Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


DVC

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Kim Stoutenbeek
Aanvoerder Christiane Wurdemann
Trainer Bradley Lang
Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
1 mrt !Oefenwedstrijd Xenios
12:45 thuis KG4
8 mrt 5357 HC Athena DB
thuis
15 mrt 5705 Alkmaarsche M.H.C. DA
30
uit route
22 mrt 16191 Pinoké DC
thuis
29 mrt 6281 Hockey Club Naarden DA
40
uit route
5 apr 6857 A.M.H.C. Rood-Wit DC
thuis
19 apr 7204 MHCHBS DB
15
uit route
10 mei 7603 AH & BC DC
30
uit route
17 mei 7838 Pinoké DB
thuis
24 mei 8240 M.H.C. Weesp DA
50
11:25 12:45 uit route
7 jun 8471 M.H.C. Weesp DB
thuis
14 jun 8873 Gooische Hockey Club DC
45
uit route
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Naarden DA 10 28 9 1 0 34 9 0
2 Gooische DC 10 20 6 2 2 31 12 0
3 Pinoké DB 10 20 6 2 2 31 15 0
4 Bloemendaal DC 10 18 6 0 4 21 11 0
5 Weesp DA 10 18 5 3 2 20 15 0
6 Rood-Wit DC 10 17 5 2 3 16 18 0
7 AthenA DB 10 13 3 4 3 14 15 0
8 Amsterdam DC 10 8 2 2 6 9 21 0
9 Alkmaar DA 10 7 2 1 7 15 31 0
10 Weesp DB 10 6 1 3 6 10 22 0
11 Pinoké DC 0 0 0 0 0 0 0 0
12 HBS DB 10 0 0 0 10 7 39 0

