Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


DVA

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Anouk Zondervan-Reijnierse
Aanvoerder Josephine Blauw
Aanvoerder Miente de Gier-Gast

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
25-5-2019 11:00 MC1 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MC1 Miente de  Gier-Gast
6-4-2019 10:45 MC1 hdm MC1 Miente de  Gier-Gast
30-3-2019 12:30 MB2 MHC Amstelveen MB1 Lotte  Vuylsteke
16-3-2019 10:45 MC1 B.H.V. Push MC1 Miente de  Gier-Gast
6-1-2019 18:25 MB3 zaal MHC Alliance MB5 Joyce  Schutten
9-12-2018 14:15 MA2 zaal U.H.C.QUI VIVE MA2 Joyce  Schutten
9-12-2018 15:05 MA2 zaal A.M.H.C. Rood-Wit MA2 Joyce  Schutten
24-11-2018 12:15 MD2 BHC Overbos MD1 Anouk  Zondervan-Reijnierse
9-9-2018 09:30 DVF MHCHBS DC Team , Anouk  Zondervan-Reijnierse , Laura  Tiel
 

Nog 1 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
1 sep !Oefenwedstrijd Pinoke DVA
11:00 thuis KG1
1 thuiswedstrijden en uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spandersbosch DA 20 44 14 2 4 41 21 0
2 Amsterdam DA 20 41 13 2 5 42 21 0
3 hdm DA 20 41 12 5 3 45 22 0
4 Gooische DA 20 38 12 2 6 54 24 0
5 Pinoké DA 20 33 10 3 7 34 28 0
6 Bloemendaal DA 20 27 8 3 9 43 43 0
7 Laren DA 20 24 7 3 10 34 31 0
8 Rotterdam DA 20 22 6 4 10 33 41 0
9 Kampong DA 20 21 5 6 9 31 46 0
10 Alecto DA 20 19 6 1 13 33 65 0
11 Voordaan DA 20 4 1 1 18 21 69 0

  Gooische DAVoordaan DAAlecto DAAmsterdam DARotterdam DALaren DAPinoké DABloemendaal DAhdm DASpandersbosch DAKampong DA
Gooische DA   5-0 8-1 0-2 2-0 1-0 2-0 3-0 2-5 1-2 5-3
Voordaan DA 0-4   4-1 1-5 1-3 0-3 0-3 1-4 0-2 1-4 2-4
Alecto DA 0-7 5-3   0-1 0-3 0-3 3-0 3-2 4-2 1-4 3-3
Amsterdam DA 2-3 3-0 6-0   2-2 2-1 1-2 0-1 1-2 1-2 1-1
Rotterdam DA 1-4 3-1 3-2 2-4   3-0 1-1 1-1 0-0 0-1 1-3
Laren DA 3-1 3-0 6-0 1-3 5-2   1-3 1-0 3-3 0-1 1-1
Pinoké DA 1-0 3-2 0-4 0-1 5-1 1-0   2-0 1-1 4-0 5-2
Bloemendaal DA 0-3 4-2 5-3 1-2 3-2 2-2 4-1   0-3 3-4 6-2
hdm DA 2-1 6-1 3-1 0-1 3-1 2-0 1-1 2-4   2-0 4-0
Spandersbosch DA 0-0 2-0 2-1 1-2 3-0 4-0 3-1 2-2 1-2   2-0
Kampong DA 2-2 2-2 0-1 1-2 0-4 2-1 1-0 4-1 0-0 0-3  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Alecto DA hdm DA 4-2 Definitief
.. Bloemendaal DA Voordaan DA 4-2 Definitief
.. Gooische DA Spandersbosch DA 1-2 Definitief
.. HGC DA Pinoké DA 1-2 Definitief
.. Rotterdam DA Laren DA 3-0 Definitief
.. Kampong DA Amsterdam DA 1-2 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Laren DA Kampong DA 1-1 Definitief
.. Pinoké DA Bloemendaal DA 2-0 Definitief
.. hdm DA Gooische DA 2-1 Definitief
.. Spandersbosch DA Rotterdam DA 3-0 Definitief
.. Amsterdam DA HGC DA 1-1 Definitief
MAANDAG 17 SEPTEMBER 2018
.. Voordaan DA Alecto DA 4-1 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Kampong DA Spandersbosch DA 0-3 Definitief
.. Rotterdam DA hdm DA 0-0 Definitief
.. Gooische DA Voordaan DA 5-0 Definitief
.. Alecto DA Bloemendaal DA 3-2 Definitief
.. Amsterdam DA Pinoké DA 1-2 Definitief
DONDERDAG 27 SEPTEMBER 2018
.. Laren DA HGC DA 5-1 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Bloemendaal DA Gooische DA 0-3 Definitief
.. Voordaan DA Rotterdam DA 1-3 Definitief
.. Pinoké DA Alecto DA 0-4 Definitief
.. hdm DA Kampong DA 4-0 Definitief
.. Laren DA Amsterdam DA 1-3 Definitief
.. Spandersbosch DA HGC DA 4-0 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. HGC DA hdm DA 0-5 Definitief
.. Kampong DA Voordaan DA 2-2 Definitief
.. Amsterdam DA Spandersbosch DA 1-2 Definitief
.. Gooische DA Alecto DA 8-1 Definitief
.. Laren DA Pinoké DA 1-3 Definitief
.. Rotterdam DA Bloemendaal DA 1-1 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Bloemendaal DA Kampong DA 6-2 Definitief
.. hdm DA Amsterdam DA 0-1 Definitief
.. Pinoké DA Gooische DA 1-0 Definitief
.. Spandersbosch DA Laren DA 4-0 Definitief
.. Alecto DA Rotterdam DA 0-3 Definitief
.. Voordaan DA HGC DA 5-2 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Kampong DA Alecto DA 0-1 Definitief
.. Amsterdam DA Voordaan DA 3-0 Definitief
.. Spandersbosch DA Pinoké DA 3-1 Definitief
.. Rotterdam DA Gooische DA 1-4 Definitief
.. Laren DA hdm DA 3-3 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Bloemendaal DA Amsterdam DA 1-2 Definitief
.. Voordaan DA Laren DA 0-3 Definitief
.. Pinoké DA Rotterdam DA 5-1 Definitief
.. hdm DA Spandersbosch DA 2-0 Definitief
.. Gooische DA Kampong DA 5-3 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Amsterdam DA Alecto DA 6-0 Definitief
.. hdm DA Pinoké DA 1-1 Definitief
.. Spandersbosch DA Voordaan DA 2-0 Definitief
.. Kampong DA Rotterdam DA 0-4 Definitief
.. Laren DA Bloemendaal DA 1-0 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Bloemendaal DA Spandersbosch DA 3-4 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Spandersbosch DA Alecto DA 2-1 Definitief
.. Laren DA Gooische DA 3-1 Definitief
.. Pinoké DA Voordaan DA 3-2 Definitief
.. Amsterdam DA Rotterdam DA 2-2 Definitief
.. hdm DA Bloemendaal DA 2-4 Definitief
WOENSDAG 28 NOVEMBER 2018
.. Voordaan DA hdm DA 0-2 Definitief
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
.. Kampong DA Pinoké DA 1-0 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Gooische DA Amsterdam DA 0-2 Definitief
ZONDAG 3 MAART 2019
.. Alecto DA Laren DA 0-3 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Amsterdam DA Kampong DA 1-1 Definitief
.. Voordaan DA Bloemendaal DA 1-4 Definitief
.. hdm DA Alecto DA 3-1 Definitief
.. Spandersbosch DA Gooische DA 0-0 Definitief
.. Laren DA Rotterdam DA 5-2 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Bloemendaal DA Pinoké DA 4-1 Definitief
.. Kampong DA Laren DA 2-1 Definitief
.. Rotterdam DA Spandersbosch DA 0-1 Definitief
.. Alecto DA Voordaan DA 5-3 Definitief
.. Gooische DA hdm DA 2-5 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. hdm DA Rotterdam DA 3-1 Definitief
.. Voordaan DA Gooische DA 0-4 Definitief
.. Pinoké DA Amsterdam DA 0-1 Definitief
.. Spandersbosch DA Kampong DA 2-0 Definitief
.. Bloemendaal DA Alecto DA 5-3 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. Rotterdam DA Voordaan DA 3-1 Definitief
.. Gooische DA Bloemendaal DA 3-0 Definitief
.. Alecto DA Pinoké DA 3-0 Definitief
.. Amsterdam DA Laren DA 2-1 Definitief
.. Kampong DA hdm DA 0-0 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Spandersbosch DA Amsterdam DA 1-2 Definitief
.. Pinoké DA Laren DA 1-0 Definitief
.. Voordaan DA Kampong DA 2-4 Definitief
.. Alecto DA Gooische DA 0-7 Definitief
.. Bloemendaal DA Rotterdam DA 3-2 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. Laren DA Spandersbosch DA 0-1 Definitief
.. Rotterdam DA Alecto DA 3-2 Definitief
.. Amsterdam DA hdm DA 1-2 Definitief
.. Kampong DA Bloemendaal DA 4-1 Definitief
.. Gooische DA Pinoké DA 2-0 Definitief
ZONDAG 5 MEI 2019
.. Gooische DA Rotterdam DA 2-0 Definitief
.. Alecto DA Kampong DA 3-3 Definitief
.. hdm DA Laren DA 2-0 Definitief
.. Pinoké DA Spandersbosch DA 4-0 Definitief
.. Voordaan DA Amsterdam DA 1-5 Definitief
ZONDAG 12 MEI 2019
.. Amsterdam DA Bloemendaal DA 0-1 Definitief
.. Kampong DA Gooische DA 2-2 Definitief
.. Rotterdam DA Pinoké DA 1-1 Definitief
.. Spandersbosch DA hdm DA 1-2 Definitief
.. Laren DA Voordaan DA 3-0 Definitief
ZONDAG 19 MEI 2019
.. Voordaan DA Spandersbosch DA 1-4 Definitief
.. Alecto DA Amsterdam DA 0-1 Definitief
.. Bloemendaal DA Laren DA 2-2 Definitief
.. Pinoké DA hdm DA 1-1 Definitief
.. Rotterdam DA Kampong DA 1-3 Definitief
ZONDAG 26 MEI 2019
.. Pinoké DA Kampong DA 5-2 Definitief
.. Spandersbosch DA Bloemendaal DA 2-2 Definitief
.. hdm DA Voordaan DA 6-1 Definitief
.. Laren DA Alecto DA 6-0 Definitief
.. Amsterdam DA Gooische DA 2-3 Definitief
ZONDAG 2 JUNI 2019
.. Voordaan DA Pinoké DA 0-3 Definitief
.. Bloemendaal DA hdm DA 0-3 Definitief
.. Alecto DA Spandersbosch DA 1-4 Definitief
.. Rotterdam DA Amsterdam DA 2-4 Definitief
.. Gooische DA Laren DA 1-0 Definitief