Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


DVA

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Anouk Zondervan-Reijnierse
Aanvoerder Josephine Blauw
Aanvoerder Miente de Gier-Gast

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
6-4-2019 10:45 MC1 hdm MC1 Miente de  Gier-Gast
30-3-2019 12:30 MB2 MHC Amstelveen MB1 Lotte  Vuylsteke
16-3-2019 10:45 MC1 B.H.V. Push MC1 Miente de  Gier-Gast
6-1-2019 18:25 MB3 zaal MHC Alliance MB5 Joyce  Schutten
9-12-2018 14:15 MA2 zaal U.H.C.QUI VIVE MA2 Joyce  Schutten
9-12-2018 15:05 MA2 zaal A.M.H.C. Rood-Wit MA2 Joyce  Schutten
24-11-2018 12:15 MD2 BHC Overbos MD1 Anouk  Zondervan-Reijnierse
9-9-2018 09:30 DVF MHCHBS DC Team , Anouk  Zondervan-Reijnierse , Laura  Tiel
 

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mei 6820 AH & BC DA
30
uit route
19 mei 7064 Larensche Mixed Hockey Club DA
thuis
26 mei 7360 't Spandersbosch DA
50
uit route
2 jun 7844 hdm DA
thuis
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spandersbosch DA 15 37 12 1 2 30 11 0
2 Amsterdam DA 15 32 10 2 3 30 14 0
3 Gooische DA 16 28 9 1 6 46 20 0
4 hdm DA 15 28 8 4 3 31 19 0
5 Bloemendaal DA 16 22 7 1 8 38 36 0
6 Pinoké DA 15 22 7 1 7 20 24 0
7 Rotterdam DA 16 21 6 3 7 29 31 0
8 Alecto DA 16 18 6 0 10 29 51 0
9 Laren DA 15 17 5 2 8 23 26 0
10 Kampong DA 16 16 4 4 8 21 35 0
11 Voordaan DA 15 4 1 1 13 18 48 0