  Pinoké DBAlkmaar DAHBS DBWeesp DANaarden DABloemendaal DCGooische DCPinoké DCAthenA DBRood-Wit DCAmsterdam DCWeesp DB
Pinoké DB   1-3 1-2 3-0 3-1 6-2
Alkmaar DA 0-4   4-1 2-3 4-1 1-1
HBS DB 1-6   0-3 4-5 0-1 0-2
Weesp DA 1-1 5-2 3-1   1-4 1-3
Naarden DA 3-3 5-0   3-0 5-1 2-1
Bloemendaal DC 5-0 4-0 0-2 0-2   1-2 3-1
Gooische DC 2-3 7-0 6-0 1-2   3-0
Pinoké DC  
AthenA DB 2-2 1-2 2-2   0-0
Rood-Wit DC 2-1 1-2 1-0 2-2   2-0
Amsterdam DC 2-1 0-2 1-3 1-1   1-1
Weesp DB 1-1 1-3 0-2 1-3  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Weesp DB Weesp DA 1-1 Definitief
.. Alkmaar DA HBS DB 4-1 Definitief
.. AthenA DB Bloemendaal DC 1-2 Definitief
.. Naarden DA Amsterdam DC 5-1 Definitief
.. Gooische DC Pinoké DB 2-3 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Amsterdam DC Weesp DB 1-1 Definitief
.. Weesp DA Gooische DC 1-3 Definitief
.. Bloemendaal DC Alkmaar DA 5-0 Definitief
.. Rood-Wit DC Naarden DA (0-5)TEMP_RESULT Nog niet bevestigd.
.. Pinoké DB AthenA DB 1-2 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Naarden DA HBS DB 5-0 Definitief
.. AthenA DB Weesp DA 2-2 Definitief
.. Gooische DC Weesp DB 3-0 Definitief
.. Alkmaar DA Pinoké DB 0-4 Definitief
.. Rood-Wit DC Amsterdam DC 2-0 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Amsterdam DC Gooische DC 1-3 Definitief
.. Weesp DB AthenA DB 0-2 Definitief
.. Weesp DA Alkmaar DA 5-2 Definitief
.. Bloemendaal DC Naarden DA 0-2 Definitief
.. HBS DB Rood-Wit DC 4-5 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. HBS DB Amsterdam DC 0-1 Definitief
.. Naarden DA Pinoké DB 3-3 Definitief
.. Rood-Wit DC Bloemendaal DC 1-0 Definitief
.. AthenA DB Gooische DC 2-2 Definitief
.. Alkmaar DA Weesp DB 1-1 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Amsterdam DC AthenA DB 1-1 Definitief
.. Gooische DC Alkmaar DA 7-0 Definitief
.. Bloemendaal DC HBS DB 4-0 Definitief
.. Pinoké DB Rood-Wit DC 3-0 Definitief
.. Weesp DA Naarden DA 1-4 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. HBS DB Pinoké DB 1-6 Definitief
.. Bloemendaal DC Amsterdam DC 3-1 Definitief
.. Rood-Wit DC Weesp DA 1-2 Definitief
.. Alkmaar DA AthenA DB 4-1 Definitief
.. Naarden DA Weesp DB 2-1 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Weesp DA HBS DB 3-1 Definitief
.. Gooische DC Naarden DA 1-2 Definitief
.. Weesp DB Rood-Wit DC 1-3 Definitief
.. Pinoké DB Bloemendaal DC 1-3 Definitief
.. Amsterdam DC Alkmaar DA 2-1 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Rood-Wit DC Gooische DC 2-2 Definitief
.. Pinoké DB Amsterdam DC 3-1 Definitief
.. Bloemendaal DC Weesp DA 0-2 Definitief
.. HBS DB Weesp DB 0-2 Definitief
.. Naarden DA AthenA DB 3-0 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Gooische DC HBS DB 6-0 Definitief
.. Weesp DB Bloemendaal DC 1-3 Definitief
.. AthenA DB Rood-Wit DC 0-0 Definitief
.. Alkmaar DA Naarden DA 2-3 Definitief
.. Weesp DA Pinoké DB 1-1 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. HBS DB AthenA DB 0-3 Definitief
.. Pinoké DB Weesp DB 6-2 Definitief
.. Rood-Wit DC Alkmaar DA 2-1 Definitief
.. Bloemendaal DC Gooische DC 1-2 Definitief
.. Amsterdam DC Weesp DA 0-2 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 8 MAART 2020
  Amsterdam DC Naarden DA Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bloemendaal DC AthenA DB Sportp. Aelbertsbergweg
  HBS DB Alkmaar DA Sportpark 'Bleek en Berg'
  Pinoké DB Gooische DC Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit DC Pinoké DC Marienweide
  Weesp DA Weesp DB 12:45 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 15 MAART 2020
  Alkmaar DA Bloemendaal DC Gemeentesportpark
  AthenA DB Pinoké DB Oost Watergraafsmeer
  Gooische DC Weesp DA einde v/d Meerweg (Gooische)
  Naarden DA Rood-Wit DC Sportpark 'Naarden'
  Pinoké DC HBS DB Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Weesp DB Amsterdam DC 12:45 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 22 MAART 2020
  Amsterdam DC Rood-Wit DC Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bloemendaal DC Pinoké DC Sportp. Aelbertsbergweg
  HBS DB Naarden DA Sportpark 'Bleek en Berg'
  Pinoké DB Alkmaar DA Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Weesp DA AthenA DB 12:45 Sportpark Vechtoever
  Weesp DB Gooische DC 12:45 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 29 MAART 2020
  Alkmaar DA Weesp DA Gemeentesportpark
  AthenA DB Weesp DB Oost Watergraafsmeer
  Gooische DC Amsterdam DC einde v/d Meerweg (Gooische)
  Naarden DA Bloemendaal DC Sportpark 'Naarden'
  Pinoké DC Pinoké DB Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit DC HBS DB Marienweide
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Amsterdam DC HBS DB Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bloemendaal DC Rood-Wit DC Sportp. Aelbertsbergweg
  Gooische DC AthenA DB einde v/d Meerweg (Gooische)
  Pinoké DB Naarden DA Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Weesp DA Pinoké DC Sportpark Vechtoever
  Weesp DB Alkmaar DA 11:15 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Alkmaar DA Gooische DC Gemeentesportpark
  AthenA DB Amsterdam DC Oost Watergraafsmeer
  HBS DB Bloemendaal DC Sportpark 'Bleek en Berg'
  Naarden DA Weesp DA Sportpark 'Naarden'
  Pinoké DC Weesp DB Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit DC Pinoké DB Marienweide
ZONDAG 10 MEI 2020
  Amsterdam DC Bloemendaal DC Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA DB Alkmaar DA Oost Watergraafsmeer
  Gooische DC Pinoké DC einde v/d Meerweg (Gooische)
  Pinoké DB HBS DB Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Weesp DA Rood-Wit DC 12:45 Sportpark Vechtoever
  Weesp DB Naarden DA 11:15 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 17 MEI 2020
  Alkmaar DA Amsterdam DC Gemeentesportpark
  Bloemendaal DC Pinoké DB Sportp. Aelbertsbergweg
  HBS DB Weesp DA Sportpark 'Bleek en Berg'
  Naarden DA Gooische DC Sportpark 'Naarden'
  Pinoké DC AthenA DB Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit DC Weesp DB Marienweide
ZONDAG 24 MEI 2020
  Alkmaar DA Pinoké DC Gemeentesportpark
  Amsterdam DC Pinoké DB Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA DB Naarden DA Oost Watergraafsmeer
  Gooische DC Rood-Wit DC einde v/d Meerweg (Gooische)
  Weesp DA Bloemendaal DC 12:45 Sportpark Vechtoever
  Weesp DB HBS DB 12:45 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Amsterdam DC Pinoké DC Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bloemendaal DC Weesp DB Sportp. Aelbertsbergweg
  HBS DB Gooische DC Sportpark 'Bleek en Berg'
  Naarden DA Alkmaar DA Sportpark 'Naarden'
  Pinoké DB Weesp DA Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit DC AthenA DB Marienweide
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Alkmaar DA Rood-Wit DC Gemeentesportpark
  AthenA DB HBS DB Oost Watergraafsmeer
  Gooische DC Bloemendaal DC einde v/d Meerweg (Gooische)
  Pinoké DC Naarden DA Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Weesp DA Amsterdam DC 12:45 Sportpark Vechtoever
  Weesp DB Pinoké DB 14:45 Sportpark Vechtoever

Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda