Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


MA2

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Ludo Menso
Manager Inge Koevoets
Trainer Kees van Schieveen
Trainer Isis Schaaper
Groepsmoeder Nienke van der Veer Email

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
30-11-2019 10:50 MC4 WFHC MC2 Lieve de Nooijer
23-11-2019 11:00 MD5 Hockey Vereniging Abcoude MD3 Anke van Vliet
28-9-2019 10:20 MC2 MHC Alliance MC2 Roos van der Baan
14-9-2019 17:40 MC5 MHC Bennebroek MC3 Zina van Deventer
14-9-2019 15:50 MC7 M.H.C. Purmerend MC4 Valerie van Dijk
14-9-2019 14:00 JD5 HC Athena JD6 Bodine  Menso
 

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 feb 14240 Hockey Vereniging Abcoude MA1
45
uit route
7 mrt 14272 AH & BC MA2
thuis
14 mrt 14340 MHC de Kikkers MA1
thuis
21 mrt 14404 MHC Amstelveen MA1
30
uit route
28 mrt 14490 M.H.C. Purmerend MA1
thuis
4 apr 14569 HMHC Saxenburg MA1
20
uit route
18 apr 14638 WFHC MA1
60
uit route
9 mei 14675 Hockey Vereniging Abcoude MA1
thuis
16 mei 14759 AH & BC MA2
30
uit route
4 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hoorn (WFHC) MA1 5 13 4 1 0 16 3 0
2 Amstelveen MA1 5 13 4 1 0 16 5 0
3 Abcoude MA1 5 8 2 2 1 8 5 0
4 Bloemendaal MA2 5 7 2 1 2 6 6 0
5 Purmerend MA1 5 6 1 3 1 6 5 0
6 Amsterdam MA2 5 5 1 2 2 8 9 0
7 Kikkers MA1 5 3 1 0 4 6 18 0
8 Saxenburg MA1 5 0 0 0 5 4 19 0

  Abcoude MA1Amstelveen MA1Amsterdam MA2Bloemendaal MA2Hoorn (WFHC) MA1Kikkers MA1Purmerend MA1Saxenburg MA1
Abcoude MA1   3-0 0-0
Amstelveen MA1 2-1   5-2 6-1
Amsterdam MA2 1-1 0-2  
Bloemendaal MA2 1-1   1-3 2-0
Hoorn (WFHC) MA1 3-0   4-1
Kikkers MA1 2-6 1-0  
Purmerend MA1 1-1 1-2 1-1  
Saxenburg MA1 2-3 0-5 1-3  

Uitslagen
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. Amsterdam MA2 Abcoude MA1 1-1 Definitief
.. Purmerend MA1 Hoorn (WFHC) MA1 1-1 Definitief
.. Amstelveen MA1 Saxenburg MA1 6-1 Definitief
.. Kikkers MA1 Bloemendaal MA2 1-0 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. Saxenburg MA1 Purmerend MA1 1-3 Definitief
.. Hoorn (WFHC) MA1 Amsterdam MA2 3-0 Definitief
.. Abcoude MA1 Kikkers MA1 3-0 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. Purmerend MA1 Bloemendaal MA2 1-2 Definitief
.. Amstelveen MA1 Abcoude MA1 2-1 Definitief
.. Saxenburg MA1 Hoorn (WFHC) MA1 0-5 Definitief
.. Kikkers MA1 Amsterdam MA2 2-6 Definitief
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
.. Amsterdam MA2 Amstelveen MA1 0-2 Definitief
.. Abcoude MA1 Purmerend MA1 0-0 Definitief
.. Hoorn (WFHC) MA1 Kikkers MA1 4-1 Definitief
.. Bloemendaal MA2 Saxenburg MA1 2-0 Definitief
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
.. Saxenburg MA1 Abcoude MA1 2-3 Definitief
.. Bloemendaal MA2 Hoorn (WFHC) MA1 1-3 Definitief
.. Amstelveen MA1 Kikkers MA1 5-2 Definitief
.. Purmerend MA1 Amsterdam MA2 1-1 Definitief
DINSDAG 3 DECEMBER 2019
.. Bloemendaal MA2 Amstelveen MA1 1-1 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 29 FEBRUARI 2020
  Abcoude MA1 Bloemendaal MA2 Sportp. 'Hollandse Kade'
  Amstelveen MA1 Hoorn (WFHC) MA1 Startbaan (Amstelveen)
  Amsterdam MA2 Saxenburg MA1 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Kikkers MA1 Purmerend MA1 Getsewoud-Noord
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Bloemendaal MA2 Amsterdam MA2 Sportp. Aelbertsbergweg
  Hoorn (WFHC) MA1 Abcoude MA1 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Purmerend MA1 Amstelveen MA1 Sportp. 'De Munnik'
  Saxenburg MA1 Kikkers MA1 Boerhaavelaan - Oost
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Abcoude MA1 Amsterdam MA2 Sportp. 'Hollandse Kade'
  Bloemendaal MA2 Kikkers MA1 Sportp. Aelbertsbergweg
  Hoorn (WFHC) MA1 Purmerend MA1 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Saxenburg MA1 Amstelveen MA1 Boerhaavelaan - Oost
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Amstelveen MA1 Bloemendaal MA2 Startbaan (Amstelveen)
  Amsterdam MA2 Hoorn (WFHC) MA1 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Kikkers MA1 Abcoude MA1 Getsewoud-Noord
  Purmerend MA1 Saxenburg MA1 Sportp. 'De Munnik'
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Abcoude MA1 Amstelveen MA1 Sportp. 'Hollandse Kade'
  Amsterdam MA2 Kikkers MA1 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bloemendaal MA2 Purmerend MA1 Sportp. Aelbertsbergweg
  Hoorn (WFHC) MA1 Saxenburg MA1 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Amstelveen MA1 Amsterdam MA2 Startbaan (Amstelveen)
  Kikkers MA1 Hoorn (WFHC) MA1 Getsewoud-Noord
  Purmerend MA1 Abcoude MA1 Sportp. 'De Munnik'
  Saxenburg MA1 Bloemendaal MA2 Boerhaavelaan - Oost
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Abcoude MA1 Saxenburg MA1 Sportp. 'Hollandse Kade'
  Amsterdam MA2 Purmerend MA1 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Hoorn (WFHC) MA1 Bloemendaal MA2 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Kikkers MA1 Amstelveen MA1 Getsewoud-Noord
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Bloemendaal MA2 Abcoude MA1 Sportp. Aelbertsbergweg
  Hoorn (WFHC) MA1 Amstelveen MA1 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Purmerend MA1 Kikkers MA1 Sportp. 'De Munnik'
  Saxenburg MA1 Amsterdam MA2 Boerhaavelaan - Oost
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Abcoude MA1 Hoorn (WFHC) MA1 Sportp. 'Hollandse Kade'
  Amstelveen MA1 Purmerend MA1 Startbaan (Amstelveen)
  Amsterdam MA2 Bloemendaal MA2 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Kikkers MA1 Saxenburg MA1 Getsewoud-Noord

Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda