Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


JB2 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Mertijn de Nooijer
Manager Pepe Leertouwer
Trainer Merijn Bos
Trainer Joep van Rheenen
Groepsmoeder Ruby Bouwmeester Email
Mental coach Paulien Schous

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
2-11-2019 11:30 JD6 AMHC Westerpark JD4 Tijn  van der Horst
2-11-2019 11:45 MD6 HV Myra MD6 Boet  Arisz
 

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
18 jan 26214 H.C. Haarlem JB1
10
18:15 18:55 thuis Tetterodehal
  Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
 
18 jan 26206 Alkmaarsche M.H.C. JB1
10
16:35 17:15 thuis Tetterodehal
  Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
 
25 jan 26350 AMHC FIT JB1
31
13:10 14:15 thuis Volleyhal Zaanlands-West
  Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
 
25 jan 26358 Alkmaarsche M.H.C. JB1
31
14:00 15:05 uit Volleyhal Zaanlands-West
  Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
 
1 feb 26443 Hockey Vereniging Abcoude JB1
35
16:30 17:35 uit Amsterdam, Hockey Dome
  Amsterdam, Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
 
1 feb 26454 AH & BC JB2
35
15:40 16:45 uit Amsterdam, Hockey Dome
  Amsterdam, Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
 
8 feb 26326 Hockey Vereniging Abcoude JB1
10
11:55 12:35 thuis Kennemer Sportcenter
  Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
 
8 feb 26333 H.C. Haarlem JB1
10
12:45 13:25 uit Kennemer Sportcenter
  Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
 
4 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude JB1 4 12 4 0 0 25 5 0
2 Amsterdam JB2 6 12 4 0 2 24 13 0
3 FIT JB1 6 9 3 0 3 19 21 0
4 Bloemendaal JB2 4 7 2 1 1 15 16 0
5 Bennebroek JB1 6 7 2 1 3 11 19 0
6 Alkmaar JB1 6 4 1 1 4 13 24 0
7 Haarlem JB1 4 1 0 1 3 9 18 0

  Alkmaar JB1Amsterdam JB2Bloemendaal JB2FIT JB1Haarlem JB1Abcoude JB1Bennebroek JB1
Alkmaar JB1   3-3 2-7 2-1
Amsterdam JB2 6-4   5-1 4-0 1-2
Bloemendaal JB2 6-4   2-2
FIT JB1 2-1 6-2   2-5 1-2
Haarlem JB1 0-4 6-7  
Abcoude JB1 5-1  
Bennebroek JB1 4-5 0-8  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. FIT JB1 Bennebroek JB1 1-2 Definitief
.. FIT JB1 Bloemendaal JB2 6-2 Definitief
.. Bennebroek JB1 Bloemendaal JB2 4-5 Definitief
.. Amsterdam JB2 Alkmaar JB1 6-4 Definitief
.. Haarlem JB1 Amsterdam JB2 0-4 Definitief
.. Alkmaar JB1 Haarlem JB1 3-3 Definitief
ZONDAG 22 DECEMBER 2019
.. Alkmaar JB1 Bennebroek JB1 2-1 Definitief
.. Alkmaar JB1 Abcoude JB1 2-7 Definitief
.. Bennebroek JB1 Abcoude JB1 0-8 Definitief
.. Amsterdam JB2 Haarlem JB1 4-0 Definitief
.. Amsterdam JB2 FIT JB1 5-1 Definitief
.. Haarlem JB1 FIT JB1 6-7 Definitief
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
.. FIT JB1 Abcoude JB1 2-5 Definitief
.. Abcoude JB1 Alkmaar JB1 5-1 Definitief
.. FIT JB1 Alkmaar JB1 2-1 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Bloemendaal JB2 Bennebroek JB1 2-2 Definitief
.. Bloemendaal JB2 Amsterdam JB2 6-4 Definitief
.. Amsterdam JB2 Bennebroek JB1 1-2 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Abcoude JB1 FIT JB1 16:30 Willisstee, Sporthal
  Abcoude JB1 Amsterdam JB2 18:10 Willisstee, Sporthal
  Bloemendaal JB2 Alkmaar JB1 17:15 Tetterodehal
  Bloemendaal JB2 Haarlem JB1 18:55 Tetterodehal
  FIT JB1 Amsterdam JB2 17:20 Willisstee, Sporthal
  Haarlem JB1 Alkmaar JB1 18:05 Tetterodehal
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Abcoude JB1 Bennebroek JB1 15:05 Kennemer Sportcenter
  Abcoude JB1 Haarlem JB1 14:15 Kennemer Sportcenter
  Alkmaar JB1 Bloemendaal JB2 15:05 Volleyhal Zaanlands-West
  Alkmaar JB1 FIT JB1 15:55 Volleyhal Zaanlands-West
  Bloemendaal JB2 FIT JB1 14:15 Volleyhal Zaanlands-West
  Haarlem JB1 Bennebroek JB1 15:55 Kennemer Sportcenter
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Abcoude JB1 Bloemendaal JB2 17:35 Amsterdam, Hockey Dome
  Amsterdam JB2 Bloemendaal JB2 16:45 Amsterdam, Hockey Dome
  Amsterdam JB2 Abcoude JB1 18:25 Amsterdam, Hockey Dome
  Bennebroek JB1 Haarlem JB1 18:25 Kooi, Sporthal De
  Bennebroek JB1 FIT JB1 16:45 Kooi, Sporthal De
  FIT JB1 Haarlem JB1 17:35 Kooi, Sporthal De
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Alkmaar JB1 Amsterdam JB2 15:05 Kooi, Sporthal De
  Bennebroek JB1 Amsterdam JB2 15:55 Kooi, Sporthal De
  Bennebroek JB1 Alkmaar JB1 14:15 Kooi, Sporthal De
  Bloemendaal JB2 Abcoude JB1 12:35 Kennemer Sportcenter
  Haarlem JB1 Bloemendaal JB2 13:25 Kennemer Sportcenter
  Haarlem JB1 Abcoude JB1 11:45 Kennemer Sportcenter

Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda