Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


JB4 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Danielle Griep
Coach Peter Regout
Manager Esther Hoogvelt
Trainer Hugo de Gruiter
Trainer Harm Nouwen
Trainer Merijn Bos
Trainer Olivier Vriends
Trainer Fleur van Kekem
Trainer Remco van der Weijden
Groepsmoeder Ruby Bouwmeester Email
Mental coach Paulien Schous

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
16-11-2019 11:15 JD3 H.V. de Terriërs JD1 Ties  van der Krogt
16-11-2019 12:45 JD5 AMHC Westerpark JD5 Just   Nouwens
2-11-2019 10:00 JD3 AMHC FIT JD2 Daan  Esser
 

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
1 feb 26482 MHCHBS JB2
10
16:55 17:35 thuis Kennemer Sportcenter
  Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
 
1 feb 26464 H.C. Haarlem JB2
10
16:05 16:45 uit Kennemer Sportcenter
  Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
 
8 feb 26233 Alkmaarsche M.H.C. JB3
0
11:45 12:15 uit Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
8 feb 26226 HMHC Saxenburg JB1
0
12:35 13:05 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Saxenburg JB1 8 24 8 0 0 57 11 0
2 Terriërs JB2 8 15 5 0 3 42 32 0
3 Bloemendaal JB4 8 15 5 0 3 35 36 0
4 Haarlem JB2 8 12 4 0 4 30 23 0
5 HBS JB2 6 9 3 0 3 25 26 0
6 Alkmaar JB3 8 4 1 1 6 11 36 0
7 Overbos JB2 8 1 0 1 7 17 53 0

  HBS JB2Terriërs JB2Bloemendaal JB4Alkmaar JB3Overbos JB2Haarlem JB2Saxenburg JB1
HBS JB2   3-6 4-3 3-6
Terriërs JB2   4-3 6-4 2-6
Bloemendaal JB4 2-5   3-2 5-1 5-3
Alkmaar JB3 1-6 2-5   1-1 1-3
Overbos JB2 2-7 3-16 5-8 3-4   2-5
Haarlem JB2 7-3 5-0  
Saxenburg JB1 8-2 5-1 13-3 10-0 7-0 2-0  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Alkmaar JB3 Terriërs JB2 2-5 Definitief
.. Saxenburg JB1 Terriërs JB2 5-1 Definitief
.. Saxenburg JB1 Alkmaar JB3 10-0 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Alkmaar JB3 Haarlem JB2 1-3 Definitief
.. Alkmaar JB3 HBS JB2 1-6 Definitief
.. Overbos JB2 Bloemendaal JB4 5-8 Definitief
.. HBS JB2 Haarlem JB2 4-3 Definitief
.. Terriërs JB2 Bloemendaal JB4 4-3 Definitief
.. Overbos JB2 Terriërs JB2 3-16 Definitief
ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
.. HBS JB2 Saxenburg JB1 3-6 Definitief
.. Saxenburg JB1 Overbos JB2 7-0 Definitief
.. Haarlem JB2 Terriërs JB2 7-3 Definitief
.. Bloemendaal JB4 Terriërs JB2 2-5 Definitief
.. Bloemendaal JB4 Haarlem JB2 5-3 Definitief
.. Overbos JB2 HBS JB2 2-7 Definitief
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
.. Bloemendaal JB4 Alkmaar JB3 3-2 Definitief
.. Alkmaar JB3 Overbos JB2 1-1 Definitief
.. Terriërs JB2 Haarlem JB2 6-4 Definitief
.. Terriërs JB2 Saxenburg JB1 2-6 Definitief
.. Saxenburg JB1 Haarlem JB2 2-0 Definitief
.. Bloemendaal JB4 Overbos JB2 5-1 Definitief
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
.. Overbos JB2 Haarlem JB2 2-5 Definitief
.. Overbos JB2 Alkmaar JB3 3-4 Definitief
.. Haarlem JB2 Alkmaar JB3 5-0 Definitief
.. HBS JB2 Bloemendaal JB4 3-6 Definitief
.. Saxenburg JB1 Bloemendaal JB4 13-3 Definitief
.. Saxenburg JB1 HBS JB2 8-2 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  HBS JB2 Alkmaar JB3 16:45 Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
  HBS JB2 Terriërs JB2 18:25 Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
  Haarlem JB2 Saxenburg JB1 18:25 Kennemer Sportcenter
  Haarlem JB2 Overbos JB2 16:45 Kennemer Sportcenter
  Overbos JB2 Saxenburg JB1 17:35 Kennemer Sportcenter
  Terriërs JB2 Alkmaar JB3 17:35 Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Bloemendaal JB4 HBS JB2 17:35 Kennemer Sportcenter
  Haarlem JB2 HBS JB2 18:25 Kennemer Sportcenter
  Haarlem JB2 Bloemendaal JB4 16:45 Kennemer Sportcenter
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Alkmaar JB3 Bloemendaal JB4 12:15 Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar JB3 Saxenburg JB1 13:55 Alkmaar Noord, Sporthal
  Bloemendaal JB4 Saxenburg JB1 13:05 Alkmaar Noord, Sporthal
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  HBS JB2 Overbos JB2 12:35 Vennewater, Sportcentrum Het
  Terriërs JB2 HBS JB2 13:25 Vennewater, Sportcentrum Het
  Terriërs JB2 Overbos JB2 11:45 Vennewater, Sportcentrum Het

Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda