Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


HVD

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Pieter van Soest
Aanvoerder Job Lens

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
13-4-2019 09:00 JD2 MHC Alliance JD2 Steven  Patist
6-4-2019 16:00 MA2 HIC MA2 Jeroen van Breda Vriesman
9-2-2019 10:05 MC4 zaal Alkmaarsche M.H.C. MC4 Juurd  Ketting
26-1-2019 09:15 MC4 zaal MHCHBS MC3 Juurd  Ketting
10-11-2018 14:30 MB4 U.H.C.QUI VIVE MB3 Juurd  Ketting
15-9-2018 17:30 MB4 Zandvoortsche Hockey Club MB1 Juurd  Ketting
15-9-2018 17:45 MA2 MHC de Kikkers MA1 Jeroen van Breda Vriesman
9-9-2018 11:00 HVC HC Bloemendaal HE Team
 

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 mei 10314 HC Athena HB
10:30 11:00 thuis KG1
12 mei 11219 Waterlandse Hockey Club HA
55
13:05 14:30 uit route
19 mei 10493 THC Hurley HB
thuis
26 mei 10584 Pinoké HB
30
uit route
2 jun 10671 BHC Overbos HA
thuis
3 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal HD 17 38 12 2 3 69 30 0
2 Gooische HD 17 36 11 3 3 52 29 0
3 Gooische HC 17 36 11 3 3 53 32 0
4 Pinoké HB 17 35 10 5 2 59 25 0
5 Overbos HA 17 35 10 5 2 59 26 0
6 AthenA HB 17 27 8 3 6 37 37 0
7 Hurley HB 17 23 7 2 8 34 35 0
8 Bloemendaal HF 17 22 7 1 9 30 38 0
9 Abcoude HA 17 14 4 2 11 40 59 0
10 Waterland HA 17 14 4 2 11 39 68 0
11 Pinoké HC 17 4 1 1 15 20 69 0
12 Qui Vive HA 17 3 1 3 13 31 75 3

  Abcoude HABloemendaal HDBloemendaal HFGooische HCGooische HDHurley HBOverbos HAPinoké HBPinoké HCQui Vive HAAthenA HBWaterland HA
Abcoude HA   1-8 1-2 2-3 2-3 1-4 1-7 4-1 1-1
Bloemendaal HD 4-2   2-1 4-4 3-2 2-2 2-1 9-0 7-2
Bloemendaal HF 4-1 1-4   1-4 2-1 0-5 2-0 1-1 1-2 3-2
Gooische HC 4-2 1-4 4-0   2-2 2-2 4-2 3-2 2-1
Gooische HD 2-3 4-1 1-2   4-2 3-3 6-0 4-1 3-1
Hurley HB 0-1 3-2 1-3   0-2 2-5 3-0 2-1 2-2 3-2
Overbos HA 2-2 3-2 3-2 2-2   2-2 3-1 3-0 5-1 8-1
Pinoké HB 3-0 1-0 2-2 3-0 4-4   8-0 4-0 4-2 3-2
Pinoké HC 1-6 3-2 2-4 1-5 1-2 0-5 0-5   4-4
Qui Vive HA 5-7 2-9 1-2 2-5 2-6 1-7 5-2   4-4
AthenA HB 1-5 4-3 3-1 2-3 3-0 2-1 2-1 3-2 1-1  
Waterland HA 5-4 1-3 1-9 1-2 0-3 3-1 4-3 5-4 1-5  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Waterland HA Qui Vive HA 5-4 Definitief
.. Bloemendaal HD Bloemendaal HF 2-1 Definitief
.. Abcoude HA Overbos HA 1-7 Definitief
.. Pinoké HC Pinoké HB 0-5 Definitief
.. AthenA HB Hurley HB 3-0 Definitief
.. Gooische HD Gooische HC 1-2 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Gooische HC Bloemendaal HD 1-4 Definitief
.. Hurley HB Waterland HA 3-2 Definitief
.. Bloemendaal HF Abcoude HA 4-1 Definitief
.. Qui Vive HA Gooische HD 2-5 Definitief
.. Pinoké HB AthenA HB 4-2 Definitief
.. Overbos HA Pinoké HC 3-1 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. AthenA HB Overbos HA 2-1 Definitief
.. Bloemendaal HD Gooische HD 3-2 Definitief
.. Abcoude HA Gooische HC 2-3 Definitief
.. Pinoké HC Bloemendaal HF 2-4 Definitief
.. Hurley HB Qui Vive HA 2-1 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Gooische HD Abcoude HA 2-3 Definitief
.. Gooische HC Pinoké HC 4-2 Definitief
.. Bloemendaal HF AthenA HB 1-2 Definitief
.. Pinoké HB Hurley HB 3-0 Definitief
.. Qui Vive HA Bloemendaal HD 2-9 Definitief
.. Overbos HA Waterland HA 8-1 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Pinoké HC Gooische HD 1-2 Definitief
.. Hurley HB Overbos HA 0-2 Definitief
.. Pinoké HB Qui Vive HA 4-0 Definitief
.. Waterland HA Bloemendaal HF 1-3 Definitief
.. Abcoude HA Bloemendaal HD 1-8 Definitief
.. AthenA HB Gooische HC 3-1 Definitief
DONDERDAG 11 OKTOBER 2018
.. Waterland HA Pinoké HB 4-3 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Gooische HC Waterland HA 2-1 Definitief
.. Qui Vive HA Abcoude HA 5-7 Definitief
.. Overbos HA Pinoké HB 2-2 Definitief
.. Gooische HD AthenA HB 3-1 Definitief
.. Bloemendaal HD Pinoké HC 2-1 Definitief
.. Bloemendaal HF Hurley HB 2-1 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Waterland HA Gooische HD 1-2 Definitief
.. Hurley HB Gooische HC 1-3 Definitief
.. Pinoké HB Bloemendaal HF 1-0 Definitief
.. Overbos HA Qui Vive HA 3-0 Definitief
.. Pinoké HC Abcoude HA 1-6 Definitief
.. AthenA HB Bloemendaal HD 1-5 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Gooische HC Pinoké HB 2-2 Definitief
.. Abcoude HA AthenA HB 1-1 Definitief
.. Qui Vive HA Pinoké HC 5-2 Definitief
.. Bloemendaal HF Overbos HA 0-5 Definitief
.. Bloemendaal HD Waterland HA 7-2 Definitief
.. Gooische HD Hurley HB 4-2 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Waterland HA Abcoude HA 5-4 Definitief
.. AthenA HB Pinoké HC 3-2 Definitief
.. Bloemendaal HF Qui Vive HA 1-1 Definitief
.. Overbos HA Gooische HC 3-2 Definitief
.. Pinoké HB Gooische HD 2-2 Definitief
.. Hurley HB Bloemendaal HD 0-1 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Pinoké HC Waterland HA 4-4 Definitief
.. Gooische HC Bloemendaal HF 4-0 Definitief
.. Gooische HD Overbos HA 3-3 Definitief
.. Bloemendaal HD Pinoké HB 2-2 Definitief
.. Abcoude HA Hurley HB 1-4 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Qui Vive HA Gooische HC 1-2 Definitief
.. Pinoké HB Abcoude HA 3-0 Definitief
.. Hurley HB Pinoké HC 3-0 Definitief
.. Waterland HA AthenA HB 1-5 Definitief
.. Overbos HA Bloemendaal HD 3-2 Definitief
