Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


DVB

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Frederike Wegener Sleeswijk
Aanvoerder Marije Pegels-van Wijngaarden
Aanvoerder Marie-Eugenie Artes

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
30-3-2019 10:45 JD3 Hockeyclub AMVJ JD1 Marie-Eugenie  Artes
22-9-2018 10:30 JD3 AHC IJburg JD3 Marie-Eugenie  Artes
16-9-2018 09:15 DVD A.M.H.C. Rood-Wit DD Team
 

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 mei 6343 MHC Alliance DA
20
12:10 13:00 uit route
12 mei 12065 hdm DC
thuis
19 mei 7002 MHC Bennebroek DA
25
uit route
26 mei 7482 A.M.H.C. Rood-Wit DB
thuis
2 jun 7662 hdm DB
50
uit route
2 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Klein Zwitserland DB 18 54 18 0 0 131 4 0
2 Bennebroek DA 17 33 11 0 6 44 47 0
3 Roomburg DB 17 31 10 1 6 37 28 0
4 Forescate DA 17 28 9 1 7 52 40 0
5 hdm DB 17 28 8 4 5 38 33 0
6 Alliance DA 17 25 8 1 8 44 33 0
7 Cartouche DB 17 23 6 5 6 20 28 0
8 Alecto DB 18 18 5 3 10 29 49 0
9 Bloemendaal DB 17 18 5 3 9 30 56 0
10 Noordwijk DA 17 17 5 2 10 26 63 0
11 hdm DC 17 11 3 2 12 16 49 0
12 Rood-Wit DB 17 10 2 4 11 20 57 0

  Alliance DABennebroek DAForescate DABloemendaal DBhdm DBhdm DCNoordwijk DARood-Wit DBKlein Zwitserland DBCartouche DBRoomburg DBAlecto DB
Alliance DA   1-3 0-1 0-1 5-1 7-0 6-3 1-2 0-1
Bennebroek DA 1-5   4-2 1-2 1-0 1-2 2-3 1-13 3-1
Forescate DA 1-3   1-3 5-2 5-1 8-2 3-2 1-3 2-4 1-3
Bloemendaal DB 0-2 2-5 2-3   0-4 3-2 0-12 0-0 0-3 4-2
hdm DB 3-2 2-3 4-4   0-0 1-2 4-2 2-2 2-2
hdm DC 2-3 2-4 1-5 0-3   1-0 1-8 2-1 0-2
Noordwijk DA 0-3 2-8 3-1 1-1   2-2 0-3 1-3 1-4 2-1
Rood-Wit DB 2-2 0-7 1-3 2-2 0-4   0-9 0-2 2-0
Klein Zwitserland DB 9-0 8-0 8-0 7-0 8-0 11-1 8-0   5-0 4-0
Cartouche DB 1-3 2-2 0-1 1-0 3-0 1-0 0-4   1-1 0-0
Roomburg DB 1-5 1-2 3-1 3-4 3-1 2-0 0-5 0-2   3-1
Alecto DB 3-2 2-3 3-2 0-6 3-5 1-1 0-6 5-1 1-5  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Roomburg DB Bloemendaal DB 3-4 Definitief
.. Noordwijk DA Klein Zwitserland DB 0-3 Definitief
.. hdm DB Cartouche DB 2-2 Definitief
.. Rood-Wit DB Alecto DB 2-0 Definitief
.. Bennebroek DA Forescate DA 4-2 Definitief
.. hdm DC Alliance DA 2-3 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Klein Zwitserland DB hdm DC 8-0 Definitief
.. Alecto DB hdm DB 0-6 Definitief
.. Alliance DA Bennebroek DA 1-3 Definitief
.. Forescate DA Rood-Wit DB 3-2 Definitief
.. Cartouche DB Roomburg DB 1-1 Definitief
.. Bloemendaal DB Noordwijk DA 3-2 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Bloemendaal DB Klein Zwitserland DB 0-12 Definitief
.. Bennebroek DA hdm DC 1-0 Definitief
.. Rood-Wit DB Alliance DA 2-2 Definitief
.. Roomburg DB Alecto DB 3-1 Definitief
.. hdm DB Forescate DA 4-4 Definitief
.. Noordwijk DA Cartouche DB 1-3 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Klein Zwitserland DB Bennebroek DA 8-0 Definitief
.. hdm DC Rood-Wit DB 1-0 Definitief
.. Forescate DA Roomburg DB 2-4 Definitief
.. Alecto DB Noordwijk DA 3-5 Definitief
.. Cartouche DB Bloemendaal DB 2-2 Definitief
.. Alliance DA hdm DB 0-1 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. hdm DB hdm DC 0-0 Definitief
.. Rood-Wit DB Bennebroek DA 0-7 Definitief
.. Roomburg DB Alliance DA 1-5 Definitief
.. Noordwijk DA Forescate DA 2-8 Definitief
.. Bloemendaal DB Alecto DB 4-2 Definitief
.. Cartouche DB Klein Zwitserland DB 0-4 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. hdm DC Roomburg DB 2-1 Definitief
.. Forescate DA Bloemendaal DB 1-3 Definitief
.. Alecto DB Cartouche DB 5-1 Definitief
.. Alliance DA Noordwijk DA 7-0 Definitief
.. Bennebroek DA hdm DB 1-2 Definitief
.. Klein Zwitserland DB Rood-Wit DB 8-0 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Cartouche DB Forescate DA 1-3 Definitief
.. Alecto DB Klein Zwitserland DB 0-6 Definitief
.. Bloemendaal DB Alliance DA 0-2 Definitief
.. hdm DB Rood-Wit DB 4-2 Definitief
.. Noordwijk DA hdm DC 1-1 Definitief
.. Roomburg DB Bennebroek DA 1-2 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Rood-Wit DB Roomburg DB 0-2 Definitief
.. Alliance DA Cartouche DB 1-2 Definitief
.. hdm DC Bloemendaal DB 1-5 Definitief
.. Bennebroek DA Noordwijk DA 1-2 Definitief
.. Forescate DA Alecto DB 1-3 Definitief
.. Klein Zwitserland DB hdm DB 7-0 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Alecto DB Alliance DA 3-2 Definitief
.. Roomburg DB hdm DB 3-1 Definitief
.. Noordwijk DA Rood-Wit DB 2-2 Definitief
.. Cartouche DB hdm DC 1-0 Definitief
.. Bloemendaal DB Bennebroek DA 2-5 Definitief
.. Forescate DA Klein Zwitserland DB 1-3 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Roomburg DB Klein Zwitserland DB 0-5 Definitief
.. hdm DC Alecto DB 0-2 Definitief
.. Rood-Wit DB Bloemendaal DB 2-2 Definitief
.. Alliance DA Forescate DA 0-1 Definitief
.. Bennebroek DA Cartouche DB 3-1 Definitief
.. hdm DB Noordwijk DA 1-2 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Bloemendaal DB hdm DB 0-4 Definitief
.. Klein Zwitserland DB Alliance DA 9-0 Definitief
.. Noordwijk DA Roomburg DB 1-4 Definitief
.. Alecto DB Bennebroek DA 2-3 Definitief
.. Cartouche DB Rood-Wit DB 1-0 Definitief
.. Forescate DA hdm DC 5-1 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Alliance DA hdm DC 5-1 Definitief
.. Klein Zwitserland DB Noordwijk DA 11-1 Definitief
.. Bloemendaal DB Roomburg DB 0-3 Definitief
.. Cartouche DB hdm DB 0-1 Definitief
.. Alecto DB Rood-Wit DB 1-1 Definitief
.. Forescate DA Bennebroek DA 1-3 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. hdm DB Alecto DB 2-2 Definitief
.. Noordwijk DA Bloemendaal DB 3-1 Definitief
.. Rood-Wit DB Forescate DA 1-3 Definitief
.. hdm DC Klein Zwitserland DB 1-8 Definitief
.. Bennebroek DA Alliance DA 1-5 Definitief
.. Roomburg DB Cartouche DB 0-2 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Cartouche DB Noordwijk DA 3-0 Definitief
.. Klein Zwitserland DB Bloemendaal DB 8-0 Definitief
.. Forescate DA hdm DB 5-2 Definitief
.. hdm DC Bennebroek DA 2-4 Definitief
.. Alecto DB Roomburg DB 1-5 Definitief
.. Alliance DA Rood-Wit DB 6-3 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. Roomburg DB Forescate DA 3-1 Definitief
.. hdm DB Alliance DA 3-2 Definitief
.. Noordwijk DA Alecto DB 2-1 Definitief
.. Bloemendaal DB Cartouche DB 0-0 Definitief
.. Rood-Wit DB hdm DC 0-4 Definitief
.. Bennebroek DA Klein Zwitserland DB 1-13 Definitief
WOENSDAG 3 APRIL 2019
.. Klein Zwitserland DB Alecto DB 4-0 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Klein Zwitserland DB Cartouche DB 5-0 Definitief
.. Bennebroek DA Rood-Wit DB 2-3 Definitief
.. hdm DC hdm DB 0-3 Definitief
.. Alliance DA Roomburg DB 0-1 Definitief
.. Forescate DA Noordwijk DA 8-2 Definitief
.. Alecto DB Bloemendaal DB 3-2 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. Rood-Wit DB Klein Zwitserland DB 0-9 Definitief
.. Cartouche DB Alecto DB 0-0 Definitief
.. Roomburg DB hdm DC 2-0 Definitief
.. Bloemendaal DB Forescate DA 2-3 Definitief
.. hdm DB Bennebroek DA 2-3 Definitief
.. Noordwijk DA Alliance DA 0-3 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 5 MEI 2019
  Alliance DA Bloemendaal DB 13:00 Sportparklaan
  Bennebroek DA Roomburg DB 12:00 Rottegat Heemskerklaan
  Forescate DA Cartouche DB 10:45 Sportpark 'Adegeest'
  Rood-Wit DB hdm DB 9:30 Marienweide
  hdm DC Noordwijk DA 9:30 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 12 MEI 2019
  Alecto DB Forescate DA 11:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Bloemendaal DB hdm DC Sportp. Aelbertsbergweg
  Cartouche DB Alliance DA Sportpark DuiveSteyn
  Noordwijk DA Bennebroek DA 12:45 t/o zwembad BinnenZee
  Roomburg DB Rood-Wit DB 12:45 Sportp. Roomburg
  hdm DB Klein Zwitserland DB Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 19 MEI 2019
  Alliance DA Alecto DB Sportparklaan
  Bennebroek DA Bloemendaal DB Rottegat Heemskerklaan
  Klein Zwitserland DB Forescate DA 11:00 Sportpark 'HCKZ'
  Rood-Wit DB Noordwijk DA Marienweide
  hdm DB Roomburg DB Sportcomplex Groenendaal
  hdm DC Cartouche DB Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 26 MEI 2019
  Alecto DB hdm DC Sportpark 'De Bloemerd'
  Bloemendaal DB Rood-Wit DB Sportp. Aelbertsbergweg
  Cartouche DB Bennebroek DA Sportpark DuiveSteyn
  Forescate DA Alliance DA Sportpark 'Adegeest'
  Klein Zwitserland DB Roomburg DB 10:30 Sportpark 'HCKZ'
  Noordwijk DA hdm DB 11:00 t/o zwembad BinnenZee
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Alliance DA Klein Zwitserland DB Sportparklaan
  Bennebroek DA Alecto DB Rottegat Heemskerklaan
  Rood-Wit DB Cartouche DB Marienweide
  Roomburg DB Noordwijk DA 12:45 Sportp. Roomburg
  hdm DB Bloemendaal DB Sportcomplex Groenendaal
  hdm DC Forescate DA Sportcomplex Groenendaal

HCBloemendaal TV
 
Agenda