) MA3 1-5 Definitief
.. Pinoké MA4 Bloemendaal MA5 3-4 Definitief
.. Bennebroek MA3 Alkmaar MA5 4-0 Definitief
ZATERDAG 2 MAART 2019
.. Bloemendaal MA5 Overbos MA3 4-3 Definitief
.. Haarlem MA3 Myra MA3 8-0 Definitief
.. Hoorn (WFHC) MA3 Alkmaar MA5 8-0 Definitief
.. Pinoké MA4 Bennebroek MA3 4-2 Definitief
ZATERDAG 9 MAART 2019
.. Alkmaar MA5 Haarlem MA3 0-3 Definitief
.. Overbos MA3 Pinoké MA4 3-0 Definitief
.. Hoorn (WFHC) MA3 Bennebroek MA3 4-0 Definitief
ZATERDAG 16 MAART 2019
.. Haarlem MA3 Hoorn (WFHC) MA3 1-3 Definitief
.. Pinoké MA4 Myra MA3 1-1 Definitief
.. Bennebroek MA3 Overbos MA3 0-3 Definitief
.. Bloemendaal MA5 Alkmaar MA5 3-3 Definitief
ZATERDAG 23 MAART 2019
.. Overbos MA3 Myra MA3 6-0 Definitief
.. Pinoké MA4 Alkmaar MA5 3-2 Definitief
.. Bennebroek MA3 Haarlem MA3 2-3 Definitief
.. Bloemendaal MA5 Hoorn (WFHC) MA3 1-10 Definitief
ZATERDAG 30 MAART 2019
.. Haarlem MA3 Bloemendaal MA5 2-0 Definitief
.. Hoorn (WFHC) MA3 Pinoké MA4 7-0 Definitief
.. Alkmaar MA5 Overbos MA3 2-7 Definitief
.. Myra MA3 Bennebroek MA3 4-2 Definitief
ZATERDAG 6 APRIL 2019
.. Myra MA3 Alkmaar MA5 1-2 Definitief
.. Overbos MA3 Hoorn (WFHC) MA3 5-0 Definitief
.. Bennebroek MA3 Bloemendaal MA5 8-0 Definitief
.. Pinoké MA4 Haarlem MA3 1-2 Definitief
ZATERDAG 13 APRIL 2019
.. Haarlem MA3 Overbos MA3 1-2 Definitief
.. Hoorn (WFHC) MA3 Myra MA3 2-1 Definitief
.. Alkmaar MA5 Bennebroek MA3 2-2 Definitief
.. Bloemendaal MA5 Pinoké MA4 5-0 Definitief
ZATERDAG 20 APRIL 2019
.. Bloemendaal MA5 Myra MA3 5-7 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 11 MEI 2019
  Alkmaar MA5 Hoorn (WFHC) MA3 Gemeentesportpark
  Bennebroek MA3 Pinoké MA4 17:45 Rottegat Heemskerklaan
  Myra MA3 Haarlem MA3 Sportlaan Oost (Myra)
  Overbos MA3 Bloemendaal MA5 15:45 Van Loenenlaan
ZATERDAG 18 MEI 2019
  Bennebroek MA3 Hoorn (WFHC) MA3 13:00 Rottegat Heemskerklaan
  Haarlem MA3 Alkmaar MA5 17:45 Sportp. Vergierdeweg
  Myra MA3 Bloemendaal MA5 Sportlaan Oost (Myra)
  Pinoké MA4 Overbos MA3 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Alkmaar MA5 Bloemendaal MA5 Gemeentesportpark
  Hoorn (WFHC) MA3 Haarlem MA3 15:00 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Myra MA3 Pinoké MA4 Sportlaan Oost (Myra)
  Overbos MA3 Bennebroek MA3 15:45 Van Loenenlaan

HCBloemendaal TV
 
Agenda