.. Bloemendaal HF Gooische HD 1-4 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. AthenA HB Qui Vive HA 1-1 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Pinoké HB Pinoké HC 8-0 Definitief
.. Hurley HB AthenA HB 2-2 Definitief
.. Overbos HA Abcoude HA 2-2 Definitief
.. Bloemendaal HF Bloemendaal HD 1-4 Definitief
.. Gooische HC Gooische HD 2-2 Definitief
.. Qui Vive HA Waterland HA 4-4 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Pinoké HC Overbos HA 0-5 Definitief
.. Abcoude HA Bloemendaal HF 1-2 Definitief
.. Bloemendaal HD Gooische HC 4-4 Definitief
.. Waterland HA Hurley HB 0-3 Definitief
.. AthenA HB Pinoké HB 2-1 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Gooische HD Bloemendaal HD 4-1 Definitief
.. Bloemendaal HF Pinoké HC 2-0 Definitief
.. Overbos HA AthenA HB 5-1 Definitief
.. Qui Vive HA Hurley HB 2-6 Definitief
.. Pinoké HB Waterland HA 3-2 Definitief
.. Gooische HC Abcoude HA 4-2 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. Hurley HB Pinoké HB 2-5 Definitief
.. Bloemendaal HD Qui Vive HA 9-0 Definitief
.. Abcoude HA Gooische HD 2-3 Definitief
.. Pinoké HC Gooische HC 1-5 Definitief
.. Waterland HA Overbos HA 3-1 Definitief
.. AthenA HB Bloemendaal HF 4-3 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Bloemendaal HF Waterland HA 3-2 Definitief
.. Overbos HA Hurley HB 2-2 Definitief
.. Qui Vive HA Pinoké HB 1-7 Definitief
.. Gooische HD Pinoké HC 6-0 Definitief
.. Bloemendaal HD Abcoude HA 4-2 Definitief
.. Gooische HC AthenA HB 3-2 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. Hurley HB Bloemendaal HF 3-2 Definitief
.. Pinoké HB Overbos HA 4-4 Definitief
.. Abcoude HA Qui Vive HA 4-1 Definitief
.. Pinoké HC Bloemendaal HD 3-2 Definitief
.. AthenA HB Gooische HD 2-3 Definitief
.. Waterland HA Gooische HC 1-9 Definitief
DONDERDAG 18 APRIL 2019
.. Gooische HD Qui Vive HA 4-1 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 5 MEI 2019
  Abcoude HA Pinoké HC 13:30 Sportp. 'Hollandse Kade'
  Bloemendaal HD AthenA HB 11:00 Sportp. Aelbertsbergweg
  Bloemendaal HF Pinoké HB 12:45 Sportp. Aelbertsbergweg
  Gooische HC Hurley HB 11:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Gooische HD Waterland HA 16:30 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Qui Vive HA Overbos HA 10:00 Sportp. Noorddammerweg
ZONDAG 12 MEI 2019
  AthenA HB Abcoude HA Oost Watergraafsmeer
  Hurley HB Gooische HD 13:15 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Overbos HA Bloemendaal HF 12:30 Van Loenenlaan
  Pinoké HB Gooische HC 16:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Pinoké HC Qui Vive HA 17:30 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Waterland HA Bloemendaal HD 14:30 Sportpark Markgouw
ZONDAG 19 MEI 2019
  Abcoude HA Waterland HA 11:00 Sportp. 'Hollandse Kade'
  Bloemendaal HD Hurley HB Sportp. Aelbertsbergweg
  Gooische HC Overbos HA einde v/d Meerweg (Gooische)
  Gooische HD Pinoké HB einde v/d Meerweg (Gooische)
  Pinoké HC AthenA HB Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Qui Vive HA Bloemendaal HF 10:00 Sportp. Noorddammerweg
ZONDAG 26 MEI 2019
  Bloemendaal HF Gooische HC Sportp. Aelbertsbergweg
  Hurley HB Abcoude HA Amsterdamse Bos (Hurley)
  Overbos HA Gooische HD 10:30 Van Loenenlaan
  Pinoké HB Bloemendaal HD Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Qui Vive HA AthenA HB 10:00 Sportp. Noorddammerweg
  Waterland HA Pinoké HC Sportpark Markgouw
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Abcoude HA Pinoké HB 12:45 Sportp. 'Hollandse Kade'
  AthenA HB Waterland HA Oost Watergraafsmeer
  Bloemendaal HD Overbos HA Sportp. Aelbertsbergweg
  Gooische HC Qui Vive HA einde v/d Meerweg (Gooische)
  Gooische HD Bloemendaal HF einde v/d Meerweg (Gooische)
  Pinoké HC Hurley HB Amsterdamse Bos (Pinoké)

HCBloemendaal TV
 
Agenda