  Gooische DAVoordaan DAAlecto DAAmsterdam DARotterdam DALaren DAPinoké DABloemendaal DAhdm DASpandersbosch DAKampong DA
Gooische DA   5-0 8-1 0-2 2-0 3-0 2-5 1-2 5-3
Voordaan DA 0-4   4-1 1-3 0-3 1-4 0-2 2-4
Alecto DA 0-7 5-3   0-3 0-3 3-0 3-2 4-2
Amsterdam DA 3-0 6-0   2-2 2-1 1-2 1-2 1-2 1-1
Rotterdam DA 1-4 3-1 3-2   3-0 1-1 0-0 0-1
Laren DA 3-1 1-3 5-2   1-3 1-0 3-3 0-1 1-1
Pinoké DA 1-0 3-2 0-4 0-1 5-1 1-0   2-0
Bloemendaal DA 0-3 4-2 5-3 1-2 3-2 4-1   3-4 6-2
hdm DA 2-1 3-1 0-1 3-1 1-1 2-4   2-0 4-0
Spandersbosch DA 0-0 2-0 2-1 1-2 3-0 4-0 3-1   2-0
Kampong DA 2-2 0-1 1-2 0-4 2-1 1-0 4-1 0-0 0-3  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Alecto DA hdm DA 4-2 Definitief
.. Bloemendaal DA Voordaan DA 4-2 Definitief
.. Gooische DA Spandersbosch DA 1-2 Definitief
.. HGC DA Pinoké DA 1-2 Definitief
.. Rotterdam DA Laren DA 3-0 Definitief
.. Kampong DA Amsterdam DA 1-2 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Laren DA Kampong DA 1-1 Definitief
.. Pinoké DA Bloemendaal DA 2-0 Definitief
.. hdm DA Gooische DA 2-1 Definitief
.. Spandersbosch DA Rotterdam DA 3-0 Definitief
.. Amsterdam DA HGC DA 1-1 Definitief
MAANDAG 17 SEPTEMBER 2018
.. Voordaan DA Alecto DA 4-1 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Kampong DA Spandersbosch DA 0-3 Definitief
.. Rotterdam DA hdm DA 0-0 Definitief
.. Gooische DA Voordaan DA 5-0 Definitief
.. Alecto DA Bloemendaal DA 3-2 Definitief
.. Amsterdam DA Pinoké DA 1-2 Definitief
DONDERDAG 27 SEPTEMBER 2018
.. Laren DA HGC DA 5-1 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Bloemendaal DA Gooische DA 0-3 Definitief
.. Voordaan DA Rotterdam DA 1-3 Definitief
.. Pinoké DA Alecto DA 0-4 Definitief
.. hdm DA Kampong DA 4-0 Definitief
.. Laren DA Amsterdam DA 1-3 Definitief
.. Spandersbosch DA HGC DA 4-0 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. HGC DA hdm DA 0-5 Definitief
.. Kampong DA Voordaan DA 2-2 Definitief
.. Amsterdam DA Spandersbosch DA 1-2 Definitief
.. Gooische DA Alecto DA 8-1 Definitief
.. Laren DA Pinoké DA 1-3 Definitief
.. Rotterdam DA Bloemendaal DA 1-1 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Bloemendaal DA Kampong DA 6-2 Definitief
.. hdm DA Amsterdam DA 0-1 Definitief
.. Pinoké DA Gooische DA 1-0 Definitief
.. Spandersbosch DA Laren DA 4-0 Definitief
.. Alecto DA Rotterdam DA 0-3 Definitief
.. Voordaan DA HGC DA 5-2 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Kampong DA Alecto DA 0-1 Definitief
.. Amsterdam DA Voordaan DA 3-0 Definitief
.. Spandersbosch DA Pinoké DA 3-1 Definitief
.. Rotterdam DA Gooische DA 1-4 Definitief
.. Laren DA hdm DA 3-3 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Bloemendaal DA Amsterdam DA 1-2 Definitief
.. Voordaan DA Laren DA 0-3 Definitief
.. Pinoké DA Rotterdam DA 5-1 Definitief
.. hdm DA Spandersbosch DA 2-0 Definitief
.. Gooische DA Kampong DA 5-3 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Amsterdam DA Alecto DA 6-0 Definitief
.. hdm DA Pinoké DA 1-1 Definitief
.. Spandersbosch DA Voordaan DA 2-0 Definitief
.. Kampong DA Rotterdam DA 0-4 Definitief
.. Laren DA Bloemendaal DA 1-0 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Bloemendaal DA Spandersbosch DA 3-4 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Spandersbosch DA Alecto DA 2-1 Definitief
.. Laren DA Gooische DA 3-1 Definitief
.. Pinoké DA Voordaan DA 3-2 Definitief
.. Amsterdam DA Rotterdam DA 2-2 Definitief
.. hdm DA Bloemendaal DA 2-4 Definitief
WOENSDAG 28 NOVEMBER 2018
.. Voordaan DA hdm DA 0-2 Definitief
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
.. Kampong DA Pinoké DA 1-0 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Gooische DA Amsterdam DA 0-2 Definitief
ZONDAG 3 MAART 2019
.. Alecto DA Laren DA 0-3 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Amsterdam DA Kampong DA 1-1 Definitief
.. Voordaan DA Bloemendaal DA 1-4 Definitief
.. Laren DA Rotterdam DA 5-2 Definitief
.. hdm DA Alecto DA 3-1 Definitief
.. Spandersbosch DA Gooische DA 0-0 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Kampong DA Laren DA 2-1 Definitief
.. Rotterdam DA Spandersbosch DA 0-1 Definitief
.. Bloemendaal DA Pinoké DA 4-1 Definitief
.. Alecto DA Voordaan DA 5-3 Definitief
.. Gooische DA hdm DA 2-5 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Pinoké DA Amsterdam DA 0-1 Definitief
.. Bloemendaal DA Alecto DA 5-3 Definitief
.. Voordaan DA Gooische DA 0-4 Definitief
.. hdm DA Rotterdam DA 3-1 Definitief
.. Spandersbosch DA Kampong DA 2-0 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. Gooische DA Bloemendaal DA 3-0 Definitief
.. Rotterdam DA Voordaan DA 3-1 Definitief
.. Amsterdam DA Laren DA 2-1 Definitief
.. Alecto DA Pinoké DA 3-0 Definitief
.. Kampong DA hdm DA 0-0 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Alecto DA Gooische DA 0-7 Definitief
.. Bloemendaal DA Rotterdam DA 3-2 Definitief
.. Spandersbosch DA Amsterdam DA 1-2 Definitief
.. Voordaan DA Kampong DA 2-4 Definitief
.. Pinoké DA Laren DA 1-0 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. Gooische DA Pinoké DA 2-0 Definitief
.. Laren DA Spandersbosch DA 0-1 Definitief
.. Kampong DA Bloemendaal DA 4-1 Definitief
.. Rotterdam DA Alecto DA 3-2 Definitief
.. Amsterdam DA hdm DA 1-2 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 5 MEI 2019
  Alecto DA Kampong DA 11:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Gooische DA Rotterdam DA 16:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Pinoké DA Spandersbosch DA 12:15 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Voordaan DA Amsterdam DA 13:45 Sportpark Bos
  hdm DA Laren DA 11:00 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 12 MEI 2019
  Amsterdam DA Bloemendaal DA Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Kampong DA Gooische DA 10:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Laren DA Voordaan DA 13:30 Sportp. Eemnesserweg
  Rotterdam DA Pinoké DA 12:30 Sportp. Hazelaarweg
  Spandersbosch DA hdm DA 12:30 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 19 MEI 2019
  Alecto DA Amsterdam DA 10:30 Sportpark 'De Bloemerd'
  Bloemendaal DA Laren DA Sportp. Aelbertsbergweg
  Pinoké DA hdm DA Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rotterdam DA Kampong DA 11:00 Sportp. Hazelaarweg
  Voordaan DA Spandersbosch DA Sportpark Bos
ZONDAG 26 MEI 2019
  Amsterdam DA Gooische DA Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Laren DA Alecto DA 12:30 Sportp. Eemnesserweg
  Pinoké DA Kampong DA Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Spandersbosch DA Bloemendaal DA Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  hdm DA Voordaan DA Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Alecto DA Spandersbosch DA Sportpark 'De Bloemerd'
  Bloemendaal DA hdm DA Sportp. Aelbertsbergweg
  Gooische DA Laren DA einde v/d Meerweg (Gooische)
  Rotterdam DA Amsterdam DA 11:00 Sportp. Hazelaarweg
  Voordaan DA Pinoké DA Sportpark Bos

HCBloemendaal TV
 
Agenda